Seks kaçamağı yapan kızlar ve bayanlar hangi ülkeleri tercih ederler?

Seks kaçamağı yapan kızlar ve bayanlar hangi ülkeleri(gizlilik olsun diye) tercih ederler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İsveç ve İtalya kadınların seks için en çok ziyaret ettiği ülkelerden. Ben de şahsen İskandinav erkeklerini çok beğeniyorum. Yunanistan da öyle... Yapılan bir araştırmaya göre İngiliz kadınlar en geç yarım saat içinde seks partmeri buluyorlarmış Yunanistan'da.

• kj=endiniz hiç katıldınz mi yurtdışı pertilerine?

• Öncekileri Göster
    • tam manasıyla olmadı... ama tabii ki de yaşadım bir şeyler

• türkiyede 1 dakikada bulurlar.yunanlılar çok pasifmiş

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimsenin kaçamak yapmak için yurt dışına çıktığını sanmıyorum. Yapan ulu orta bile yapıyor...

• ama çok bayanlar yakınlarının duymaması için bunu yaptıklarını söylqyirlar

• sizce hiç yapan yokmudur?

• isveçççççCevabın çok uzun ya da çok kısa!

• neden orası? ben kızlarının çapkın olduklarını duymuştum...

• Öncekileri Göster
    • Ben bi kaç site var oraya çok takılırdım arkadaşlık ve evlilik siteleri. oraya özel olarak zenci ve ya melezlerle ilgilenen beyazlar geliyordular. Orada konuşulanlardan ve arkadaş oldugum jamaikalı hatunlardan ve diger bayanlardan duydum ki avrupalilar ve beyaz amerikalilar bi de australiyalılar genel olarak sex yapmak için Jamaikaya ve Dominic cumhuriyyetine gidiyorlarmiş. sonra dogrudan da bunun böyle oldugunu öyrendim

• hakl sayılıyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 6

• yatak odamistan.

• evimin sınırları yeterli :D

• güney kore

• Yaş 47 ama, eziklik tam gaz.Sen nerede yaşıyorsun, ülkemizde ki çoğu insan kaç şehri gördü de ülke kaldı?

• ben rus bölgelerine giderim orjinal sarı beyazlar orda kızlar italyan ve fransız zencilerini tercih ediyor bunu biliyorum fransada türk kızlarıyla tanıştım açıkca sex yapmaya geliyoruz diyorlar

• Rusya ve kızları malum meseladır) tabii ki, kızlar Fransada tanıştııgın kızlar sex için özel olarakmı oraya gelmişdiler? kendilerimi anlatdılar size? kimlerle çıkıyordular orada?

• o kızlar sosyete dulları dul deken yaşlı degiller hepside kaymak tabaka tabi türkiye de afişe oluyorlar ama yurt dışı sır kalır bende 1 yıl biriyle takıldım yaşı 26 3 ay evli kalmış

• hollanda :)

Yükleniyor...