Sevişmek istiyorum dayanamıyorum!

Erkek arkadaşımla sevişmek istiyorum. Benı yanlış anlarmı basit bir kız olduğumu düşünür mü benim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Basit bir kız olduğunu şuan ben görüyorum git onla seviş oda görsün :) He onun hoşuna gider tabi senden daha çok istiyordur ama gelecek bekleme pek fazla...

• Tutuyorum kendımı tutmam lazım doğru :)

• Bencede tut. Her kız cinsellik ister erkek kadar ama kızlar erkekler gibi değil. Erkek eğlencesini sürebilir, hayatını yaşar söz evliliğe gelince isterse cayar. Zaten evli gibi bir hayat sürmüşsünüzdür çünkü seninle eğlenip farklı bir heyecan yaşamayacak ki ? Kaldı ki hiç bir hukuki işlemde yapamazsın üzülen sen olursun. O yüzden evlenmeyi bekle. O ilk gecenin anlamını farklı yaşamak için. Dilerim kendine sahip olursun sonra birde dinen de uygun değil biliyorsun. Kolay gele :))

• Haklısın teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 24

• ılık duş al

• evlenmeden olmaz derse ne yapacaksın?

• tamam derse sen onun basit bir erkek olduğunu mu düşüneceksin?

• Abazanın aklına bile gelmez o an :D

• düşünmez. aklına gelmez bile :D

• Evet kesinlikle yanlis anlar erkek arkadasin ve hakkinda hic iyi dusunmez, sen en iyisi baskasiyla sevis.

• O an öyle birşey düşüneceğini sanmıyorum, anı yaşa

• tadını çıkar bunları düşünme seviş bitsin madem istiyorsun yap

• dusunmez ya ne alakasi var sen durumunu anlat veya dudaklaini filn op

• Emin ol o senden daha fazla istiyodur...

• evlenin ozaman yaşın da var.

• yaza daha çok var :(

• bu kadar beklemişsin yaza kadar da bekle nolcak.

• :)))

• eğer sewıyrsan o yapmadan sen yapma sen yaptıktan sonra tek dusunceyı sey ben ıstemeden her seyı yapıyr sonra senden beklentısı farklı olacaktır

• hep o düşüncelerimz değil mi bizi körerten.arkadaşımnasıl anlarsa anlasın sen içinden nasıl gelıyorsa onu yap o şunu dyecek şu böyle düşünecek geçelım artık onu bunu kafana göre takıl hayat senn

• ks sıraya girer merak etme :D

• işini bitirir seni bırakır giider ne olacak

• Yatmıycam kı? Sevişmekle ilişkiye girmek aynı mı?

• Öncekileri Göster
    • Sanmıyorum zarar vermez bana ben istesem bile

• emin olma o kadar :D

• yarebbiiim ya sabııır :)seviş gitsin yau, sen istedikten sonra amaaan :)

• yapış gitsin

• eşek kadar insanlarsınız eşek değilse yanlış anlamaz ve sevişir oh yea

• Sen istersen oda ister ama eğer bnu yaparsan gerçekten basit bi kız olursun :)

• doğal ihtiyac neden basit olasın kı ? onu tahrık et oda ister

• bu soruyu erkekleremi soruyorsun he sana hem basitsin derler hemde kafalarında seni canlndırırlar bunalrın beyinleri yamyam ve seni basit görecekse erkek arkadaşın onun erkekliği siknden ibaret o zaman ondan zaten bi cacık olmaz...

• Aynen katıldım

• Öncekileri Göster
    • çok tuhaf aynen katıldım dediniz şimdi katılmıyorum diyorsunuz :) 1 saatte ne değişti

• ve ben bir kızın yapıcağı böyle bir tercihi asla basitlik olarak görmüyorum cinsel istek ve arzusundan dolayı bir kızı basit karakterli görmek acizliktir...

• kesinlikle yanlış anlamaz basit kız oldugunuda düşünmez azmış bu kız diyebilir ama :)

• Sakin ol şampiyon elbet bir gün sevişirsiniz...:)

• tutma kendini içinden geleni yaşa

Kızlar Ne Diyor 2

• karşındaki erkeğin zihniyetine bağlı

• ufak olsaydin olmaz derdimde yas 25 gecmishem hic öpüsmesende adin yine cikar bunu biraksan millet demezki bu kendine dokun durmamis sonucta geziyon bir erkekle sexx yapma sade

Yükleniyor...