Bu vajina çeşitlerinin arasında en kötüsü ve en iyisi hangisi?

arkadaşlar bu vajina çeşitlerinin arasından en kötüsü,en iyisi hangisi ve böyle değişik çesitlerine gerçek hayatta raslayan deneyimi olan biri varmı? link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• linkteki resim elle çizim olunca biraz kötü görünüyorlar. şu linke gir senin verdiğin linkteki rsim ve hemen altında renkli gerçek fotoları var. link hepsi ile ilişkim oldu hatta bundan başka tipleride vardı. işlevsel fark yok. sadece görüntü farkı var.

Erkekler Ne Diyor 64

• 2,6,10,13,14,17,18,19,20,14::::::::::::)))))))))))))))) ağza alınacak sarkmamış temiz olsun yeterki :)

• 16. kötü

• bence en güzeli 10 ve 23

• Allahım yya :D:D
    Kızlardan tamamen tiskinmeye başladım tövbe estafurullah.
    Birde utanmadan açtım oğlum bu ne lan :(

• 17 bence en güzeli

• 1o -- 25---ve 8 ,ben iç dudaklar uzun dışarıdan görünen vajina tipinide seviyorum

• biz dioz nefes alsın yeter sen dion neyse

• 6-10 da benden

• 1-3-13-19-21-22-23-26

• 10 ve 21 güzeldir. ama hepsi güzel sahibi olan için.

• 6-10-14-21 gözüme çok hoş geldi bunlar =) ama sevgiliminkini bulamadım bunların arasında.

• Keçi tırnağı sanırım favoridir.

• seninki kedi ama mansiyorn almış kedi imiş . öyle yazıo 23 numraya AZ KALMIŞ 1.LİGİ ALACAKMIŞ AMA YİNEDE MANSİYONLA DERECE YAPMIŞ

• kafası iyi olan bu tarifi kafada tutamazki . kaşık berekettir . ve bu işede yaradıgnı ilk defa duydum. senin kafa nasıl . :))

• kafan mi iyii

• şimdi jinekoloğ bir arkadaş tel açtı şekilleri gösterdim . onlar şekil bozuklugu tablosu dedi ee böylemi kalır dedim hep . hayır tedavisi basit dedi nasıl dedim . hergün sabah uyanınca bacagını açarak oturacak yemek kaşıgının tersi ile 100 kere vuracak 21 gün devam etsinler vajinanın kasları kasnakları gelişir . kendini içe ceker düzgünleştirir dedi . :)))

• Öncekileri Göster
  • Çizimler kötü olmuş sanırım... O yüzden, bu resimlere göre seçim yapmak istemiyorum.
    Ama en azından şunu söyleyebilirim ki, sadece vajina görüntüsüyle değerlendirme yapmak da doğru olmaz. Onu taşıyan vücudun şekli-şemali de önemli bence...

• 17 - 20 iiiyi gibi duruyor :D

• Penis bitti vajina ...yakında anüsleri falan koyarsınızz...

• hepsi de güzel. aslında bu tür sorular bazı arkadaşların çöküntüye uğramasına neden oluyor. insanın organları kendi iradesi dışında olan şeyler. çirkin diye tabir olamaz. hepside güzel bakmayı bilirsen. ayrıca zevkelr farklı. bazı tiplere aşırı kötü yüklenme yapılması bir çok kişiyide olumsuz etkiliyor.

• Haydar abiiiiii :::)) geçtin mi dalganı yineeeee :::))

• 6.ve 10. Gayet güzell :):):)

• Ürememize yarayan organlar o kadar çirkindir ki, yüz güzelliği ve aşk olmasa insan neslinin devamı tehlikeye düşerdi. OSCAR WİLDE

• hacı cüzdan gibi olacak :)

• böyle bakınca hepsi iğrenç gözbüküyü ama normalde çekiciler bunu açıklayacak bir ateyiz lazım.

• evet en güzel olan şekil ler süt badem olarak adlandırdıgımız . 6 ve 10 nolu vajına şekilleri . 23 nolu vajina sanki dış dudaklar arası cok birbiirnden ayrık ,açık olup. araya lastik conta konmuş görünümünde sanki :))

• seninkide ayrı bir çeşit demekki . mühüm olan tadı ,sizi sarıp, sarmalayışı , bir kere aldınmı ? uyuşturucu gibi bagımlı yapmalı. hergün alamadınmı krize neden olmalı . anlattıgınıza göre sizinkide güzel ozaman sizinkinin burda şekli olamadıgı için temizse sıfır (0)numara diyelim . hafif kirli kılı ise 40 numara şekil tablosuna ilave ediyoruz :))

• benimkının tam burada benzerı yok evet 23e benzıyo ama okadar ayrık ve ortası kalın degıl ıncee

• 6, 10 ,20, 21, 22, 29, bunlar iyi :)) 6 ve 10a bal dök yalaa

• hepside iğrenç böğğ

• 6 10 14 20 tercihim)

• 16 nasıl bir şey öyle ya, ayı mağarası gibi. 9 da bildiğin pazar çantası. 30 şişman hatun vajinası, yerini bulursan sokabilirsin ancak zaten.
    Yaşasın 2 ve 10.

• Güzel de dudakları ayrık severim ben daha çok. Bu sanki japonla yapıştırılmış gibi.

