Dolgun göğüslü ve yuvarlak popolu bir kadın önde midir?

bu daha avantajlı olduğu anlamına mı gelir beğenilmek ve tercih edilmek konusunda?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yaw ne dengesiz kadınlar var hepiniz evleneceğiniz adamın iyi karakterli dürüst efendi adam gibi adam olmasını istemiyomusunuz? lafa gelince herkez böyle konusuyoben daha hayatımda bir kere görmedimki kadının totosuna cetvel koyup yuvarlakmı değilmi diye ölcen veya yuvarlak popolu kadınlar hoş olur diyen bir arkadaşım.Yuvarlak popo nedir anlamadımki :D varsa öyle bi fantazi oda sapıkların işidir:Dgelelim göğüse ufak göğüslü kadınlarda südyensiz dışarı çıkıp yakası açık gömlek giydiğinde emin ol dolgun göğüslü kadınlar kadar ilgi çekiyo neden acık her tarafı dolgunmuş ufakmış yuvarlakmış elipsmiş ne kadar açtığına bağlı bu hem önde olma isteği nedir anlamadımki kapatman daha mantıklı dğeilmi :D

• benim böyle olduğumu nerden çıkardın ki neye göre yorum yaptın?

Erkekler Ne Diyor 22

• Kişiye göre değişir.

• kadın erkeğe göre tabiki yumuşaktır ama sarkık kalça göğös hoşa gitmez. sertlikten kasıt o bölgelerin sıkı olmasıdır her ne kadar sıkı da olsa yumuşak dokudur iki bölge de.

• ona kuru g.t diyoruz :) kaslar elbette var yürümemizi dengemizi sağlayacak kadar, senin fiziğin nasıl? bahsettiğin gibi misin?

• evet ama kimisinde kalça olmayınca sert olur.

• göğöste kalçada ne kadar çalışırsan çalış kas oluşmaz epitel dokudur ;)

• Öncekileri Göster
  • yüzü de güzelse kesinlikle öndedirr...

• hayır dolgundan ziyade sert diri sıkı olmalı vücut. dolgun göğös iyi olmaz

• kadın erkeğe oranla daha yumuşak olmalı ama

• dolgun göğüsler çok sallanıyo :D korkuyorum kopacak diye :))

• YARADANIN verdiğine şükretmek lazım bence.ufak büyük sarkık fark etmez.doğru kullanmak önemli.şunu unutmamak lazım herkez kader denen hayattaki rolünü oynar.kimsenin seçme hakkı değiştirme hakkı yoktur.o yüzden böyle evham yapıp kendimizi sıkmamak lazım.hergün ölcek gibi yaşamak en doğrusu.boşver yuvarlak büyük küçük hayatın tadını çıkar.

• sadece fiziki olarak düşünürsek mutlakaki öndedir, diyelim ki iki tane kız var, biri güzel ve düzgün karakterli, diğeri güzel seksi ve düzgün karakterli, hangisi seçilir dersen tabiki 2. sıradaki seçilir büyük bi farkla, yani ruh uyumu, elektrik gibi v.s şeyleri gözardı edersek... sonuçta öyle bir bayan tabiki her zaman öndedir tartışmasız

• Evet makbuldür.

• dürüst bir cevap

• Değildir. Hem de hiç. Net.

• Hem öyle hem de bir kadını önde olmasını sağlayacak tek şey zekasıdır.

Fiziksel olarak güzel olan-ki senin saydığın özellikler değil bunlar-kadın anlık zevk verebilir belki ama zeki ve kültürlü kadın, kendinin farkında olan kadın, ömürlük zevk verir.

• zevklerine hitap etmediği için mi

• %100 Avantajlıdır. "Fakat ortada sevgi,aşk yoksa varsa zaten önemi olmaz poponunda göğüsünde" dedi Halil Sezai :)

• merhaba ben kaan bana sorarsan evet kadın göğüslerıyle ve poposuyla dıkat ceker mesela ben kadınımı sevgılımı poposunun guzel goğuslerınınde taş gıbı olmasını ısterım bılırsınız kı sexte en kulanılan yerler ve tahrık olmak en onemlı sey k bakmayın ama bu dogal herkes yasıyor sevısırken oksamak ıstedıgım ve sevmek ıstedğim sey bunlar kımse k bakmasın ıyı geceler

• yuvarlak mı popolu :P dolgun mu göğüslü. bana göre normal göğüslü ve biraz daha biçimli popolu olmalı :D çünkü dolgun göğüslü kadın ancak otürlü filimlerde iyidir... ve hakkında otürlü düşünceden başka hiçbirşey düşünülmez...bunu söyleyebileceğimi hiç düşünmemiştim

• şahsen ben hayatım boyunca bundan hiç çekinmedim :) yani hoşlandığımı ima etmekten, gidipte senin göğüslerin iri demedim hiç bir zaman :D

• gelipte ima etmek cesaret işi.

