Bu vajina çeşitlerinin arasında en kötüsü ve en iyisi hangisi?

arkadaşlar bu vajina çeşitlerinin arasından en kötüsü,en iyisi hangisi ve böyle değişik çesitlerine gerçek hayatta raslayan deneyimi olan biri varmı? link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• linkteki resim elle çizim olunca biraz kötü görünüyorlar. şu linke gir senin verdiğin linkteki rsim ve hemen altında renkli gerçek fotoları var. link hepsi ile ilişkim oldu hatta bundan başka tipleride vardı. işlevsel fark yok. sadece görüntü farkı var.

Erkekler Ne Diyor 64

• Keçi tırnağı sanırım favoridir.

• 6 en iyisi 18 en kötüsü.

• dış görüntü yanıltıcı. genetik ve soya özgü olabilir. çok takılmamak gerekir.

• 10 numara ama hepsinde deneyip doğru karar vermek gerekir.

• Penis bitti vajina ...yakında anüsleri falan koyarsınızz...

• Haydar abiiiiii :::)) geçtin mi dalganı yineeeee :::))

• 13 ve 29 uygun .. sarkık iç dudakları sevmiyorum

• cinsellikten soğudum :(

• 2-3-4-6-10-13-14-15-21-23 mmama 6 ve 10 en guselıydı :) senınkısı hanıgısı :P

• hepside iğrenç böğğ

• bugune kadar ki sevgililerimin tamamı 8 ve 9 olanlardan hiç hayalimdeki gibi bir vajinaya rastlamadım . ama burda en iyisi 21 ..

• 6 ve 10 ideallerim arasında :)

• 6-10 da benden

• en iyi vajina şekli 23

• şaka bir yana 27 ve 3 çok güzel

• ya bunların hepsı yamuk 30 kedi burnuna benzıyor

• 12 guzel duruyor tamyalanmaklik. 23te fena degi oda guzel.

• yanaklar ne kadar az sarkmışsa o kadar iyi aslında. ama farketmez hepsinin tadı ayrı :)

• 2,6,10,13,14,17,18,19,20,14::::::::::::)))))))))))))))) ağza alınacak sarkmamış temiz olsun yeterki :)

• 6.ve 10. Gayet güzell :):):)

• seninkinide görelim ona göre kıyaslama yapalım :) atsana özelden :))

• böyle bakınca hepsi iğrenç gözbüküyü ama normalde çekiciler bunu açıklayacak bir ateyiz lazım.

• o değilde acaba bu soruya cevap veren kız arkadaşlar benim vajinam kaç numaraya benziyor diye açıp vajinasına bakmışmıdır merak ettim =))

• 15-16-18 en kötü vajen şekli diyebilirim pozisyonların hiçbirinde rahat olmuyor 20 hoş bence :)

• bence en güzeli 10 ve 23

• 1 , 4 , 23

• 6, 10 ,20, 21, 22, 29, bunlar iyi :)) 6 ve 10a bal dök yalaa

• 6,9 ,20,21, iyidir...

• 1o -- 25---ve 8 ,ben iç dudaklar uzun dışarıdan görünen vajina tipinide seviyorum

• 6 numarayı getirin bana

• 6 10 14 20 tercihim)

• valla 6 diyecem ama tabii canlı görmek gerek.şöyle söyliyim.bir çizik atmışgibi olmasın.iri etli dolgun severim.

• 23 kotumu

• resimle olmaz canlı görmek gerek.resimde baya bir ayrıklık var sen değil sevgilin düşünsün erkeklerin boy sizin dudak takıntınız bitmedi

• evet ayrık duruyo ama benmkı daha ınce tabıı bununkı bıraz ortası ayrık ve kalın

• 17 bence en güzeli

• seninki kedi ama mansiyorn almış kedi imiş . öyle yazıo 23 numraya AZ KALMIŞ 1.LİGİ ALACAKMIŞ AMA YİNEDE MANSİYONLA DERECE YAPMIŞ

• o ne ya

• Öncekileri Göster
    • kafan mi iyii

• kafası iyi olan bu tarifi kafada tutamazki . kaşık berekettir . ve bu işede yaradıgnı ilk defa duydum. senin kafa nasıl . :))

• Ürememize yarayan organlar o kadar çirkindir ki, yüz güzelliği ve aşk olmasa insan neslinin devamı tehlikeye düşerdi. OSCAR WİLDE

• evet en güzel olan şekil ler süt badem olarak adlandırdıgımız . 6 ve 10 nolu vajına şekilleri . 23 nolu vajina sanki dış dudaklar arası cok birbiirnden ayrık ,açık olup. araya lastik conta konmuş görünümünde sanki :))

• benimkının tam burada benzerı yok evet 23e benzıyo ama okadar ayrık ve ortası kalın degıl ıncee

• seninkide ayrı bir çeşit demekki . mühüm olan tadı ,sizi sarıp, sarmalayışı , bir kere aldınmı ? uyuşturucu gibi bagımlı yapmalı. hergün alamadınmı krize neden olmalı . anlattıgınıza göre sizinkide güzel ozaman sizinkinin burda şekli olamadıgı için temizse sıfır (0)numara diyelim . hafif kirli kılı ise 40 numara şekil tablosuna ilave ediyoruz :))

• 10 en iyisi...

• hepsi birbirinden kötü bunların

• aralarında bence en kralı 10 ;D

• 17 - 20 iiiyi gibi duruyor :D

• 1-3-13-19-21-22-23-26

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 12

• neye göre iyi kötü

• bunlar ne biçim beee

• benimkının seklı tam tok burda 4e benziyo ama okdr burusuk deıl bunlar ne bole burusuk musanba gbı:D 18ne ole dehset

• ruhunuz hasta bir çoğunuzun.böyle paylaşım mı olur ya

• ego tatmını olucak napsınlar

• Öncekileri Göster
    • vajin oldugu için gercekden şekle bakarmısınız . ilk gördügümde bu ne laynn diye sordum kendime . arkadaşıma gösterdim bakarmısın bunlar ne dedim . yeni keşif deniz ürünleri dedi :))) tabloya bak abi . bir canlı bı kadar evrim gecirir dedi . sonrada dediki abicim insanların en şekilsiz ve en pis yerleri oraları ama en lezzetli yerleride oraları dedi . ...haksızda degil . bakmıyacaksın görmüyeceksin . gibi bir durum ...

• ruhunuz hasta cinsellik bölümünü okuyorsunuz.böyle yorum mu olur ya

• bunlar çok kötü yaa

• benimki 10 numaraya benziyor galiba.

• Benimki gibi yok burda yaa ama biraz 10 a benziyo sanki

• benim vajinam yok burda

• Seniki nasıl

• ince dudaklı klotoris iç tarafta kararmamış sıkı

• çek resmini ekle :)

• Benimki 10daki gibi tertemiz sarkıkta diil oy

• cok tiksinc duruyo hepsi boyle

• bnde dedımm gercek fotosunu cekıp koysalarmıs eymıss

• hiçbirii...