İlk kez ilişkiye gireceğim...İlk geceyle ilgili tavsiyeleriniz neler?

kızlar sorum size yarın akşam erkek arkadaşımla büyük ihtimal ilk kez beraber olcaz nişanlıyım. ben çok korkuyorum nasıl olcak ne kadar kanama olur ne kadar acır ne olur bana biraz bilgi verin ilk geceyle ilgili her bilgi?

Güncellemeler:
kızlar yorum yokmu
artık herşey için çook geç girdik ilikşiye hiçte korkulcak yada dayanılmıcak kadar bir acı olmadı aksine orgazm dan kat kat daha çok zevk aldım nişanlım son derece yavaşça yaptı işini :) )) ama harika bir duygu idi. tabi önce konuştuk bazı şeyleri ailesiyle de konuşmuş biz en geç 1 seneye evlencez işler tahmin ettiğimdende çabuk oldu bende konuştum ailem le tamam dediler 1 seneye kalmaz evleniriz.ilişki işine gelince de iyiki yapmışım ve dün akşam tekrar yaptık harikanında ötesi bir duyguydu...
tamam normalde günah ama biz nişan yaparken imam nikahıda yaptırmıştık bizim oralarda isteyen yaptırabiliyor çünkü sonuçtaa nişan oluyon ve nişanlınla yakın temas olabileceğin için genelde bizim oralarda dini nikah yapılır bizde yaptırmştık zaten :) o yüzden rahatım yksa asla böyle bişeye kalkışmazdım...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kız ilk gece ile ilgili bilgi istiyor siz sabredemedin mi diyorsunuz! Ya doğru düzgün bilgi verin ya da zahmet edip yazmayın be kardeşim...İlk gece kadınlar için korklutucu gelir hep. Aslında küçük bir acı dışında korkacak birşey yoktur. Eğer kendini çok kasmazsan kolaylıkla üstesinden gelirsin. Korkma, eğer kullanıyorsan bir iki duble viski falan al rahatlarsın..

Erkekler Ne Diyor 38

• korkmanı gerektirecek bişey yok en fazla 5 ml kan gelir ve iğne acısı gibi bir acıyı sadece penisin girmesi esnasında duyarsınn

• kan gövdeyi götürecek malesef, yanında ne olur ne olmaz 2 ünite kan bulundur.

• :D +1

• dalga geçmeyin beya

• elimde değil

• umarım herşey yolunda gider

• sen kandır kendini

• inşallah biz haklı çıkmayız ve dediğin gibi evlenirsiniz,bari bi dini nikah yaptırında günaha girmeyin.çünkü dini nikah olmadan yaptığınız her sefer zina oluyor

• Ne denir ki böyle durumda.Tebrik ederim.Belinize kuvvet. = ))

• :)) pancar motoru gibi tadak tadak

• ee sonuç :)

• ya geceki yaşantılardan sonra nişan bozulursa ?genede yapacam diyorsan çok az alkol al, ön sevişmeyi uzun tut

• burda cevap verenlerin çoğu sana evlenmeden yapma diyor.bence bunu dikkate al.bir anlık zevk için hayatını karartma.belki nişanlından ayrılıcaksın.bu ihtimali düşünmesende bunu ancak ALLAH bilir,ve belkide ilerde çok seveceğin biriyle sadece bu sebepten evlenemiyceksin.geniş düşün bunlar olabilecek şeyler

• hayırlı olsun ne diyelim...

• öncelikle hem cinslerimin verdiği korkunç cevaplar için özür dilemem ihtiyacı duyuyorum...gözünü korkutmuşlar...ilişkiye gireceginiz kesin gibi umarım bu istek tek taraflı değildir.ve buna karşılık pişmanlıklar yaşanmaz.kızların dedikleri gibi istersen evlenince yaşa bu zevki..yok yaşamak istiyorum dersende..şunu söyleyebilirim kendini kasmadığın sürece acın sacece iğne batması gibi olacaktır.kan ise düşündüğün gibi oluk oluk kan akmayacak.en fazla son regli günün gibi akar.

• İmam nikahı mı? O nasıl adet öyle?! İlk defa duyuyorum. Bence sonuç değişmez, evlilik birliği sağlanana kadar sizin ilişkiniz evlilik dışı bir ilişki! Allahı kandırmak mümkün değil!

• Hayırlı olsun diyelim o halde:)

• su akar yolunu bulur.