• arkadaşların dediğide doğru bazı erkekler hafif göğüsü daha çok severler, yani senden hoşlanan sana bişekilde ima eder zaten

• Öncekileri Göster
  • hayır. tercih tamamen kişiseldir. kim erkek dogun göğüs sever kimi küçük göğüs. kimi iri kalçalı olsun ister kimi küçük. sen olduğun halden memnun ol.

• kisiden kısıye deqısır.. bu o kadına ne qozle baktıqıyla alakalıdır..

• bu kısıden kısıye qore deqısır.. kısıseldır yanı.. yukardakı arkadasında dedıqı qıbı.. kımı dolqun sever qıbı ufak.. yada ortalama.. bu senın sevısırken verdıqın hazza baqlı..

• aradığım cevap erkeklerin önceliklerini saptamaktı çok meraklı bir insanım.

• erkek hedefe kıtlendımı.. ılk hedef bu ozellıklerı tasıyan bayanlara yonelır.. sorduqun soruda aradıqın cevap nedır merak edıorum..

• Öncekileri Göster
  • Evet öndedir ama link dolgun değilse en arka sıraya düşer.

• tarif ettiğin özellikler insanı çeker ama beyin boşsa da insanı geri iter en azından beni. beyin zaten dolu ise poposu büyükmüş göğsü büyükmüş herhangi bir önemli yok. 24 saat çıplak görmüyoruz sonucta.

• benim asıl anlamadığım mevzuda budur.fiziki güzellik genetiktir ama zekada genetiktir hiçbiri için kimseyi sorguluyamayız.

• bu konu tercih ve zevk meselesi ama bana soracak olursan burun farkı ile öndedir :))

• Elbette bakışlar onun üzerine yoğunlaşır ama evlenmek için sadece vücut güzelliğinin mükemmele yakın olması benim için önemli değil. Evlilik farklıdır. Hayatını birleştireceğin kişinin sadece vücut güzelliğine dikkat etmek yanlış geliyor bana.

• Haklısın. Güzel vücutlu bir kız ile tanışmayı daha çok ister erkekler

• tabiki öyle ama ilk olarak bunlar olmadan birini beğenmek zor iş zira ilk önce fark etmek lazım.

• insandan insana değişir kimi zayıf der kimi olgun kimi balık etli ister sever.. bence ne kadar güzel olursa olsun kendini geliştirmiş düzeyli biri nerde konuşacağını bilen birisi her zaman öndedir gögüs felan önemli değil yani

• yanılıyorsun halen bence senin yüzün ne olursa olsun kalbin temiz ise zayıf kilolu ne olursa olsun mutlaka seni seven değer veren çıkar basit birisi olacağına zor birisini tercih ederim ben güzellik değil ahlak ilk başta gelir güzel olup aldatmaktansa çirkin olup tek güvencem olsun.. tabi güzel olupta iyi huylu insanlar var onlara bişey demiyorum önemli olan kalbin atması

• ben bunu kastetmedim o zaman durum değişir ama ilk önce tanıdığında güzel olacaktım.sonra beni tanıdın çünkü ilgi alanına girdim beni öğrenmek istedin sonra özelliklerimi de uygun buldun ve benimle ilişkiye başladın sevdin o zaman tabi ki bırakmazsın ama başta yüzümde öyle bir yara olsaydı benimle ilgilenmeyecek idin.işte mesele bu

• şöyle birşey diyeyim o zaman sana güzel bir bayansın sen senle ilgileniyorum ve kaza geçirdin yada başına birşey geldi yüzünde iz kaldı.. O zaman dış görünüşe bakıp seni terketmek mi lazım.. yoksa ne olursa olsun ben seni her türlü seviyorum deyip sana destek olmak mı gerekir.. ve dış güzellik birgün mutlka gider önemli olan iç dünyası kişiliği..

• Öncekileri Göster
  • senı seven sana senı onemlı hıssettıren kadın ondedır

• Ne konuda tercih edildiğine bağlı

• kesinlikle 1-0 önde demektir.

• Kişiye göre değişir.. kimi insan gözlere bakar kimi oralarına :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Tip olarak elbette öndedir.

• hayır diyenlerinde dikkatini çektiğini düşünüyorum ama genellikle inkar ediyorlar beklediğim gibi.

Yükleniyor...