Bana akıl verin çok üzüldüm

Arkadaşlar merhaba; Yaklaşık 3 yıllık güzel giden bir ilişkim var,Küçük ufak tefek sorunlar herkesin başında var malum o konu sıkıntı değil.

Sıkıntı şu;Kız arkadaşımla ciddi düşünüyoruz.Ve de nasipse evleneceğiz.Ben istiyorum ki (normal bi erkek gibi) bedeni ruhu neyi varsa benı sevsin ve arzulasın.Ama takdir edersiniz ki beynine kilit vuramam.İkimizde cinsel yönden açız.Beraber olamadığımız için masturbasyon yapmak durumunda kalıyoruz .nyse v.s v.s .Bir gün öyle konuşurken ünlü bir erkekten bahsetti.Gençlik yıllarında(ergenlik) de arzuladığı.(AMA İDOL YANİ.DÜŞÜNÜNÜN BİZ ERKEKLER MESELA HADİSE YE BAYILIRIZ GİBİ) ben duruma kızdım en başta hatta üzüldüm sonra söyledim ona oda sadece hayal olduğunu söyledi.Bende isterim ki sadece beni düşünsün.Ve şu an aklım hep orada ve bu benim canımı acıtıyor...

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• senı bı bayan olarak çok ii anlıyorum. ve sen bı erkeksın bu kadar ınce duşunuyosun. eğer bır daha bunu benzer şeyler soylerse kı bunu bıle bı kız olarak duşunse bıle soylememesı gerekıyodu onu cıddı bı şekılde uyar içine atma yanı. ama çokta abartma

0|0
    • Şikayet

Uyardım zaten .Ya konu çok farklı buradan yazamıyorum.Tam anlamıyla en baştan anlatsam size yorumunuzu çok da merak ediyorum o zaman ne söylerdiniz.

• Şikayet

mail at bana

• Şikayet

Mail adresnı blmıyorum kı nasıl maıl atıcam .Sn bana atabılıosan atablrsn ozelden ben blmıorum atmayı yada atamıyorum .