• Sor
  • Bence

Bana benim o***sun diyor

sevgilim sürekli bana benim ör.spumsun diyor ben alınıyorum hi ben oros.puyum herkeze veriyorum diyorum kafanı kararım sadece benim or.spumsun diyor o benim ilk erkeğim hakaret mi ediyor iltifat mı anlamıyorum.benim or.spumsun ne anlama gelir ki? alinayım mı? sevineyim mi bilemedim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Evet bu bir iltifat,Gündelik yaşamda yapılan iltifatın aynısını yatakta beklemeyin, beklemekte saçma ve monoton olur.Buradaki O kelimesi veya Fa*hişe kelimesi tam anlamını içermemektedir.Mutfakta : Eline sağlık yemeklerin harika, yemeklerine bayılıyorumGündelik Hayatta : Gözlerin şöyle güzel, saçların şöyle güzel...Yatakta : O*rosbu, Fa*hişe gibi kelimeler de övgü sözcükleridir.Bu kelimeleri yatakta bende eşime söylemekten hoşlanıyorum ve bunları söylerken daha fazla tahrik oluyorum.

Erkekler Ne Diyor 29

• Hangi tonda söylediğine bağlı ama her durumda hoş değil.

• yok artık senınle sex arkadaslıgı yapıyor demek kı

• vay öküz vay

• Öncekileri Göster
    • sanırım haklısın

• :)

• Ne güzel sen mutluysan sorun yok ..

• alınmalısın bence , pek hayra yorulacak bir şey değil, tabi iç fantazi dünyanızı net bilmiyorum, ancak ilerisi için bu kelimeyi kullandığı insana eşim der mi diye sorsan kendine ne cevap verirsin hiç düşündün mü? bence kalıcı bir ilişki anlayışına uymayan bir söz bu.

• yaw arkadaş benim kadınımsın benim namusumsun falan duydumda benim o*msun ne demek lan benim kıza söylesem vurur aq:D

• öyleyse karşıma çıkan ilk erkeğe vereceğim de...

• telefonu suratıma kapatıyor ve yüzümü asla göremezsin diyor

• hayat kadınına o* desen o bile kızıyor.sen benım o*msun kelımesınde ben erkek olarak bı iltifat göremedım

• ben o. değilim neden alınayım ki

• sen o sun demedım zaten olsan bıle denmez dıyorum ama alınmıyorsan sorun

• seni sadece kullanıyor. hiç kimse eşine o cümleyi yakıştıramaz..!

• bende onu kullansam

• ne gibi mesela

• bu söz yatakta hararetli bir sevişme esnasında söyleniyorsa problem yok ben ara sıra kullanıyorum ve hiç bir tepki görmedim bilakis hoş oluyor ama dediğim gibi kullanıldığı yer ve an çok önemli.

• Orospular niçin kullanılır? mesleği nedir? Aklınca iltifat ediyor ama bilmiyorum artık, seni sex objesi olarak görüyor ondan diyor olabilir.

• sen de benim i.nemsin de. alınmıyorsa sorun yok. alınıyorsa seni anlıcaktır, demicektir. hem alınıp hem sana söylemeye devam ederse ciddi kişilik problemi var demektir.dalga geçiyor olabilir seninle

• Böyle söyleyen bir erkeğin sevgisinden şüphe etmelisin. Sende ona benim pezevengimsin diye söylede sana iltifatmı ediyormuş anlarsın.

• herkeze niye veriosun maaşlımısn sen ?

• ahaha bazen rasgeldıgıme bakıyorm guzel oluyor hıkayelı :D

• yorumu duzeltıyorm :D
      ya sex sırasındaa soylenen sözlerden daha cok zevk vermek ve almak ıcındır.alınma eğer hosuna gıtmıyorsada uyar soylemesın hıyar :D

• yani evet seks sırasında diyor genelde hoşuma gidiyor ama hakaret mi ediyor yoksa hoşuna giden bir durummu anlamyırum yani benimsin ve bana or.pular kadar zevk veriyorsun gibi birşey mi

• oha o kadar kötü bi düşünceyse uyar bence.. hanı zevk ıcın bazen söylenebılırde orusbumsun gıbı vs ama senınkı baya ucmus uyar

• anlamıyorum diyorsun da kendi dediklerine bi bakk... nasıl bi ilişki bu ya.. ben herkese veriyoru mdiyorsun o sadece bana ver diyor.. yuh yaa

• lan sinirden diyorum hıhıı ne demezsin evet ben o. gibi sinirle o da öyle olmadıgını biliyor kafanı kırarım diyor.

