İlk kez ilişkiye gireceğim...İlk geceyle ilgili tavsiyeleriniz neler?

kızlar sorum size yarın akşam erkek arkadaşımla büyük ihtimal ilk kez beraber olcaz nişanlıyım. ben çok korkuyorum nasıl olcak ne kadar kanama olur... Daha Fazla

Güncellemeler:
kızlar yorum yokmu
artık herşey için çook geç girdik ilikşiye hiçte korkulcak yada dayanılmıcak kadar bir acı olmadı aksine orgazm dan kat kat daha çok zevk aldım nişanlım son derece yavaşça yaptı işini :) )) ama harika bir duygu idi. tabi önce konuştuk bazı şeyleri ailesiyle de konuşmuş biz en geç 1 seneye evlencez işler tahmin ettiğimdende çabuk oldu bende konuştum ailem le tamam dediler 1 seneye kalmaz evleniriz.ilişki işine gelince de iyiki yapmışım ve dün akşam tekrar yaptık harikanında ötesi bir duyguydu...
tamam normalde günah ama biz nişan yaparken imam nikahıda yaptırmıştık bizim oralarda isteyen yaptırabiliyor çünkü sonuçtaa nişan oluyon ve nişanlınla yakın temas olabileceğin için genelde bizim oralarda dini nikah yapılır bizde yaptırmştık zaten :) o yüzden rahatım yksa asla böyle bişeye kalkışmazdım...

En İyi Erkek Görüşü

• Kız ilk gece ile ilgili bilgi istiyor siz sabredemedin mi diyorsunuz! Ya doğru düzgün bilgi verin ya da zahmet edip yazmayın be kardeşim...

İlk gece kadınlar için korklutucu gelir hep. Aslında küçük bir acı dışında korkacak birşey yoktur. Eğer kendini çok kasmazsan kolaylıkla üstesinden gelirsin. Korkma, eğer kullanıyorsan bir iki duble viski falan al rahatlarsın..

Soran beğendi