Beyler Masturbasyon Yapmak İçin İlla bir şeyler izleyip görmeniz mi gerekiyor?

Gizli Üye
Beyler Masturbasyon Yapmak İçin İlla Bir Şeyler izleyip görmeniz mi gerekiyor? Yoksa p*rno izlemeden fotograf vs görmeden yapılıyor mu. Nişanlımla uzak yerlerdeyiz illaki yapıyordur bunu tabi direk ona soramıyorum. Baskalarını o şekilde izlediğini düşündükçe benim tepem atıyor :) Benden erotik fotograf istiyor mesela ona kendi fotograflarımı atsam bir işe yarar mı.
Beyler Masturbasyon Yapmak İçin İlla bir şeyler izleyip görmeniz mi gerekiyor?