• Sor
  • Bence

Tenga kullanan var mı?

Beyler, arkadaşıma tenga almayı düşünüyorum, kullanan var mı? Temizlenmesi kolay oluyor mu, ya da ne tavsiye ediyorsunuz? Bende fleshlight stu var... Daha Fazla

Güncellemeler:
sitede en eskilerden biriyim, her zamankinden çok ergen dolmuş burası.

En İyi Görüş

• doğum sonrası farklılık olsun diye eşime aldım henüz denemedim üzerinde ama çok övgüler yazmışlar hakkında.. temizlenebiliyor ama sonraki kullanım için kayganlaştırıcı şart.

• sonunda, soruya yönelik bir cevap! teşekkür ederim

• rica ederim ben teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• yorumları okudum, tenga alıp s*keceğime, jenga alır gerçeğinin sahibine gel bize jenga oynayalıma ikna etmeye çalışırım.İnan bana başaramasamda muhabbeti yeter lan...asdfghjkl

• erkek arkadaşina bunu alırsan seni yumuşak oldugunu ve ona yazdıgını dusune bılır demesi benden.. sende bunu düşündüğüne göre sendede kayma var dikkat et bence

• ne kafası bu?

• senin kafan neyin kafasi bildiğin yumuşaklık göstergesi erkek arkadaşa süpriz yapay vajina almak nedir ya

• hadi öyleyim diyelim, soru bu mu? ya da senin bu konuda ne düşündüğün ne kadar umurumda olur? sorduğum sorudan başka her şeye yorum aldım yani.

• Olum paranızı gereksiz şeylere harcamayın bea... Ya bi hatun bulun. Ya da kendi işinizi kendiniz görün. Şimdiye kadar tenga mı vardı.

• hayır gerçeğinden başka kullanmam

• var ben kullanıyorum, çok da memnunum, araya kaçıyo şahane :D lan niye beylere soruyosun ne bilelim biz :D

• tanga değil. bir google'a bakar insan.

• Öncekileri Göster
    • öğrenmeme gerek yok kardeş, ben canlısını kullanıyorum , sana da tavsiye ederim, yapmacık şeylere bi ton para bayılıyosunuz yazık.

• of lütfen saçmasapan konuşma, biz de biliyoruz canlısını. soruya faydan yoksa ergen cevaplarını kendine saklayabilirsin.

Yükleniyor...