• arkadas nisana kadar gelmisiniz biraz daha sabret de dugunden sonra yapin ya hicmi dusunmiyonuz obur dunyayi bari gunah yemeden yaparsiniz az daha sabredin

• hoş ;)

• inşallah ayrılmazsınızolan kadına oluyor erkek erkekliğiylen kalıyor

• evlenmeden ilşki sakın yaşama

• Bana evliliğin nasıl bir şey olduğu sorulduğunda şunu söylüyorum: "Evlenin ve görün; çünkü evlilikte ne yaşayacaksan, senin için evlilik odur." Askerliği sorarlar bazen. Şunu söylerim: "Askere gidin ve görün. Askerlikte ne yaşarsan, senin için askerlik odur." Cinsellik gibi, hem de çok "özel" bir konuda genel/geçer tavsiyelerle bu işin içinden çıkamazsın. Hele nişanlıyken cinsel ilişkiye girmeye karar verdiğin zaman hiç çıkamazsın. Herkesin yaşadığı deneyimler farklı farklı. Tatlı tarifi gibi "ilk gece" dersi verenlere de aldırma sen, herkes kendi özelini yaşadı. Sen farklısın, senin nişanlın farklı. Ama bence evlendikten sonra paylaşılan bir cinsel hayat daha anlamlı, daha güzel. En azından ben öyle yaptım ve çok mutlu oldum. (Bu arada, umarım yorum için "geç" kalmamışımdır :) )

• aynı durumu bizde yaşıyoruz 6 yıldır birlikteyiz ama evlenmemize daha var kız arkadaşımı ikna edemedim seni nasıl ikna etti erkek arkadasın mrk ettim

• ama dikkat et sakın içine boşalmasın birde hamile kalma

• iyi senin adına sevindim. başarılar. yeni bir duygu, yeni bir dünya. :) (güncelleme için)

• :)) bir seneye kadarda işler yolunda gitmez ayrılırsanız ne olacak

• geç kalmısım rotar yapsaydınız yazardım

• vay yorumlara bakarmısınız. millete makara azımdı zaten. bilende yazmış bilmeyende...

• kan revan için de kalda gör gününü :P

• korkma sivrisinek gibi olcak.rahat ol.

• nisanlısın ne güzel evlenceksinn bırakta onu düğün günü yap arkadasım ya bişiyin zevkini all beklemişsin bu kadar birazcık daha beklee o günün bir zevki olsun anısı olsun

• bende nisanliydim ayrildim bizde cok istemistik yapmayi ama sabrettik ben keske sabretmeseymisik diyorum ama kiz icin daha farkli ne olur ne olmaz . dugunu bekle

• Biraz daha bekleyemiyormusnuz ates basiniza mi vurmus sonra ne yapacam diye aglarsin

• sorulan soruya yorum yapmaktansa cevap vermeyi tercih ederim genelde. bir şey biliyorsam söylerim bilmiyorsam soruyu cevaplamam. ama...;bugüne kadar yaşamış ortalama 40 milyar kadının yaşadığı bir şeyin nesinden korkuyorsun anlamıyorum. bence korkularını gözden geçir. bunlar dillendiremediğin başka korkuların bahanesi olabilir. ayrıca buradan söylenen hiçbir şey senin acını hafifletmez. kiminde neredeyse hiç acı hissedilmediği gibi kiminde ise birleşmeyi yarıda bırakacak kadar acı duyulur (bu genelde duyulan korkunun biyolojik ve ruhsal sonucu olarak yaşanır). ama asıl önemli olan birleşmenin değil ilişkinin yarıda kalmasıdır. eğer bekarete önem veren biriysen; (senin için sadece, çevre baskısından korktuğundan değil) evlenmemize daha 3-4 yıl var diyorsun. birlikte geçirdiğiniz 6 yıl hiçbir şeyin teminatı değildir. burada ayrılık başlığı adı altında, senin yaşayacağın deneyimi yaşamış, ve sonrasında ayrılık yaşamış bir çok insanın soru ve yorumları var. senin başına gelmez diye bir garanti yok. hesaplarını iyi yap. cinsel ilişkiye girmenizin ruhsal, sosyolojik ve dini açından sana neler getirip neler götüreceğini iyi düşün. amacım seni vazgeçirmek değil. bu senin tercihin.

• hayırlı olsun ne diyelim...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 20

• Resmi nikah olmadan nasıl dini nikah yapılıyor.

• önce dini sonra resmi yapılıyor :) en mantıklısı bu diil mi

• Yasalar gereği hocalar evlilik cüzdanını göremeden dini nikah kıymıyor.Ben dini nikaha karşı biri değilim ama bu böyle.

• Nişanlısınız madem bırakın işi gerdek gecesine o zamanında ayrı bir anısı olur.

• yok olmaz olurmu aceleleri var

• Acele giden ecele gider.

• iyi terkedilirsen ağlama sakın buraya gelip demekki harikaymış yapmaya devam edin

• bence yapma bunu bazı şeyler tadında kalsın daha nişanlısın ve allah bilir kendi aranızdadır bu nişan ailelerin haberi bile yoktur.. Yarınlardan bukadar emin olma yarının sana ne getireceği belli olmaz bence bekaretin evlendiğinde eşine verebileceğin en güzel en temiz hazinen onu iyi muhafaza et öpersin sarılırsın nişanlına ama fazlasına gerek yok..

