Vajina suyu içmek zararlı mıdır? Ağzımda uçuk yara falan çıkmaz mı?

vajina suyu içmek zararlımıdır?ağzımda uçuk yara falan çıkmaz dime

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadın temiz olmazsa yanarsın.. ağız kanserine bile gidiyor.. dikkatli ol o yüzden..

• Abartma birader ağız kanseri biraz çok oldu sanki

• Öncekileri Göster
    • Bulamadım ben googleda link atarmısın

• link gir buraya ve zararları bölümünü oku.. ben zararlıdır diyorum ama kadın temiz olmalı, yoksa bende yapıyorum..

Kızlar Ne Diyor 6

• günde bir bardak içmek kalbe iyi geliyormuş

• Vajina suyu doğal bir içecek ondan daha doğalını bulamasın ama soğuk içiniz :) ya da biriktir çay demle :)

• erkek kız arkadaşının yuzune ve tenıne boşalmak için cılde ıyı gelıyor der sızdekide aynı hemen hemen :D

• Ciddi bir cevap sen kendi suyunun tadına baktınmı?

• Cevaplar süper <3

• Vodkayla karıştır

• bilakis şifadır.yüzüne maske falan da yap.

• Kadınlarda oluşan sıvının antibakteriyel özelliği var sadece hijyen yoksa bazı ağızda problemlere yol açabilir onun dışında vajina sıvısının yan etkisi yok ama sen yine dikkatli ol mazallah sana dokunur falan

Erkekler Ne Diyor 17

• Keller başına sürsün.

• çıkabilir. inanmayan araştırsın

• kokteyl yap

• klorlayıp öyle iç :)

• ben stokluyorum çiçeklerin dibine iyi geliyor

• 16gün

rakıyı sek içme vajina suyuyla iç... çok fena kafa yapar...

• bende hiç bi sorun çıkmadı şimdiye kadar

• Tadı nasıl?

• valla tadı çok hafif mayhoş tadı var kokusu paslı demir gibi iliskiden sonra kokla ben nasıl yaptım böööggg dersin ama ilişkideyken sıçsa onu bile yersin:)

• asitlidir leke çıkarır

• ben iğrenirim içmezdim :D zrarlı oalbilir belli mi olur :D

• agam tam tersi ucuk ve yaralara en iyi ilaçtır hatta toksinleri atmayda çok faydalıdır bir damlası bile kutsaldır ziyan edilmemeli...

• Suyuna çorba pilav falan yapan var ne diyorsun sen :/

• Yutmamalısın gargara yapıp tükürmelisin

• zarar degilde yan etki olabilir, bunlar,çarpıntı ve tansiyon düşmesi görülebilir, bunun yanında farklı lezyonlar ortaya çıkabilir ciltte kuruluk baş dönmesi burunda kaşıntı ayrıca degişik alerjik reaksiyonlarında oluştugu gözlemlenmiştir kaşıntı yüksek ateş ve benzeri küçük reaksiyonlar ahahahahahaha bardakla la içiyon sanki dostum sdasasfldflşilfldşlfşld

• 16gün

Sevgilimin öpüşürken tüm tükürüklerini emiyorum, bir kere ağlamış tı bütün gözyaşlarını emdim. Sen ağlama aşkım. O nun vajina sıvısını da emiyorum. onu çok seviyorum. Sıvı transferinde hiç sorun yok. çocugumun annesi olacak insan, sevgilim benim bir parçam.

• sen ne diyon olum ömür uzatır o ixsir

• kutsal su o kana kana iç

• kaynatmadan içmeyin diyorlar. biz öyle duyduk

Yükleniyor...