• 23 kotumu

• en iyi vajina şekli 23

• şaka bir yana 27 ve 3 çok güzel

• bnce en gzl i 25 :)

• 1 , 4 , 23

• valla 6 diyecem ama tabii canlı görmek gerek.şöyle söyliyim.bir çizik atmışgibi olmasın.iri etli dolgun severim.

• evet ayrık duruyo ama benmkı daha ınce tabıı bununkı bıraz ortası ayrık ve kalın

• resimle olmaz canlı görmek gerek.resimde baya bir ayrıklık var sen değil sevgilin düşünsün erkeklerin boy sizin dudak takıntınız bitmedi

• 23 kotumu

• Senin yas ellimi? cok yasli gorunuyo burusmus

• Boy ve kilo orani cook iyi yani. espriydi ama neyse hadi

• ne anlamadım? ne alaka:S

• Pofff, miss turkey 2012 falan misin sen?

• Öncekileri Göster
  • bıraz dudaklı olması ıyıı oral ıcın :P

• Adamlar neyi cevaplıyor yarım saattir gülüyorum :D

• hımm guzelmıss allah sahıbıne bagıslasın canım

• evet oylle

• Öncekileri Göster
  • 12 guzel duruyor tamyalanmaklik. 23te fena degi oda guzel.

• 6 ve 10 ideallerim arasında :)

• cinsellikten soğudum :(

• 13 ve 20

• o değilde acaba bu soruya cevap veren kız arkadaşlar benim vajinam kaç numaraya benziyor diye açıp vajinasına bakmışmıdır merak ettim =))

• yanaklar ne kadar az sarkmışsa o kadar iyi aslında. ama farketmez hepsinin tadı ayrı :)

• 10 iyi Türk kızlarınnın ki genelde dışa doğru (7-27)gibi

• 6,9 ,20,21, iyidir...

• bugune kadar ki sevgililerimin tamamı 8 ve 9 olanlardan hiç hayalimdeki gibi bir vajinaya rastlamadım . ama burda en iyisi 21 ..

• 10 En iyisi en kötüsü seninki:)

• 10 en iyisi...

• 10 numara iyiymiş. hamburger gibi

• ya bunların hepsı yamuk 30 kedi burnuna benzıyor

• 10 numara ama hepsinde deneyip doğru karar vermek gerekir.

• hepsi birbirinden kötü bunların

• 6 en iyisi 18 en kötüsü.

• aralarında bence en kralı 10 ;D

• beyin bazı işlemler sırasında bazı kimyasallar salgılar... salgılar karıştı heralde

• seninkinide görelim ona göre kıyaslama yapalım :) atsana özelden :))

• 15-16-18 en kötü vajen şekli diyebilirim pozisyonların hiçbirinde rahat olmuyor 20 hoş bence :)

• 2-3-4-6-10-13-14-15-21-23 mmama 6 ve 10 en guselıydı :) senınkısı hanıgısı :P

• 6 10 20 13 birde 28 benzerine rastladım.28 i yalayamadım cok tuhaf oldum seninki kaç numara

• etli severim de bir türlü seninki gibi denk gelmedi

• 29

• 6 numara tercih ederim ama dün 27 numaraylaydık

• 8-9-16 ve 28 tam benlik.İri iç dudaklara bayılırım

• dış görüntü yanıltıcı. genetik ve soya özgü olabilir. çok takılmamak gerekir.

• 13 ve 29 uygun .. sarkık iç dudakları sevmiyorum

• çok ayıp..

• 28 i getirin banaaaaaaaaaaaaa çok ayrıntılı onu deler geçerim:))))

• hepside iğrenç yaşlı vajinası bunlar ha boşluğa sokmuşsun ha bunlara fark etmez

• 4. rastladım.Hiçbirini beğenmedim.

• Aralarından en iyisi ama hepsi iğrenç be

• 29 iyi değilmi?

• 6 numarayı getirin bana

Kızlar Ne Diyor 12

• neye göre iyi kötü

• bunlar ne biçim beee

• cok tiksinc duruyo hepsi boyle

• bnde dedımm gercek fotosunu cekıp koysalarmıs eymıss

• hiçbirii...

• benimki 6

• Benimki 10daki gibi tertemiz sarkıkta diil oy

• ruhunuz hasta bir çoğunuzun.böyle paylaşım mı olur ya

• ruhunuz hasta cinsellik bölümünü okuyorsunuz.böyle yorum mu olur ya

• vajin oldugu için gercekden şekle bakarmısınız . ilk gördügümde bu ne laynn diye sordum kendime . arkadaşıma gösterdim bakarmısın bunlar ne dedim . yeni keşif deniz ürünleri dedi :))) tabloya bak abi . bir canlı bı kadar evrim gecirir dedi . sonrada dediki abicim insanların en şekilsiz ve en pis yerleri oraları ama en lezzetli yerleride oraları dedi . ...haksızda degil . bakmıyacaksın görmüyeceksin . gibi bir durum ...

• niye oturup seçim yapıyorsunuz sizde ordan

• Öncekileri Göster
  • benimkının seklı tam tok burda 4e benziyo ama okdr burusuk deıl bunlar ne bole burusuk musanba gbı:D 18ne ole dehset

• Benimki gibi yok burda yaa ama biraz 10 a benziyo sanki

• benimki 10 numaraya benziyor galiba.

• bunlar çok kötü yaa

• benim vajinam yok burda

• çek resmini ekle :)

• ince dudaklı klotoris iç tarafta kararmamış sıkı

• Seniki nasıl

Yükleniyor...