Kişinin ölen eşini düşünerek mastürbasyon yapması?

ya kafama takıldı dün gece. eşin çok sevmiş. bir sürü fatezileri olmuş. çocuğu var ve eş bi şekilde hayatını kaybediyor. onunla çektiği sevişme... Daha Fazla

Güncellemeler:
ya arkadaşlar bu ben değilim ya :):) sevgilim benden 11 yaş büyük ve kalp romatizması var dün gece yatakta yatarken onun benden önce öldüğünü felan düşündüm bu soru geldi aklıma.

En İyi Görüş

• p*rno izleyip elalemin adamına bakacağına kocasıyla beraber mutlu anlarını izlemesi hem kadının tekrar esi yanındaymıs gibi hissetmesine hemde rahatlamasına neden olacaktır bence.

ama bu siteden anladım bi kez daha Türkiyede kadın olmak zor. Dul olup baska erkeklerle tanışsa hemen o... gözüyle bakılır. Ama kimseyle ilgilenmeyip kendi esiyle olan anılarıyla biseyler yaşasa yine yadırganır!

• haklısın canım yaa. ben sevğilime çok bağlıyım bi an öldüğünü felan düşündüm tekrar bir evliliği kabul edemedim birden bi başka erkeği istemezdim gibi geldi aklıma bu gelmişti yani böyle bir çare olsa günah mı değil mi diye. ama sanırım günah baksana eş ölünce nikah düşüyormuş

• Öncekileri Göster
    • Bekara karı bosamak kolay.O yüzden ayıplarlarda lafta söylerler. Benim annemde dul ben biliyorum ne yasanıyo neler oluyo.o yüzden empati yapabiliyorum. ;)

• haklısın canım kimse yaşamadan anlayamaz