Gerdek gecesinde neler yapılır?

çok merak ediyorum sorum kısa ve net gerdek gecesinde neler yapılır penis veya vajina yalanması gibi durumlar olur mu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gerdek gecesi vajinaya bile bir sefer bakılması o da erin nazar etmesi için olduğunu ve o gece 2. bir sefer bakılmaması gerekiyor ve tamamen bayanın hoşnutluğunu kazanmamız gerekiyor yemek yemek ve sohbet sonra adapların dışına çıkmadan ilişki yaşanması gerekiyor

• güzel açıklama

Kızlar Ne Diyor 6

• Karşılıklı oturup konuşuyorsunuz , makul bir oranda anlaşıyorsunuz.

• yapan var mı peki ? duydugun

• Olurr :) yazaa evleniyorum ve oral yapmayıdaa düşünüyoruzz :D :D

• 100 gerdek gecesine giren kişiye soruldu 100 hayır olmaz cevabı alındı... .))))))))))

• de ne yapıyorlar normal ilişki mi

• bende merak ediyorum gerdekte oral var mı diye

• :)

• ohaaaa yuhh yaniiii

• yok mu ben daha 19 yasıdayım böle seyler oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum sonra lazım olur diye soruyorum simdi :S

• Biz gerdek gecesi swinger yaptık. Güzeldi.

• vay anasını snn esin nasıl bir piskopattır be kardesim :S bence yapılmicak en kötü davranısın 5 inden birini sergilemişsiniz :S

• gerdek gecesi eş değiştirme bu ne larçlık yuhh

• toplu açılış , vatana millete hayırlı olsun diye he?

Erkekler Ne Diyor 10

• evleneceğin kadın bakire ise bu biraz saçma olur bence, ama daha önce yaşamışsanız sorman da saçma olur hakikaten . bakire bir bayan için o anlar çok özeldir, bu tür olaylara girmen aile yapısına zarar verir ilk günden haberin olsun.

• karı koca olmussunuz artık. kıme ne yatak odasında ne yaptıgınız. bır brınıze olan arzularınızı dızgınlemenden yasayın askınızı.

• sazı 2 aşık alırsa eline nereye kadar giderlerse oraya kadar atışırlar ama ilk başta zorlanabilirler zamanla daha uzun atışırlar

• arkadaşlar öyle bir soru soruyorsunuz kı neden olmasın ki sonuçta gerdek gecesi de seks yapılmıyor mu ilşkı yaşanmıyor mu.asıl gerdek gecesi yapılmalı bence eşini rahatlatmak için ilşkıye hazır hale getırmek için.

• Gerdek gecesi ilişkinin her yönüyle ele alınabileceği en uygun gece.Bu gece eşini mutlu etmezsen , ilişkiden soğutabilirsin.

• bütün fantezileri birgüne sığdırmazlar başka günlerede bırakırlar :D

• ya sen istiyorsan yap bir önsevişme olacak tabiki zonk diye işi bitirmicen heralde duygusuz olur o zaman ama çok içerdede kalma bağzen çok kanama oluyor tanık olduğum olaylarda kız hastanelik oluyor

• ne istiyorsanız yaparsınız size kalmış bir durum.

• dini bakımından günah mı onu biliyor musun

• Öncekileri Göster
    • Bilip bilmeden yazmayın ya. Büyük bir alimin İslamda Cinsellik kitabını baştan sonra okudum. Helalinle olmak kaydı ile karşılıklı rıza varsa zorlama tiksinme yoksa iki tarafta oral yapabilir. Hiçbir sakıncası yoktur.

• hmm rıza olunca yapabiliyoruz bide temiz olsak herhangi bir sağlık acısından sorun yaratabilir mi

• lişiden kişiye değişir

• ilk günden değil bence hiç yapılmamalı.Kuran okunuyo o ağızla ya düşünsene dün o işi yapıp yarın Kuran okuduğunu

Yükleniyor...