• Sor
  • Bence

Kadınlar neden tanga giyer?

bu kadınlar neden tanga giyiyor? don kalçaların sallanmaması içinde giyilmiyor mu? ha tanga giymişsin ha giymemişsin ne anlamı var bunu giymenin?

Güncellemeler:
erkeklerde tanga kullanır: link

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• seksilikle filan hiç ilgisi yok bunun. ben sevdiğim için giyiyorum. belli olsa da olmasa da giyerim. sallanmıyo falan da eminim. kapatılması gereken yerler kapatılıyo yani temizlikten yine bi şey kaybedilmiyo. :)) ben sevdiğim için giyiyorum yani başka bi şey önemli değil. sağlık açısından bilemem ama ben hep giyerim bi rahatsızlığım da olmadı... fazla detay verdim gizlendim :*

• kim olduğunu biliyorum gizlenmene gerek yoktu.rahat mı bu şey.

• Öncekileri Göster
    • estf. ne rahatsızlığı aşk olsun :)

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 11

• ben çok nadir giyerim özel zamanlarda sevgilim istediği için oda. rahatsız ediyor ya bide öyle dolaşılmaz ki.

• neden giymeni istiyor sevgilin?

• güzel duruyormuş.

• herkesede yakışmaz tabi :)

• ince pantalon giyildiginde normal kilottaki cizgiler belli oluyor pek hos goruntu ortaya cıkmıyor bu yuzden ıste

• ince pantolonda veya normal kumaş pantolonda tanga daha çok belli olmaz mı?

• Öncekileri Göster
    • o zaman ne soruyorsun ya hastamısın?

• sus konuşma şakayada gelmiyorsunuz :)

• sexi duruyo ondan giyiliyo...

• yahu bu kim görüyor ki? kime seksi oluyorsunuz.evde kocana giysen amenna ama dışarıdada giyiyorsunuz. niye?

• Öncekileri Göster
    • Ne giyerse giysin soydugumda hersey aynidir <3

• sırf bunun için değil tabiki de kendim içinde giyiyorum kendimide güzel hissediyorum öyle..:)

• :) bunu hep ben de düşünmüşümdür de cevabını bulamadım. Hijyen açısından da gereklidir çamaşır ancak demekki var bir bildikleri:)

• valla giyenleri bende anlamıyorum seksi olsun die giyiyolar bence hiçte alakası yok

• ya tutupta milelte gösterseler podyumda giyseler tamam.ama bu seksiklik arayışı kime?

• Öncekileri Göster
    • banane yaa aman ii akşamlar

• pis akşamlar diliyorum ozaman.

• doktorlar tarafından günde dört saatten fazla giyilmesi sakıncalı bulunan ic camasırı.

• gerçekten mi?

• Ben giymeyi tercih etmiyorum ama çok merak ettim. Giyen giyer, sebebı olsun olmasın. Olabilir yani. Merak ettiğim şey ise sen neden bu kadar merak ettin ?

• peki sen niye benim merak ettiğimi merak ettin?

• Öncekileri Göster
    • Önce cevap verdim ben dimi sonra sordum. Kuku nedir mk ? kuku nedir ? Hangi çağdan kaldın :(

• he ya kuku ne ya? :) şuku yazmıştım ben kim değiştirdi.tamam verdim şukunu ağlama.

• cokmu merak ettin :D

• herkes merak eder :) açıkçası bende meraklandım bak şimdi anlatır mısın neden giyersiniz :)

• Öncekileri Göster
    • peki herşeyi geçte sen giyiyor musun doğru söyle :D

• sanane

• Çoğu sexi buluyor anlamış değilim sexiliği nerde bunun :D ? :D

• Tanga kadar komik bir görüntü yok :D.

• neresi komik?

• götün arasında ip :D

• :)))))))) halat olsa neyse demi. halat daha çok örter.

• Ben paçalı don giyiyorum .

• yani onu giysen kalçan sallanmaz.ya bugün gördüm birini arkadanda görünüyor ayıpladım.dar pantolonda giymiş kalçalar sallanıp duruyor.bakmadım ama gördüm yani.

• Öncekileri Göster
    • aferim paçalı :)

• :D

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...