Seksi erkeğin özellikleri

Merhaba arkadaşlar , hani biz kızlarda diyoruzya büyük göğüslü ince belli kalçası çıkık falan , acaba kızlara seksi gelen şeyler neler erkekteki , ya da tahrik eden?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• omuzlarınn genıs olması gözleri bıde dudakları

• evet

• arkadaş ekleye bastım geldi mi teklif :)

• :) mesaj attım

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• Ahanda bunlar link

• Yok gay tipi var onda hatta kesin gay o gay .

• benimde kaslarım varya bende girmek istiyorum .)

• O resim sana ait değil ama her kimse o kişi bu gruba girer :D

• Öncekileri Göster
  • Uzun boy,dar ve yuvarlak kalçalar,kasık ve göbek bölgesi dövmesi,bir şey içerken dudaklarının aldığı şekil,ELLERİ (tabii güzelse),omuzları,boynu,gülüşü ve sos tonu. Tabii bana seksi gelen benim sevgilim saydığım özelliklerde onda mevcut. Ahh ahhhhh sevişmek istedim.

• Yok :) epey erkek tanımadım sevgilimi tanıdım o seksi geliyor gözüme benim içinde seksi erkek tanımı budur

• epey sexy erkek tanimissin en azindan saglam gozlemlemissin,tarifin harbiden supper erkek olarak bile etkilendim :D ,bu arada kız kardesin var mi? :D lol

• +1

• Öncekileri Göster
    • Evet gördüm ve artıladım ağzımın suları aktı :))

• +1

• Sana demedim öbürüne dedim :D

• Öncekileri Göster
  • nedense sevdiğim erkekten başkası bana seksi gelmiyo

• o muhakkak öyledir tabi canım :D ben onun dışındakileri sormuştum

• Bakışlar, kendine güvenli duruş.

• Hayır aslında değil. Bakışlarının ruhunu yansıtması.

• acaba bakışlarla seninle ilişki istiyorum gibi bakmak mı senin dediğin

• bence göbek kasları ve bakışlarıdır :)

• orası öle

• bakış çok şeyi anlatıyordurya aslında en basiti , kas yapmak kaç seneyi alıyor

• dozunda ama. kas güçlülüğü gösterir güçlü bi erkek seksi bi erkektir bence:) bakışlarda otoritenin göstergesi olabilir

• Öncekileri Göster
  • Özgüven, geniş omuzlar, aşırı değil orantılı kaslar, uzun boy, ses tonu, parfümü

• :::)))

• kötü oldu ya :) sınıftakilerede göstermiştim şu kıza bak falan diye hepsi adını sordu :)

• :)) Hayır bılmıyorum

• Öncekileri Göster
  • seksilik bir histir, hissettirebiliyorsan eğer seksisin, bu bir bakışla, bir konuşma veya sözle ya da koku ile de mümkün ama hissettirebilen erkek olacak...

• ara sıra gelmiyor değil o his :)

• ben hesap istediğimde bunu hissediyorlar :D o nasıl isteyişti falan bi kıpırdamalar :D

• Uzun boy, erkeksi uzun bacaklar, adonis, six pack, geniş omuzlar, kaslı kollar... Erkeğin poposunun şeklinden hoşlanan kız sayısı da az değil.

• aynen bende duymuştum adama kamera takıyolar her 3 kızdan birisi adamın en çok poposuna bakıyormuş :) onun egzersizleri ne acaba hmm araştırmak lazım

• kız gibi yağlı, kocaman olmayacak... erkeksi bir şekil... onu tahrik edici bulan çok.

• popo ne alaka ya :D kız mıyız biz anasını

• Sert görünümlü içinden nutella akması beklenen erkek. Uzun boylu, güzel gülüşlü, yapılı erkek.

• :)

• giyinmeyi az çok biliyorum ama kızlarla sohbet etmekten hiç anlamıyorum :D inş. düzelticem

• hııı anladım aman ya sallama o kadar nolcak :D giyinmeyi biliyorsan sohbetin güzelse herkes seni beğenirr

• Öncekileri Göster
  • profilindeki 3 resim gibi olmamak seksiliktir.

• ne var lan ne güzel yüzüm var :D en azından çevremdeki kızlar öyle diyor , ayrıca brad pitle konuşuyorum galiba

• "siz ne anlarsınız mk erkekten :D beni sadece güzel kızlar yakışıklı erkekler anlar :)" lafa bak puhahah aynaya bi baksana olum sen.. +1

• +1

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakınız ben :)

• 1.85 boylarında, zeki, kültürlü, esprili,yakışıklı, olgun ve kaslı olsun. Ketçap mayonez olmayacak. Bol patates. Turşu da koy abi.-Türk kızı(ALINTI)

• tabi hayal gücü baya yüksek bizim türk kızlarının :)

• bi kızda dememişki arkadaşa seksi erkek sen gibi olmalı diye, biriniz öyle dese olucak, hayır boşunamı açmış göbegi karın kasını :))

• bişey demedim dostum varki elbette koyuyosun olmasa neyse :))

• bi sürü var öyle resim o resmi mi koydum link olarak :) var ki koyuyoruz

Yükleniyor...