• Sor
  • Bence

Kişinin ölen eşini düşünerek mastürbasyon yapması?

ya kafama takıldı dün gece. eşin çok sevmiş. bir sürü fatezileri olmuş. çocuğu var ve eş bi şekilde hayatını kaybediyor.onunla çektiği sevişme seks videoları var.aradan yıllar geçiyor evlenmiyor ve eşi ile olan seks videolarını izliyor mastürbasyon yapıyor ve kendini rahatlatıyor.kafama takıldı acaba bu günah olur mu?sonuçta o eşiniz ama öldü ölen insanın dünyayla cinsellikle bir alakası yok bunun yapılması onu rahatsız eder mi?

Güncellemeler:
ya arkadaşlar bu ben değilim ya :):) sevgilim benden 11 yaş büyük ve kalp romatizması var dün gece yatakta yatarken onun benden önce öldüğünü felan düşündüm bu soru geldi aklıma.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• p*rno izleyip elalemin adamına bakacağına kocasıyla beraber mutlu anlarını izlemesi hem kadının tekrar esi yanındaymıs gibi hissetmesine hemde rahatlamasına neden olacaktır bence. ama bu siteden anladım bi kez daha Türkiyede kadın olmak zor. Dul olup baska erkeklerle tanışsa hemen o... gözüyle bakılır. Ama kimseyle ilgilenmeyip kendi esiyle olan anılarıyla biseyler yaşasa yine yadırganır!

• haklısın canım yaa. ben sevğilime çok bağlıyım bi an öldüğünü felan düşündüm tekrar bir evliliği kabul edemedim birden bi başka erkeği istemezdim gibi geldi aklıma bu gelmişti yani böyle bir çare olsa günah mı değil mi diye. ama sanırım günah baksana eş ölünce nikah düşüyormuş

• Öncekileri Göster
    • Bekara karı bosamak kolay.O yüzden ayıplarlarda lafta söylerler. Benim annemde dul ben biliyorum ne yasanıyo neler oluyo.o yüzden empati yapabiliyorum. ;)

• haklısın canım kimse yaşamadan anlayamaz

Erkekler Ne Diyor 21

• eşine bakıp da yapması mantıken uygun olsa da dinen bilmiyorum.dinen mastürbasyon zevki arttırmak için yapılmaz, boşalma olmaması durumunda veya gecikmesi durumunda yapılır.bu olayı cübbeliye sormak lazım

• askın dinii olmaz. bunu bı anlayın once.. sevdıgnı ozluyor olman, onu dusunuyor olmannın bı gunahı oldugnu dusunmuyorum. bunun gunah mı dıye sorulmasının bıle yararsız oladgunu cunku askın bıryler arası yasandıgını dusunuyorum.

• beğendim cevapı

• tesekkur ederım.. yarıdmı olduysa sevındım

• sadık eş... zor bulunur..

• Eşini hala seviyor olabilir ama ben pek doğru bulmadım. Günah olup olmadığı boyutunu da bilemiyorum.

• Valla soruyu okuyunca acayip oldum şu sitede şu ana kadar gördüğüm en orjinal soru diyebilirim :)) Benim fikrim bu konuda kişinin kendi psikolojisidir eğer iyi gelicekse yapsın gelmiycekse yapmasın ama bu iki kişinin hayattaki duygusal birlikteliği,düşünce yapıları,hayata bakışları falan hepsiyle ilgili buna göre kişinin kararıdır saygı duyarım ne yapıyorsa ve ya yapmıyorsa :))

• bugun bi orjinal soru daha sorucam :):):)

• Öncekileri Göster
    • Yok o bunun onda biri kadar cezbedici değil zaten bu yorum öbürü daha ziyade bilgi sorusu :)

• haklısın :):)

• Neden etsin ki? Sonuçta ölen eşini düşünüyor ve aşkından zaten başka birini bulmamış. O kadın bu şekilde hem bedenini hemde beynini rahatlatmış oluyor

• ama ben dini boyutunu ve eşin durumunu merak etmiştim

• Bence işin dini boyutuna burada girme git işin üstadına sor. O da burda bulunmaz zaten

• etmez olurmuu günah zatenn bide cinsellile çekilen vidooo kemikleri sızlarr çünki insan ölünce dini nikah ta bitiyorr bildiğim kadarı ile

• evet ölünce nikah düşüyor.

• Öncekileri Göster
    • 6 aya ne gerek var test diye bisey var. :) tamamen saçmalık.

• o zaman test mi vardı? test de yanılabiliyor ve dini yargılayamayız bence

• gayet doğal zevk almak değilmi amaç...

• Bir cok şeyi aşmış olmak gerek böylesine bir şeyi yapabilmek icin

• nasıl bir çok şey mesela?

• Eşinin ölmüş olmasını hic düşünmemek ya da bunu hesaba katmadan rahat bir kafayla masturbasyon yapmak zor gibi geliyor

• haklısın bu da bir gercek düşünsene onu istiyorsun tam zevkin dorugundasın ama bi bakıyorsun gözlerini açıyorsun o yok. of sinir krizi geçirirdim galiba.

