Kadınlar neden tanga giyer?

bu kadınlar neden tanga giyiyor? don kalçaların sallanmaması içinde giyilmiyor mu? ha tanga giymişsin ha giymemişsin ne anlamı var bunu giymenin?

Güncellemeler:
erkeklerde tanga kullanır: link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seksilikle filan hiç ilgisi yok bunun. ben sevdiğim için giyiyorum. belli olsa da olmasa da giyerim. sallanmıyo falan da eminim. kapatılması gereken yerler kapatılıyo yani temizlikten yine bi şey kaybedilmiyo. :)) ben sevdiğim için giyiyorum yani başka bi şey önemli değil. sağlık açısından bilemem ama ben hep giyerim bi rahatsızlığım da olmadı... fazla detay verdim gizlendim :*

• teşekkürler

• estf. ne rahatsızlığı aşk olsun :)

• hmm ben rahatsızlık vermeyeyim o zaman :)kolay gelsin

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• ben çok nadir giyerim özel zamanlarda sevgilim istediği için oda. rahatsız ediyor ya bide öyle dolaşılmaz ki.

• herkesede yakışmaz tabi :)

• güzel duruyormuş.

• neden giymeni istiyor sevgilin?

• ince pantalon giyildiginde normal kilottaki cizgiler belli oluyor pek hos goruntu ortaya cıkmıyor bu yuzden ıste

• sus konuşma şakayada gelmiyorsunuz :)

• o zaman ne soruyorsun ya hastamısın?

• iyide bize ne bundan? denediysen denedin.

• Öncekileri Göster
  • :) bunu hep ben de düşünmüşümdür de cevabını bulamadım. Hijyen açısından da gereklidir çamaşır ancak demekki var bir bildikleri:)

• Tanga kadar komik bir görüntü yok :D.

• :)))))))) halat olsa neyse demi. halat daha çok örter.

• götün arasında ip :D

• neresi komik?

• valla giyenleri bende anlamıyorum seksi olsun die giyiyolar bence hiçte alakası yok

• pis akşamlar diliyorum ozaman.

• banane yaa aman ii akşamlar

• çıkartıpta göstermiyorlardır değil mi.bazen böyle belli oluyor hamur gibi sallanıyor kalçalar.neresinde bu seksilik.

• Öncekileri Göster
  • doktorlar tarafından günde dört saatten fazla giyilmesi sakıncalı bulunan ic camasırı.

• gerçekten mi?

• Ben giymeyi tercih etmiyorum ama çok merak ettim. Giyen giyer, sebebı olsun olmasın. Olabilir yani. Merak ettiğim şey ise sen neden bu kadar merak ettin ?

• he ya kuku ne ya? :) şuku yazmıştım ben kim değiştirdi.tamam verdim şukunu ağlama.

• Önce cevap verdim ben dimi sonra sordum. Kuku nedir mk ? kuku nedir ? Hangi çağdan kaldın :(

• soruya soru ile karşılık veren kim acaba ? verdim kukunu.

• Öncekileri Göster
  • Çoğu sexi buluyor anlamış değilim sexiliği nerde bunun :D ? :D

• cokmu merak ettin :D

• sanane

• peki herşeyi geçte sen giyiyor musun doğru söyle :D

• inanmıyorum erkekler hep pislikkk :D

• Öncekileri Göster
  • Ben paçalı don giyiyorum .

• :D

• aferim paçalı :)

• hıı anladım :D

• Öncekileri Göster
  • sexi duruyo ondan giyiliyo...

• sırf bunun için değil tabiki de kendim içinde giyiyorum kendimide güzel hissediyorum öyle..:)

• Ne giyerse giysin soydugumda hersey aynidir <3

• ya eve giderim hazır bulunsun diye mi giyiyorsun yok artık.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• Lütfen kalçaları sıkı olmayan veya büyük olanlar giymesin, komik duruma düşüyorsunuz.

• Kapatmayıp kapatıyor gibi yapan fantezi don.

• bı erkek olarak hıc te sexi degıl bence.yarım sort seklındekı dantellıler daha cok guzel oluyor.kız arkadasıma 1 kere tanga aldım ne o sevdı ne de ben

• biri giyiyorum yazsa hepsi giyiyorum yazcak yalanmı

• Bide arasına girmezmi :))

• olmak yada olmamak gibi bişey oldugu için olabilir sadşflkşalkgsşagfd

Yükleniyor...