Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Kadınlar neden tanga giyer?

bu kadınlar neden tanga giyiyor? don kalçaların sallanmaması içinde giyilmiyor mu? ha tanga giymişsin ha giymemişsin ne anlamı var bunu giymenin?

Güncellemeler:
erkeklerde tanga kullanır: link

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• seksilikle filan hiç ilgisi yok bunun. ben sevdiğim için giyiyorum. belli olsa da olmasa da giyerim. sallanmıyo falan da eminim. kapatılması gereken yerler kapatılıyo yani temizlikten yine bi şey kaybedilmiyo. :)) ben sevdiğim için giyiyorum yani başka bi şey önemli değil. sağlık açısından bilemem ama ben hep giyerim bi rahatsızlığım da olmadı... fazla detay verdim gizlendim :*

0|3
    0|0
    • kim olduğunu biliyorum gizlenmene gerek yoktu.rahat mı bu şey.

• estf. ne rahatsızlığı aşk olsun :)

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 12

• ben çok nadir giyerim özel zamanlarda sevgilim istediği için oda. rahatsız ediyor ya bide öyle dolaşılmaz ki.

0|1
    0|0
  • sexi duruyo ondan giyiliyo...

0|1
    2|1
    • yahu bu kim görüyor ki? kime seksi oluyorsunuz.evde kocana giysen amenna ama dışarıdada giyiyorsunuz. niye?

• Ne giyerse giysin soydugumda hersey aynidir <3

• sırf bunun için değil tabiki de kendim içinde giyiyorum kendimide güzel hissediyorum öyle..:)

• ince pantalon giyildiginde normal kilottaki cizgiler belli oluyor pek hos goruntu ortaya cıkmıyor bu yuzden ıste

0|2
    0|0
    • ince pantolonda veya normal kumaş pantolonda tanga daha çok belli olmaz mı?

• o zaman ne soruyorsun ya hastamısın?

• sus konuşma şakayada gelmiyorsunuz :)

• valla giyenleri bende anlamıyorum seksi olsun die giyiyolar bence hiçte alakası yok

1|2
    0|0
    • ya tutupta milelte gösterseler podyumda giyseler tamam.ama bu seksiklik arayışı kime?

• banane yaa aman ii akşamlar

• pis akşamlar diliyorum ozaman.

• :) bunu hep ben de düşünmüşümdür de cevabını bulamadım. Hijyen açısından da gereklidir çamaşır ancak demekki var bir bildikleri:)

0|1
    0|0
  • doktorlar tarafından günde dört saatten fazla giyilmesi sakıncalı bulunan ic camasırı.

0|2
    0|0
  • Ben giymeyi tercih etmiyorum ama çok merak ettim. Giyen giyer, sebebı olsun olmasın. Olabilir yani. Merak ettiğim şey ise sen neden bu kadar merak ettin ?

0|1
    0|0
    • peki sen niye benim merak ettiğimi merak ettin?

• Önce cevap verdim ben dimi sonra sordum. Kuku nedir mk ? kuku nedir ? Hangi çağdan kaldın :(

• he ya kuku ne ya? :) şuku yazmıştım ben kim değiştirdi.tamam verdim şukunu ağlama.

• Tanga kadar komik bir görüntü yok :D.

1|2
    0|1
    • neresi komik?

• götün arasında ip :D

• :)))))))) halat olsa neyse demi. halat daha çok örter.

• Çoğu sexi buluyor anlamış değilim sexiliği nerde bunun :D ? :D

1|4
    0|0
  • cokmu merak ettin :D

0|1
    0|1
    • herkes merak eder :) açıkçası bende meraklandım bak şimdi anlatır mısın neden giyersiniz :)

• peki herşeyi geçte sen giyiyor musun doğru söyle :D

• sanane

• Ben paçalı don giyiyorum .

2|1
    1|0
    • yani onu giysen kalçan sallanmaz.ya bugün gördüm birini arkadanda görünüyor ayıpladım.dar pantolonda giymiş kalçalar sallanıp duruyor.bakmadım ama gördüm yani.

• aferim paçalı :)

• :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Kapatmayıp kapatıyor gibi yapan fantezi don.

0|0
    0|0
  • bı erkek olarak hıc te sexi degıl bence.yarım sort seklındekı dantellıler daha cok guzel oluyor.kız arkadasıma 1 kere tanga aldım ne o sevdı ne de ben

1|1
    0|0
  • olmak yada olmamak gibi bişey oldugu için olabilir sadşflkşalkgsşagfd

0|0
    0|0
  • Lütfen kalçaları sıkı olmayan veya büyük olanlar giymesin, komik duruma düşüyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Bide arasına girmezmi :))

0|0
    0|0
  • biri giyiyorum yazsa hepsi giyiyorum yazcak yalanmı

0|1
    2|0
Yükleniyor...