• şaka bile olsa bırak o adamı hemen böyle söylenirmi hiç oruspuya bile sen oruspusun denmez terbiyesiz adam

• :DDDDDDD ++++

• xbayan teşekkür ederim

• çok şık bir kelime değil..ne olursa olsun söylenmesini doğru bulmam...tam tersine sen sadece benim gav...tımsın desen o ne der ..yada olumsuz bir söz söylesen ne der ..bence o kabullenmez...sende etme ne olursa olsun..

• bende ona diyorum herşeyi aslında

• Öncekileri Göster
    • o küfürleri duymadan boşalamıyorum desem

• o zaman çok güzel..hatta bunun üzerinde derinleşmesi lazım...daha farklı küfürler söylemeli...sürekli aynısıda sıkabilir...güzel yani sana bunu yaşatıyorsa artırmalı..esas olan haz almak değilmi:)

• kendınce ıltıfat ettıgını sanıyor ama ınsan sevdigine or... yakıstırması yaparmı...sende ona sen benım pezengımsın desen nasıl karsılar acaba... aynı kapıya cıkıyor sonucta...

• Yok artık yuh beee ,yazık etmişin kendine o karakterde biriyle olarak , insan sevdiği kaıdna o lafı söleyemez ben sevgilime salak bile diyemem kolay kolay o nedemek yaa bence ayrıl o insanlıktan naibini almıamaş heriften .

• sacmlma bunda bısey yok cok kadn etkılnr bundan

• sende benim o. cocugumsun de

• Çocukca saçma sapan bir laf, Sevdiğine söylenmemesi gereken bir kelime, Saygı bitmiş yakında ayrılırsınız

• alın çünkü o seni sevmiyor sadece seninle yatmak istiyor. bence bırak o çocuğu

• Hakaret bence...

• hakaret tabi lan ne demek o insan sevdiğine öyle der mi, seni sadece cinsel bi obje olarak görüyo olabilir mi töbe yaa

• Bende sevıştıgımde soyluyorum hoşumada gıdıyor bence alıncak bır durum yok

• öküzün hayvanın feriştahıyla sevgili olursan der, yine kibarlık edip benim o*m demiş. nerden buluyosunuz bu dingilleri anlamam..

• Ne sevgilisi sen fuckbody olmuşsun.

• ayrıl bence şundan böyle lakayıtlık olmaz

Kızlar Ne Diyor 8

• sende ona benim pezeven*msin demelisin :)

• İltifata bak hey yarabbim ya :D o...lar bu yola nasıl düşüyor sence neyse sen halinden memnunsun buraya sormussun ama sen zaten kabullenmisin der onunda der baska bişeyde der ha bu gün onun olursun yarın başkasının onun sana saygısı yok belli de kızım kendine saygındamı yok yazık ...

• sevgiliniz olduğu için haklısınız, ama eşiniz deseydi öyle düşünemzdiniz. Ben düşünmüyorum çünkü eşim dediğinde.

• inanmyrm bu yazıyı okurken kendmı buldm sankı:)) 4 senelik ilşkm var ee tabii cinsel yönden ileri gtmedn bsyler yasıyrz.o seks sırasnda benmsn benm orspmsn dıyr normal karsıla:) onun dısında bana cok sayglı ama

• oh be birini buldum sonunda seninde hoşuna gidiyor mu ? bizim ilişki de 6 yıllık. benim o*msun diyor aynen dediğin gibi cinsel yönden ileri gitmeden yaşıyoruz bizde ve o ilk erkeğim

• evet basta biraz tuhaf geldi.hani kızma noktasına geldim.ama çokta hosuma gidiyor.neyse vazgectm sen benimsin benim olacksn dedikçe ilşkmz ileriye gittikçe sustum:)) ama benm ilkim değil maalesef sonum olsun olacak o beniimmmm <3

• seviyesiz bi ilişki..

• ilişki mi :D bu başka bişey

• benim gerizekalı sevgilimde aynı şeyi diyo

• kızıyor musun? alınıyor musun?

• bazen , kasarsın falan dıyo nerem kasar be dıyorum benım kasarım benım orspumsun dıo

• bunu ne zaman söylediğine bağlı hemen kötü düşünme bence. eğer yatakta söylüyorsa anlık duyguların çoştuğu zamanda falan olabilir. insanlar karılarına bile diyebiliyor böyle şeyler hatta mesela o*ymuş gibi bile davranıyo evlilikte bile. fantezi meselesi

• cinsel anlarda yada tahrik olunca diyor normal zamanda asla demez

• Öncekileri Göster
    • haklısın canım teşekkür ederim yorumun için

• rica ederim :)

• bunu sana sadece cinselligin yasandigi zamanlarda söylüyorsa cokta sorun degil bence...ama tutupta romantik veya baska herhangi gündelik hayatta olan bi anda söylüyorsa ciddi ciddi o zaman bende alinirdim yerinde olsam.

Yükleniyor...