• yarından nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ki her şey olup bittikten sonra ayrılanların yazdıgı o kadar cok yazı var onlara bi göz at ve kararını tekrar düşün derim

• inşallah 1 yıl sonrada aynı fikirde olusun ben naaptım demede.

• bence diyecek gibi geliyor ama inş demez

• bence bu hızla derrr:)

• yakında burdan sorarsın ona bekaretimi verdim ama beni teketti napıcam şimdi ben kızlık diktirilebiliyormu diye.ozamanda ben sana cevap vermiceeeemmm.bekleyemiyomusun evlenmeyi ne bu acele.

• yahu sevıssın kız hererkek bır degıl aaa 1980 denmı geldınız:D senkı kadınsın kadının cınsellıgı kotumu...

• elinin altinda igne ipligi vardir diktirir nasil olsa ablasi :(((

• Bence evliligi bekle...Pişman olacagın şeyler yapma...Daha evlenmenize de cok varmış..Durdur kendini...Bu yolun dönüşü yok unutma.

• geç mi kaldınız yahuu evlenince yapın şu işleri evlenmeden yapınca sonra her şey hüsran olur düşünsene ilkişkiye girdikten sonra nişanlın tadı aldıktan sonra ne bilesin seni bırakıp başka biriyle evleneceğini bilemezsin bu işi yapıp da çok ayrılan olduğunu düşünüyorum.Duydumda ayrıca erkeklere güven olmaz bu konuda söylim sana! işini garantiye al evlendikten sonra yapayrıldığını bi düşün sonra seninle kim evlenmek ister dimi ama haksızmıyım bi düşün bence

• yorum ve kullanıcı adının mükemmel uyumu?

• +1

• ne güzel nisanlanmissin, yakinda da evlenirsiniz insallah... ama bence evlilikten önce böyle birsey yapmayin. hersey tadinda kalsin. dügün gecenizin bir özelligi olsa daha güzel olmazmi? bende nisanliyim, nisanlim cok istiyor, nasilsa evlenecegiz diyor ama ben kabul edemiyorum. nisanliyiz birbirimizi de cok seviyoruz . ama evlenecegimizin bir garantisi yok. hayatta nelerr oluyor, duyuyoruz ve görüyoruz. gerci senin hayatina karisamam sadece kendi düsüncemi yazdim...

• burdan yorum almak istemen bile aslında kafanda tam olarak bu işe konsantre olmadıgını gösterir. emin degilsin sanki iii d üşünn zaten bunu gerçekten isteseydin korku yerine heyecan ve mutluluk gibi düşüncelere kapılırdın.

• valla yazdıklarına inanmıyorum.ilkinde orgazm olmaz insan..yani burda milletle kafa bulmaya kalkma zaten sözlerinden anlaşılıyor aptal olduğun ister bu olay gerçek olsun ister yalan olsun.sana tavsiye araştır da öyle gel bidaki sefere dumur olma.

• halaylarla kutluyoruz siziii lililililli birazdan konfetileri fırlatıcazz :)

• ilk seferde orgamz olan ilk kadın valla alnından öperem ilk gün ilişkii yaşayında seni gördüm o gün açılır bırakılır biliyorum ben

• aynı fikirdeyim bana biraz atmasyon geldi:)

• Tatlım nişanlısınız zaten beklesin biraz daha nişan bozulursa napıcaksın o zamanda dert yanma bize burda..Yok illa yapıcam diyorsan adamın kollarına bırak kendini rahat ol canın yanmaz kanama da çok fazla olmaz zaten leke şeklinde az bir şey gelebilir..

• Ne gerek var ya bekleyin biraz daha

• hiç. link

• evet katiliyorum sana gelin ata binmis ya kismet demis umarim anlamissindir

• abartma.

• nişanlısın diye her şey kesin mi? alın işte bi aptal daha...ondan sonra beni terketti nişanı attı diye yazarsın buralara ":( " bu smileleri koya koya...

• +1

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler...öyle yani arayana verirler...

• eee ariyormusun etrafta bunlardan dolu var
      +1

• nışanlıysan bnce düğünü beklemede yarar var..tabi kararına da saygı duyuyorum..korkulucak bişey yokmuş...(kulaktan duyma).sakin olman yeterlidir sanırım

• hayırlı olsun artık dencek bişey yok =)

• Düğünü bekle.. değmez :) nişanlısınız zaten, az kaldı. Acele etmeye gerek yok..!

• evlenmemize 3 4 sene kadar var o yüzden istiyoruz beraber aldımız bi karar 6 senedir de konuştuğum birisiydi

• Öncekileri Göster
    • size tavsiyem kaliteli bir kaydırıcı jel kullanmanızdır,ayrıca kendinizi kasmamanız ve rahat olmanız son derece önemli, yoksa sabah ezanına kadar uğraşırsınız:)) benden sölemesi

• ne acelen var ki 6 sene beklemissin 4 senemi bekleymcksn sacmalıosn .

Yükleniyor...