Sevgilisinin üzerine oturup öldüren kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

isa07

sevgilisinin üzerine oturup öldüren kadın  hakkında  ne  düşünüyorsunuz?

ABD'nin Cleveland şehrinde yaşanan olayda 136 kiloluk Mia Landingham, çocuklarının babası Mikail Middleston-Bey ile nedeni bilinmeyen bir tartışmaya girdi. Münakaşa sırasında Middleston-Bey'in üstüne oturan Landingham 54 kilogramlık sevgilisinin ölümüne sebebiyet verdi. Pişmanlık duyduğunu belirten Landingham'a 3 yıl hapis cezası ve 100 saatlik kamu servisi verildi. O kendi Cleveland evde erkek arkadaşı Mikal Middleton - Bey ile bir mücadele içine var Mia Landingham bütün gün içme olmuştu. Landingham yüzüne yumruk attı. Bey onu yakaladı. O onu yere çaldı ve ona oturdu o zaman...

Anda, o ağır £ 300 tartılır. Bey , sadece 120 £ , onun ağırlık sınıfı çıkış yolu savaşıyordu. Ona indi zaman, o nefes değildi. Daha sonra boğulma öldü .

Mahkemede dün Landingham o yana akrabaları tarafından atılmıştır onu 3 çocuk, babası ezmek için üzgün olduğunu söyledi. Yargıç Carolyn Friedland görünüşte onun için üzüldü. Landingham denetimli serbestlik sadece üç yıl toplum hizmeti 100 saat cezasına çarptırıldı.https://www.truecrimereport.com/2010/01/mia_landingham_300_pounds_conv.php
Güncellemeler
+1 yıl
yok mu yorumlar
Güncellemeler
+1 yıl
yok mu yorumlâr
Güncellemeler
+1 yıl
yok mu
Sevgilisinin üzerine oturup öldüren kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?