Büyük tuvaletimi yaparken penisimden sanki kaygan yapışkan bi sıvı geliyo ne olabilir

arkadaşlar büyük tuvaletimi yaparken yani ıkınırken bazen penisimsen bir sıvı geliyo kaygan ve yapışkan bişey bu zevk suyu sperm falan olabilirmi yada başka bişey mi böyle bişey başınıza geldimi bayanlarda falanda olurmu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Meni, cinsel ilişki veya mastürbasyon sonunda haz ve heyecanla gelen yapışkan sıvıdır. Erkek menisine sperm denir. Kadından gelen meni sarımtıraktır. Vedi, idrardan sonra çıkan beyaz, bulanık, koyu, yapışkan bir sıvıdır.Mezi, zevk zamanında çıkar. Şehvetlenince, açık resimlere bakınca veya şehvetle öpüşünce ve sürtününce veya böyle şeyler düşününce gelen birkaç damla renksiz yapışkan sıvıdır.Prostat salgısı, genelde idrardan sonra gelen, koyu, yapışkan bir sıvıdır.Şehvetle gelen meni hariç, hiçbirisi guslü gerektirmez. Kadınlarda meni gelmesi daha zor olur. Meni gelmez de, mezi denen akıcı sıvı gelirse gusül gerekmez. Meni, titreyerek gelir, kasılmalar olur. Gelenin mezi mi, yoksa meni mi olduğu bu şekilde de, anlaşılabilir.

• yorum için saol

• vay be...ne yorum ama...+1

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük tuvalet yaparken meni ya da penisten sıvı gelmesi bir sorun belirtisi değildir. Bilhassa yeterli sıklıkta boşalmayan ve kabızlık sorunu olan kişilerde dışkı yaparken sert yapıdaki dışkının prostat ve meni keselerini sıvazlaması sonucu bu durum normal olarak gözükebilir, tek başına bir hastalığa delalet etmez.

• aynen bunu yazacaktım bundan iyi cevap bulacağını sanmıyorum sayın soru soran kişi

• Soruya bakarmısın: bayanlarda falanda olurmuEvet bizimde penisimizden kaygan yapışkan bi sıvı çıkar

• 1 yaşıma daha girdim:))

• peki penisiniz olsaydı olur muydu?:P

Erkekler Ne Diyor 12

• başıma hiç öyle birşey gelmedi. pekte duyduğum söylenemez.

• tuvalettte klozetin içine sokuyor musun?yanlış anlama,sıkıştırıyor musun penisini?

• dostum bir arkdaşım bunu bir doktora sorar ve şu cevabı alır.büyüğü yaparken kendini sıktığından dolayı az az meni gelmesi doğaldır der.çok net hatırlıyorum bu soruyu hatta arkadaşım bir hayat kadınıyla beraber olduğundan sorunun bir hastalık olup olmadığını da sormuş doktora.arada doğaldır boşaldıktan sonra felan kalıyordur belki ama ben doktor değilim yinede bunu bize değilde bir doktora sormak daha iç ferahlatıcı daha güvenlidir.

• Üzgünüm evlat öleceksin

• Testisler dolduysa ikinirken fazla spermler atiliyor diye duymustum.

• bişey buldum bu knuyla ilgili böyle bişey varsa günde en az 1 elma yenmesi gerekiyomuş ve ben hiç meyve yemem

• Bence elma veya meyva ile ilgisi yok. Askerdeyken cok duymustum bu sikayeti. O yuzden abazalikla baglanti kuruyorum. Yeterli bosalmamaktan oluyor diye dusunuyorum.

• bel soğukluğuna yakalandın ortak... 1000mg antibiyotik iç. kesecektir merak etme...eczaneye git. durumunu anlat eczacıya.

• buna vedi denilir. idrar yollarını temizlemek için gelir. normaldir.

• duyulmuş şey değil sen kızlar için bunu düşünüyosun zıçarken kızlar kaçırırmı diye merak ediyosun kendin üzerinden anlatıyosun eğer dürüst olsan diğer erkeklerde de böle olur mu diye sorarsın kızlara sormazsın

• tıbbi yardım almanda fayda var diye düşünüyorum.BEL SOĞUKLUĞU olabilir

• Doktora görünmende fayda var.. Halk arasında "Bel Soguklugu" denen hastalıga yakalanma ihtimalide mevcut.Bu durum sürekli devam ediyorsa, örnegin sürekli iç çamaşırında meni , idrar lekesi buluyorsan geçmiş olsun diyorum.İdrar yollarındaki bir takım zararlı parazitlerden dolayı bu hastalık ortaya çıkar.Sebebide bilinmedik kadınlarla, korunmasız olarak ilişkiye girmekten geçer.Fakat tedavisi son derece basittir.. Doktorun yazdığı güçlü bir antibiyotik ile 1 haftada tamamen kurtulabilirsin ;)

• evet tahminin doğru..tam ejakulasyon yani boşalma olmadığı için bu durum..

• İçinde birikenler dışarıya vuruyor galiba. Tam hatırlamıyorum ama bendede çok oluyor o :)

Yükleniyor...