Kadının tiyatroculuğu. Neden kadın orgazm taklidi yapar?

neden kadın orgazm taklidi yapar? erkek doyuramıyorsa neden söyleyipte erkeğini uğraştırmıyor sizce? kadın boşalmıyorsa sağlıklı ilişki olmaz mı? ayrıca erkek, kadına mast yaparak boşaltsa ilişki sırasında ilişkinin doğasına aykırı mıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Söylemeklede aşılmıyor durum

• zaten evlilik koşullarında bahsettim sana cevap yazarken düzelteyim o zaman

• Evlilikte bu dediğin doğrudur ama flört döneminde deneyimi seninle aşması yada seninle tecrübe etmesi sana sadece kullanılmışlık hissi veriyor buna en büyük örnek erken boşalma tedavisi var evet ama en az 6 ay süre ile düzenli ilişki gerekli.

• erkeğin yetersiz olması aşılamayacak bir durum olduğunu mu düşünüyorsun? bir kimse 100kg birden kaldıramaz ama çalıştıktan sonra neden kaldıramasın ki?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• :) ben yapiorm snrada 2 ciyi istiorum die yalvariorum benim sevglm kuduru ozaman :)

• Türk Dil Kurumu 3 gün ugraşsa bu cümleyi çözemez =)

• bir de anlasam dediğini :)

• Verdiğim bir cevapla sizlere ilham perisi olmak güzeldi. Deli bir kuyuya taş atar 100 akıllı çıkaramaz. Ben kafaları karıştırdım siz çözüm bulun bakalım:):)

• evet ilham olmuşun sanki

• olay nedir takip edemedim nereye ne yazmışın link atta okuyak öğrenerek

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Türkiye'de evli bekar fark etmez hayatında bir kere bile orgazm olmayan kadınların bulunduğunu düşünmekteyim. Buna istinaden partnerlerini mutlu edebilmek için böyle bir yola başvurduklarını düşünüyorum.

• Kadın orgazm takliti yaparsa kötülüğü kendine yapmış olur erkek sorun yok zanneder ve aynen devam eder orgazm olamıyan yıne kadın olur

• kadının olaya kendını vermesiyle psikolojisyle alakalı bişeydır orgazm çoğu kadın orgazm sorunundan şikayetçidir zaten eğerkı kadın olaya kendini vermıyosa ve kadında varsa bu sorun erkek ne yaparsa yapsın kadın zaten orgzm olamıyodur bunda erkeğin suçu ne beceriksiz erkek yokdur isteksiz iş olsun diye yapan kadın vardır

• aynen öyle

• kısacası; erkek geç boşalmak için mahalle kasabı düşünür, eğer kadın ilişki sırasında ilişkiye konsantre olsa belki taklit yapmasına gerek kalmayacak. konsantre olmayınca geç boşalıyor kısacası öyle mi diyorsun?

• ne yapsın garibim kadınlar orgazm olmasa erkek diyecekki beni sevmiyormusun oda gerçek olmasada taklit yapıyor yine sizin için o fedakarlık yapıyor

• erkek kadına masturbasyon yaparak bosalttıkdan sonra kadının erkege ne ıhtıyacı olucak adam gibi doruklara cıkarmasını ogren bence...

• debelenmek degıl hıssettırmek

• ilk o demeden debelencen durcan ondan sonra zaten taklit etmez diyorsun

• hacı bak masturbasyon uygulayacan kadın oksanılmayı sever oral yapıcan yalanmayıda sever ama masturbasyon ve oralla orgazma ulaştırmıycan cunku bu yarım olur eger ole orgazm olmak ısterse o ayrı konu ama dokunurken yalarken ıcımde hıssetmek ıstıyorum derse ıcıne gırıceksın orgazma yakın durumdadır erken boşalman varsa elle oksa orala gec ıcıne gırdıgın zaman erken boşalıyorsan cık yalamaya devam et sonra tekrar gır ıcıne orgazmı gercekden yasıyan kadın taklıtıyle yetınmez.. sevgılımden bılıyorum

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...