Masturbasyon yapan kız var mı?

sorum kızlara duydugumda çok şaşırmıştım cidden masturbasyon yapan kız var mı ? Varsa nasıl yapıyor? Neleri kullanıyor? Çok hoşuna gidiyor mu? Ve hangi sıklıkla yapıyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bak ya aklıma ne geldi şimdi... orta okulda bu kelimeyi ilk gezetede okudugumda ünüversteden sonra yapılan mastırın bi çeşidi sanmıştım... allahım ne cahilmişim yaa .((( utanıyorummm

• çok iyi yaa:D

• ahahahahaha:D:D:D

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok abicim kalmadı elimizde ...ama sazan var kefal var ...

• elbetteee var

• nie bu kadar şaşırdın ?

• teşekkrlerde en iyi cvbı haketmyrm sanki :)

• hoşumuza gidiyor ki yapıyoruz. bizde insanız . bizimde isteklerimiz arzularımız var ...

• başkasıyla yatıcama kendim yaparım farklı bi ten sokmam bedenime daha iyi ::D sonuç boşalmak değilmi arkadaşım

• ikisi aynı oluyor mu aynı zevk mi?

• Öncekileri Göster
    • ben kendim için söledim onu isteğen istediğiyle yatar herkes özgür hür kimseyi ayıplamam ve kınamam yarın bir gün benmde başıma gelir zamanın ne gösterice belli olmaz

• yani

• Bu konuyla neden bu kadar ilgileniyorsunuz?

• ilginç oldugu için:D

• Tabii ki de yapıyoruz... İki tür insan vardır. Masturbasyon yapanlar ve masturbasyon yaptığını inkar edenler :).Ama bazen yaptığı şeyin masturbasyon olduğunu bilmeyenler oluyor... Duş başlığıyla vajinaya tazyikli su vurmak ve fark etmeden zevk almak... Bunu yapana ve ben söyledikten sonra yaptığının masturbasyon olduğunu öğrenene şahit oldum :).Kızlar için masturbasyonun pek çok yolu var. Kızlar bir nevi seks için yaratılmış diyebilirim. Bedenlerinin her köşesinden zevk alabilirler. Sırf göğüs uçlarıyla oynayarak orgazm olan kızlar var. Vajinadan zaten çoklu orgazmlar bile yaşayabilir, yeter ki kendini kasmasın.İçine bir şeyler sokanlar, dıştan klitorisini okşayanlar, bastıranlar. Bacaklarını sıkıştırıp bırakanlar, vajinasına tazyikli su püskürtenler...Hatta bir arkadaşım, yakışlıklı erkeklerse seks yaptığını hayal edince bile dehşet zevk alıyormuş, öyle dedi.Yani bize çeşit bol :).

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...