Tenga kullanan var mı?

Beyler, arkadaşıma tenga almayı düşünüyorum, kullanan var mı? Temizlenmesi kolay oluyor mu, ya da ne tavsiye ediyorsunuz? Bende fleshlight stu var ama çok pahalı, bir tane daha alamam:)

Güncellemeler:
sitede en eskilerden biriyim, her zamankinden çok ergen dolmuş burası.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• doğum sonrası farklılık olsun diye eşime aldım henüz denemedim üzerinde ama çok övgüler yazmışlar hakkında.. temizlenebiliyor ama sonraki kullanım için kayganlaştırıcı şart.

• sonunda, soruya yönelik bir cevap! teşekkür ederim

• rica ederim ben teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• yorumları okudum, tenga alıp s*keceğime, jenga alır gerçeğinin sahibine gel bize jenga oynayalıma ikna etmeye çalışırım.İnan bana başaramasamda muhabbeti yeter lan...asdfghjkl

• erkek arkadaşina bunu alırsan seni yumuşak oldugunu ve ona yazdıgını dusune bılır demesi benden.. sende bunu düşündüğüne göre sendede kayma var dikkat et bence

• ne kafası bu?

• senin kafan neyin kafasi bildiğin yumuşaklık göstergesi erkek arkadaşa süpriz yapay vajina almak nedir ya

• hadi öyleyim diyelim, soru bu mu? ya da senin bu konuda ne düşündüğün ne kadar umurumda olur? sorduğum sorudan başka her şeye yorum aldım yani.

• var ben kullanıyorum, çok da memnunum, araya kaçıyo şahane :D lan niye beylere soruyosun ne bilelim biz :D

• tanga değil. bir google'a bakar insan.

• Öncekileri Göster
    • öğrenmeme gerek yok kardeş, ben canlısını kullanıyorum , sana da tavsiye ederim, yapmacık şeylere bi ton para bayılıyosunuz yazık.

• of lütfen saçmasapan konuşma, biz de biliyoruz canlısını. soruya faydan yoksa ergen cevaplarını kendine saklayabilirsin.

• hayır gerçeğinden başka kullanmam

• Olum paranızı gereksiz şeylere harcamayın bea... Ya bi hatun bulun. Ya da kendi işinizi kendiniz görün. Şimdiye kadar tenga mı vardı.

Yükleniyor...