Kızların hepsi boşalır mı?

Kızların hepsi boşalır mı? Bütün kızlar boşalıyor mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Partnerinin ve kendisinin becerisine göre, gerekli ten uyumu yakalanmışsa ve düşünsel alt yapısı oluşturulmuşsa orgazm olmayacak kadın/erkek yoktur.Orgazm olmak öğrenilebilen bir davranış gibidir. Bir kere karşıdakini orgazm eden devamını getirmekte zorlanmaz.(Boşalma -vücut dışına belli bir miktar sıvının çıkma durumu- erkeklerde olur. Ancak yanlış yoldan mantık yürütürseniz bayanlarda da olduğunu düşünebilirsiniz.. Islaklığın çok aşırı olması hali gibi. Ancak bu durumun adı bayanlarda boşalma olarak adlandırılamaz. Lubrikasyon olarak adlandırılır. Bu ıslanma cinsel ilişkiye vücudun hazırlığıdır. Aynı zamanda ilişkiden alınan hazzın yüksekliği ile doğru orantılı olarak artar.Ancak şu da hatırlatılmalıdır ki female ejaculation/squirting denilen durum üzerinde hala tartışmalar devam etmekte bildiğim kadarıyla. Bir kısım bilim adamı bunun idrar olduğundan bahsederken bir kısmı prostat sıvısı olduğundan bahsetmekte. --O sıvıdan bir miktar elde edip neden şimdiye kadar tahlil etmemişler anlayamadım açıkçası.-- )Kısacası kızların hepsinin boşalıp boşalmadığı teorik ile cevaplanamayacak kadar grift olduğundan anlamanın en iyi yolu pratik yapmaktır.

• Tahlil edildi.

Çok büyük bir yüzdesi su ve şeker olsa da, içinde eser miktarda (%0,5'den daha az) ürik asit olduğu ortaya çıktı (ürik asit = idrarın ana maddesi). Dolayısıyla bu sıvının "seyreltilmiş idrar" mı, "prostat sıvısı" mı olduğuna karar verilemiyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekler gibi değilmiş hepsi değil

• evet boşalır hem de siz 1 kere boşalırken biz 3-4 kez arka arkaya... yaratılış meselesi

• orgazm = boşalmak (ikisi aynı şey)

• Öncekileri Göster
    • hayatımın şokunu yaşadım desem! kızlarsoruyor.com'a ve darkhorn'a teşekkürlerimi iletiyorum ayrıca :PPP... Ben orgazmı boşalmak zannediyormuşum meğer..Cevabıma eksi oy vereceğim bir de çok biliyomuş gibi yazmışım yaratılış meselesi diye oofff çok salağım.. bilmeyenler öğrensin.:DDD boşalmak orgazmdan farklı bir şeymiş kızlar...

• :)))) buda süre ile alaklıydı yess +1

• kadınlarda boşalma diye bir kavram yoktur yalnız (bilimsel olarak)sizin demek istediğiniz orgazm olmaktır sorunuza cevap da şudur : bütün kadınlar boşalır evet

Erkekler Ne Diyor 12

• boşalır tabiki :)))

• nickine göre bu sorunun cevabını çok iyi bilmen gerektiğini düşündüm :)

• tecrübeme dayanarak söylüyorum hepsi boşalmaz ama bazıları boşaldı mı bulunduğu yeri sırılsıklam edende var :))

• Önce "bilenler bilmeyenlere anlatsın" misali "kadın boşalması" (Female Ejaculation) olayını tanımlayayım:Kadının belli tür bir orgazm sonucu yüksek miktarlarda sıvı boşaltması (hatta tam çevirmeyle "fışkırtması")Yaklaşık yarım metre uzağa kadar "fışkırtılan" bu sıvının miktarı bir martini kadehini doldurup taşırabilir (70-80 mililitreye kadar çıkabilir yani).Her orgazmla boşalma olmaz ve her kadının boşalması teorik olarak mümkün olsa da sadece çok küçük bir yüzde bu zevki yaşamıştır.

• Boşalma diye bir kavram yoktur kızlarla . ama arka arkadaya defalarca orgazm olur

• boşalır tabiki boşaltmasını bileceksin.

• boşalmaz yalan

• 3-4 defa bir kızı boşaltan erkek işini iyi yapan erkektir.

• yazım dişilikbozukluğu nickli bayana gelsin özellikle. bazı bayanlar vardır ki hayatları boyunca hiç boşalamazlar. bunun nasıl bir duygu olduğunu bile bilemezler. ama genel olarak konuşuyorsan biraz daha ayrıntı vererek hem de azgın genç :) kardeşime de faydalı olmak isterim. kadınlar, biz erkeklerden farklı olarak; kendi orgazmlarını ayarlayabilirler. yani kendilerine hakim olabilirler. orgazmı geciktirebilir veya hızlandırabilirler. defalrca da bunu kısa zamanda yapabilirler. bunları zamanla daha iyi anlayacaksın azgın kardeş :)

• evet evet ben de bu sorudan sonra öğrendim boşalmanın farklı bi olay olduğunu...ben hayatta hiç boşalamayan ve kadında boşalmanın nasıl bir şey olduğunu görmeyen biriymişim.. cahil cühelaymışım üstelik bildiğimi sanıyodum bir de.. rezil olduk iyi mi:D

• boşalmayan insan yoktur boşaltamayan insan vardır

• memnun etmeye ve doruğa çıkarmaya bağlı

• boşalanlar oluyor tabii, yerlerini başka kızlar dolduruyor :)

Yükleniyor...