Kızlar tam üç saattir uğraşıyorum orgazm olmak için acil yardım

kızlar tam üç saattir uğraşıyorum orgazm olmak için acil yardım edin 3 saattir nerdeyse mast yapıyorum ama zevk alsamda olmuyo ne olur yol gösterin ölücem artık

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• napıosn sen 3 saattir burnunumu karıştırıosnda olmuyo :D

• :))))

• :) motor hararet yapmıştır.

Erkekler Ne Diyor 38

• Haha ne talihsizsin senin sorunun beyninle. oranla degil :)

• demekki zorlamamak gerekiyor. 3 saat denemişsin. biraz müsade tanı vücuduna ilerde olur illaki.

• arada buraya gelip soru sorabiliyorsun bravo:) Klavyeyi de batırdın o ellerle tabi

• biraz de sol elinle çalış, kas yapacaksın yoksa

• sonuç ne oldu başarabildin mi bari? :)

• Yalama olmuştur o.

• ölmezsin korkma

• hala boşalamadınmı ?

• merak ettim oldunmu insan iyi veya kötü bi haber verir dimi ya

• önce kapat şu bilgisayı...

• doğru şeyi yapıyorsundur umarım... birkaç teknik var nette arat istersen. bir kız arkadaşımında başına gelmişti yardım etmek durumunda kalmıştım... yani şunu bunu yap açısından.

• titreşimli vibratör al gerisini o halleder:)))

• kısa devre falan yapmıştır. hala sorunu çözemediysen

• bu güne kadar duydupum en uzun saat 2 kilo fındık al ye 1 kavonoz bal ye büyük patlamalar yaşarsın dert etme :):):)

• şakamısın

• Bu kadar acil olan nedir kudurdun mu ?Rahat bırak artık onunda canı var olmuyor işte :)

• yorum yazalı 2 saat oldu +3'de önceden rahtlamışsındır umarım :)

• en uyarıcı şey beyindir,önce beynini uyar,bak sonrası nasıl geliyor

• Konsantre olamadıktan odaklanamadıktan sonra istediğin kadar ovala, okşa, fırçala nafile:)

• Maşallah ya

• lastik kokusu geliyor...iyi sürttü sanırım

• bence bu sürede atom mühendisi olabilirdin.

• yumruk at =)

• uyumaya çalış

• eline yazık al şunu idare et işin bitince alırım senden:)

• elinle halledemiyorsan ...dil darbeleri gerekir...

• masturbasyon yaparken domatesin kilo fiyatını, ekmeğin kaç para olduğu gibi düşüncelere kapılırsan değil 3 saat, 6 saat geçse yine orgazm olamazsın.

• devam ediyomudur daha?!?!

• zihnindeki düşünceleri at, gevşe ve odaklan

• millet senin derdine düştü bak, boşal artık, yoksa fedakar türk erkekleri akına başlayacak.

• senin orgazm olman için kızlardan nasıl bir yardım bekliyorsun anlamadım,iyi mast ! yöntemleri falanmı anlamadım,akıl fikir diyorum başkada birşey demiyorum..

• allah akıl fikir versin ne diyelim sana ama azmini tebrik etmek lazım :))

• orgazm ney hacı yaa

• Kızlardan yardım istemişsinde Arabamı bu gelip bir el at misali yardım istemişsin :D

• sen 3 saat boşalamıyorsan seni alan yandı

• olacak olacak...

• bcbc

• Göbek deliğini değil, klitorisi uyaracaksın.

• süpersinnn

• 10 numara bi yorum ,koptum :)))))))))))))))))))

• klitorisnin etrafında bir dil ucu.. klitorisine bastırarak daireler çizdiği takdirde orgazmın alasını yaşarsın.işini bilen erkekler ne dediğimi çok iyi anlıyor.ayrıcaona buna sürterek vajinayı deformayona uğratma. sarkık, dudakları şiş, buruşuk vajina her zaman iticidir erkekler nazarında.

• adamsın adamın hası adamın dibisin :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Uyu artık..

• Sevgilini dusun:p

• Godot'yu beklerken

• +1:) Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır:))

• hahah bence yanlış yere dokunuyosun.kuru kuruda yapma kayganlaştır.yalnız 3 saat çok fazla bence sen kesin yanlış yere dokunuyosun.

• napıyım gerçekler acıdır..arkadaşımız firijit olmuşş

• alemsin valla yazık beee ümidi kırılacak kızın.bi 3 saat daha uğraşsaydı :)

• :))) gece gorse idim daha cok yardımcı olma şansım vardı .. ama şimdi sadece şunu dicem , mükemmelsin :))

• masturbasyon arasındamı yazdın bunu :D ha gayret :D klavyene yazık yarın iyice bi temizle :D

• mantıklı bi yaklaşım :D:D tiksindim walla 2.el pc almak bu yüzden riskli :D:D

• Öncekileri Göster
    • eywallah arkadaşlar :D

• seveni de vardır muhakkak bayandan klavye çok temiz

• oldu mu merak ettim:D

• Bu saate kadar başarmışsındır heralde:)

• Ya da ısındı alev aldı:)

• Öncekileri Göster
    • Evet yöntemi buldu bence daha da muhattap olmaz bizimle:)

• sürtünmeden eli alev aldı. az kalsın binayı yakıyordu..

• Hedefine ulastin mi?Henuz bir guncelleme olmamis :))))

• hedefe ulaşmışki ses çıkarmıyor belkide şu anda rahatlamanın verdigi rehavetle sigarasını içiyordur :))

• frijitsin dahada uğraşma..

• çok iç rahatlacısın:)

• Git yat

• 1-uzan2- sağ elinin üç parmağını (orta parmak klitorisin üzerine gelecek şekilde) yerleştir. 3- daireler çizmeye başla4- zaten doğru noktayı bu daire çizişlerinde bulacaksın.5- ve o muhteşem erkeği düşün :)6- geçmiş olsun yeniden olsun :)

• :)) dipnot gibi olmuş..

• e güzelmiş...

• günü kurtardın valla

• konsantre ol :D

• pencereyi aç ordaki elektrik direğini görüyormusun al onu ...

• malmısın kızımm olmuyosa kurcalama garibanı bak fazla elleşirsen bartholin kisti olursun benden demesi:)

Yükleniyor...