Sevgilimi anal seks isteğinden nasıl vazgeçirebilirim?

Gizli Üye
Normal ilişkiye de girdiğimiz halde anal seks de istiyor. Ama ben istemiyorum. Sizce nasıl ikna edebilirim? Zamanla onunla birlikte mi vazgeçmeliyim yoksa hiçbir şekilde ben kabul etmiyorum artık nasıl biliyorsan öyle yap mı demeliyim? Bana bunun sebebini soracak eğer haramdı günahdı dersem sanki hiç mi günah işlemiyoruz diyecektir. Onun için mantıklı, ikna edici bir yol arıyorum. Sağlık açısından zararlı desem zaten buna önem verseydi yapmazdı. Bir ikincisi de seviyorum ve onu anlamak da istiyorum. anlaşılamadığını, yalnız bırakıldığını hissetsin istemiyorum. kestirip atarsam sanki onu engel olamadığı istekleriyle baş başa bırakmış olurum gibi hissediyorum. Ne yapayım ben? :S
Güncellemeler
+1 yıl
İstemediğim halde hala istiyor ya da ısrar ediyorsa bu durum onun beni kesin olarak sevmediğinin ispatı mıdır? yoksa sevmiyor diyemem ama nefsi daha önemli mi dersiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar kararlı olmam için bana yol gösterdiniz sözyleyeceğim şeylerden artık kesinlikle eminim. Bir süredir çok kafamı karıştırıyor ve rahatsız ediyordu bu konu ama yapmam gerekenden eminim artık.
Sevgilimi anal seks isteğinden nasıl vazgeçirebilirim?