• çok korkunç

• yani sanalmı? allahını seversen git bu siteden sen normal değilsin

• Katılıyorum

• Öncekileri Göster
    • yaşam felsefeni bilmiyorum gözlerine baksam yeter diyorsan tamam sevgide cinsellik olmasada olur başka paylaşımlar bulun kendinize ama bu yaşamın içinde kaybolmayı göze alman gerekebilir

• yaşayıp göreceğiz herşeyi

• :):):) güzel düşünce..

• ne günahlar işleniyor şindi bu mu günah olacak yaniii bana göre günah falan değil bir yanda fani dünya bir yanda da her şeyiyle akan hayat var :)

• neyyy kendin 30-35 arası sevgilinde senden 11 yaş büyük o a 40 yaşını geçik bide kalp romatizması büyük geçmiş olsun :(

• Öncekileri Göster
    • kim doğru ki?

• bir çoğunun doğrudur

• işin günah boyutundan daha çok manevi boyutu da var insan eşine anılarına saygı duyar abazaya bak o mastrb. yapıyor. ayıp yahu bıraz edep

• bu abazalık değil bence eşine olan bağlılık . insan sevip ayrıldıgı sevgilisini bile bir anda unutamıyor kaldı ki eş unutulsun. ve diğer taraftan evlenemiyor ona ihanet etmek istemiyor ama cinsel ihtiyacları da var. o bir insan

• Öncekileri Göster
    • neyle gidercek ya ha video ha hayal etmek ikiside aynı kapı

• herkesın kendı gorusu kardesım sen belkı bunu mantıklı buluyorsun ama ben bulmuyorum bız elhamdullılah muslumanız ve ınanclarımıza gore vefat etmıs kısılere saygı duyarız bız onları anca ölümlerınden sonra dualarla anarız ruhlarına rahmet okuruz daha fazla detaya gırmeye gerek yok

• bence bi hocaya sor.. :)

• otekı tarafa gıdıp gelen yokkı net bı bılgı alalım...zına yapıp buyuk gunaha gırmekdense bu bıraz daha makul gıbı...

• Aslına bakarsan dinen bunun ne gibi bir zararı var bilemiyorum ilk defa böyle bir soru sorulduğunu gördüm. Fakat eşini rahatsız eder mi diye soracak olursan bence etmez niyet önemlidir eşi başka birisiyle ilişkiye girmiyor ve halen vefat etmiş eşini düşünerek kendince birşeyler yapmaya çalışıyor.

• rahatsız etmez belki hoşuna bile gitme ihtimali var

• adamı mezarında rahat bıraksınlar bari yaww..

• şurdan sonuca varıyorum senin sevgilinle videoların var :D

• hayır yok ama düşünüyoruz:):):)yani ilk gecemizi videoya çekicez evlendiğimiz ilk gün.:):)

• Öncekileri Göster
    • Allah korusun ya ne boşanması allah yazdıysa bozsun ben kaç senedir onu beklemişim sabretmişim birde ya ona doymadan ölürse diye korkuyorum sen boşanmadan bahsediyorsun allahım yazdıysa bozsun

• tabiki şaka yapıyorum Yaradan kimsenin mutluglunu bozmasın.Ama video işi benim hiç hoşuma gitmiyor.bir defa gizli çekmiştim daha videonun 5 sn de sildim videoyu çok tuhaf oldum.Şimdi korkudan telefonu bilgisayara bağlayamıyorum

• ruhsal durumu bilmem ama kadın eşine bağlıymış başkasınıda düşünerek yapabilirdi de anlmadığım durum adamın başka anılarını özlemiyormu bu kadın rahmetli azgınmış işini iyi biliyormuş nasıl bir etki bıraktıysa kadında

• :):):)özlerdim her halde de ben sadece bu şekilde idare edebilir miyim diye merak ettim yani yeniden evlenmeden

• yanlızlık çekilesi birşey değil sanırım cinsel istek ön planda dullar ordusuna katılırsın ya ikinci bir aşk olur yada kısa süreli ilişkiler olur bu sana bağlı

• allah yazıdysa bozsun öleyse.

Kızlar Ne Diyor 7

• ona tekrar o gözle bakarken yaparken ya aklına gelse öldüğü? geri kaçar lan şeyin üzülür ağlar insan :(( dini boyutunu bilemem.

• Öyle olacağına dualarla ansa, sadaka verse, hayır yapsa ruhunu rahatlatacak... Ahirette kavuşması için Rabbe dualar etse... Yarım kalan aşkını, sevdasını baki dünyada yaşaması için kendisine söz verse...Yapacağı yanlışlar onu düşünerek caydırıcı olsa... Ona layık yaşasa...

• ilginç bir durum ama ne bileyim ama onu rahatsız etmez diye düşünüyorum..günahta olmaz neden olsun ki..sonuçta eşi ve yaşadığı şeyleri anıyo hatırlıyo..

• Bu nasıl bir saçmalıktır

• saçmaalmasın lar öldüğü gün abdest aldırılırdıktan sonra bir erkek eşine bakamazken ölen birinn pesinden çok ayıp ya

• Zuuhahahahaha izlıycek vıdeo mu bulamamış. koptumm

• çok günah ya

• günahdır demi

• evt günah

Yükleniyor...