Hangisi seksi acil yorum anket yapıyoruz bakın beyler

adriana limamı jennifer lopezmi megan fox mu yoksa hadisemi hangileri sexi arkadşlar açıklayıp söleyin hangiisi neden bakalım kim çıkıcak :D

Güncellemeler:
hadiseyi öylesne koydum zevkinzni merak ettim hadise bu yazdıklarmn yanından geçemez ya hadise diyen arkadaşlara gözlük öneriyorum :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tabiki lopez.. ten renqi ve esneklıqı super.. latin qüzeli biyerde..

• yok ya okadar deqıldı.. vip 389 tl falandı.. örenci 89 falan.. okadar pahalı deqıldı.. bıletıxte fıyatlarına bıle baktım..

• çok pahalı ama knseri ya 600 mlynmu ne bi bilet

• cok quzel ya zaten latin bide hafıften melezlık var cok quzel qercekten.. ıstanbulda olsaydım konserlerıne qıderdım mutlaka ama denızlıde okul var qıdemedım..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 31

• iyi de niye acil cevap vermemizi istiyosun yoksa sihirli değneğimi buldun bana da bi sürtte brad pitt olayım :)))

• nayeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

• adriana nın yanında jenifer teyzenin lafı bile edilmez :) bikere arada kuşak farkı var jeniferin kalçaları seviyo millet bende hiç sevmem leğen gibi kocaman

• jennifer lopezi tek geçerim oda muhteşem kalçlarından :)

• Adriana Lima tabikide

• megan fox megan fox megan fox megan fox :D

• Seksilik, her zaman vücut şekliyle veya ölçüleriyle ilgili birşey değildir. Duruş, konuşma ve davranışlar; erotik-seksi olma durumunu etkiler...

Verdiğin şıklardaki hatunlar EN değiller bence; bunu bilesin. Ama illa söylediklerinden seçeceksek:

Adriana ve Jennifer diyorum ben...

• megane fox bi de :D

• kalçaları için cenefar diyorum, cenevar gibi çünkü :)

• Megan fox'u üstüne para verseniz becermem ama adriana için canımı veririm hadisede hoş kadın ,jenifer'ı pek beğenmiyorum açıkçası ama verse nefessiz yani :)

• sennnnnnnnnnnnnn

• jennifer lopez tabi kalçalarından dolayı

• adriana lima

• seksi başka birşey güzel başka birşey , seksi kız soruyorsan bu üsttekiler yaramaz :) ama jenefır seksi kategorisine girebilir yani ewt jennifer lopez

• niye tabakhaneye mi yetişcezz :)) ne bu aciliyett :)

• megan foxxxxxxxxxx

• adriana lima

• candice swanepoel tek geçerim.

• adriana lima

• yerli tercih edelim iyisi kötüsü bizim :) fedai

• kate upton ;)

• öncelikle bu şıkların arasına hangi zihniyetle hadiseyi koydunuz anlamadım ama ben cevabımı sölim tabikide adriana lima

• Adrianaaaaaaaaaaa xD

• hadise demeliyim :p

• lima peşine megan

• adriana lima diyeyim o zaman.

• tabiki megan fox ! :)

• Adriana Lima yirim yirim :) Angelina jolie benim balım datlım canım :) Megancım hep kalbimde tam bi kalbimin atış sebebi :)Jenifer lopez yoklukta iyi gider :) HAdiseeeeee OYşşşşşşşŞşŞŞ :)))

• anket ekleseydin ya levelin yetmiyor heralde :D

• megan fox. azdırdın gece gece

• Hadise.

• bence ıyy

• Daha seksi geliyor bana.

• neden hadise :D

Kızlar Ne Diyor 1

• boş şeyler ya onların seksi olmasının bize faydası varmı

Yükleniyor...