Mastürbasyon yapan kızlar azgın mı olur ?

Mastürbasyon yapan kızlar azgın mı olur ? Yani bi erkek gördü mü hemen üstüne mi atlar ? Mesela eve bi misafir geldi yakışıklı bi oğlu var , elele sıkıştıktan sonra direk lavoboya mı koşarlar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şu saçma sapan düşünceleri bırakın Allah aşkına! Ne alakası var. bende sürekli mast. yapıyorum ama normal hayatta kendimi ferenlemeyi biliyorum. Azgınlık göreceli bir kavramdır. Cahil cahil konuşmayın rica ediyorum.

• cahil olduklarından konusuyolar zaten :))

• güzel açıklama getirmiş konuya

• Eyvallah

Kızlar Ne Diyor 7

• evet oglu geldi selamlasmak icin elini uzattiginda asildim goturdum lavaboya :) millet bakakaldi

• hayır tabıkı o kadar abartılı değil

• duyduğum en saçma şeylerden biri bu

• yazık insanın herkesi kendisi gibi sanmasın dan daha kötü bişey yoktur. ergen detected !

• tabı canım yolda markette pazardaa okuldaa nerde yakısıklı erkek gorse hemen lavoboya kosarlar.. soruya bak ...:D

• o ne ya aşmışın sen bi erkekle tokalaştı diye banyoya koşcak masturbasyon yapmaya yok artık:D

• Hayır tabiki .

Erkekler Ne Diyor 9

• erkeklerin azgın olduğunu kabul edersinizde iş size gelince kıvırırsınız yok bilmem cahilmiş bilmem abartlı deyil gibi laflar harbi yalan

• sen öyle bilip öyle hayal etmeye devam et kardeşim.

• Yok artık daha neler

• aktif ergen sorusu :D evet dostum bu kızlar tenhada kıstırıp üstüne atlıyorlar denizde yüzsen çamaşırları alıp saklıyorlar anlarsın sen :D

• o değil de çok fazla film izliyosun , bence tadında bıraak :D

• kıştt kışşttt hoştt hoşşttt bi gidin burdan kış kışşşş ...

• üzerine atlamasını beklediğin birisimi var :)

• ne içtiysen aynısından bende istiyorum :)))

• mast yapan erkeklerın hepsı azgın degıl kı kızlarda azgın olsn :D

Yükleniyor...