Kızların hepsi boşalır mı?

Bütün kızlar boşalıyor mu?


1|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

 • Partnerinin ve kendisinin becerisine göre, gerekli ten uyumu yakalanmışsa ve düşünsel alt yapısı oluşturulmuşsa orgazm olmayacak kadın/erkek yoktur.

  Orgazm olmak öğrenilebilen bir davranış gibidir. Bir kere karşıdakini orgazm eden devamını getirmekte zorlanmaz.

  (Boşalma -vücut dışına belli bir miktar sıvının çıkma durumu- erkeklerde olur. Ancak yanlış yoldan mantık yürütürseniz bayanlarda da olduğunu düşünebilirsiniz.. Islaklığın çok aşırı olması hali gibi. Ancak bu durumun adı bayanlarda boşalma olarak adlandırılamaz. Lubrikasyon olarak adlandırılır. Bu ıslanma cinsel ilişkiye vücudun hazırlığıdır. Aynı zamanda ilişkiden alınan hazzın yüksekliği ile doğru orantılı olarak artar.

  Ancak şu da hatırlatılmalıdır ki female ejaculation/squirting denilen durum üzerinde hala tartışmalar devam etmekte bildiğim kadarıyla. Bir kısım bilim adamı bunun idrar olduğundan bahsederken bir kısmı prostat sıvısı olduğundan bahsetmekte. --O sıvıdan bir miktar elde edip neden şimdiye kadar tahlil etmemişler anlayamadım açıkçası.-- )

  Kısacası kızların hepsinin boşalıp boşalmadığı teorik ile cevaplanamayacak kadar grift olduğundan anlamanın en iyi yolu pratik yapmaktır.

  0|0
  • Şikayet

   Tahlil edildi.


   Çok büyük bir yüzdesi su ve şeker olsa da, içinde eser miktarda (%0,5'den daha az) ürik asit olduğu ortaya çıktı (ürik asit = idrarın ana maddesi). Dolayısıyla bu sıvının "seyreltilmiş idrar" mı, "prostat sıvısı" mı olduğuna karar verilemiyor.