Dizilerdeki sevişme sahneleri?

arkadaşlar yabancıları geçtik türk dizilerindede ateşli sevişme sahneleri çekiyorlar link link sizce tahrik oluyormudurlar işleri bu olsada böyle sevişme sahnelerinde aralırda yastık olsa bile gerçekten öpüşüyorlar sürtünüyorlar vs.. bi resme bakıp boşaldım diyenleride duyduk.. kızların kırmızı çorap giymesinden ahrik olanlarıda gördük oyuncular.. sevişme sahnesinde rol aldığında tahrik oluyormudular sizce

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• emenım etkılenıyrlardır. bu yuzdendırkı dızı askı gercek oldu falan fılan oluyodur..

Erkekler Ne Diyor 14

• oyuncu onlar adı üstünde. ayrıca bu iş. başka bir şey değil. ve abartıldığı gibide bir şey değil.

• rol mol adamlar milyonları önünde yapıyorlar gercek yaşamasa oynayamaz zaten

• ben abartılı sahneleri sevmiyorum, bazen suyunu çıkartıyorlar, yok arada yastık varmışta bilmem ne. o noktadan sonra yastık değil beton örsen anlamsız. bir ara trk sineması yeşil çamı komple p*rno sektörüne dönmüştü, bugünde aynı tehlikeyle karşı karşıya kalabilecek noktalara gitmektedir. ben açıkcası sevmiyorum ve tasvipte etmiyorumetkilenmemesi de mümkün değildir.

• türkler azmış:S

• Öncekileri Göster
    • yazık çok yazık.. en çokta evli olanlasr sevgilisi olanlar sanat bu işini yapıyor diyip susanlara şaşırıyorum

• aynen çok doğru, sanat buysa yazık bunca sanat emektarına...

• tabık ıoluyorlar (ozellıkle yenı baslayanlar veya ılk sevısme veya opusme sahnesı cekenler- ama ıs profosyonnelıge dokuldugunde kandını tutabılıyrsun. tahrık olsanda kımse sesını cıkarmıyor..

• bunlar hep amerikann oyunu

• aşkın yasaklandığı cinselliğin teşfik edildiği bir topluma dönüşmemizi sağlıyor.

• ahahah aralarına yastık koymak mı ehehuehehbak bakalım yastık var mı ? link

• aralarında yastık oluyormuş ona boşalıyorlamış beren saat, kıvanç ile sevişme sahnesinde yastık vardı demişti, umarım soruna yetmiştir cevap, hee ben sadece p.rno izlerken mast yaparım türk dizisi ile değil :)

• bana çok saçma yapmacık ve taklit geliyor

• bunu biz yapsak seks olur onlar yapınca sanat oluyor ...boşver fazla kurcalama bir ara sibel kekillide sanat adına p*rno cekıyordu...

• :)) aynen ya katılıyorum

• evet haklısınız

• dizilerdeki aşklar neden gerçeğe dönüşüyor sanıyorsunuz? :)

• oha o kdr değil :D bunu diyenler erken bosalma sorunu olanlar %90 :)

• ne yani tahrik olmuyormudurlar ? sonuçta kızın içine girmesede sevişiyorlar

• vlh ben olmam sonucta reelde gözlerimle elalemin daha fazlasını yaptığını görüyorum :)

• sanat için herşey yapılır :D sanat ayağına götürüyorlar kızları

• bu mu sanat :)

• Öncekileri Göster
    • dimi:)

• evet ben doğru bulmuyorum :) bence dizi ve filmlerde bu tür sahneler olmamalı

• Oda ınsan oluyordur kesın

Kızlar Ne Diyor 3

• oluyorlardır tabi. içlerinden prof işi bunlar

• tabıkı etkılenıp tahrık oluyorlardır ama bunu acık acık solemezler heralde dusunsene bırısıyle opussen ondan etkılenmez mısın? ya bosversene yukarda bı arkadas demısya (sentabale35) bız yapsak sex olur onlar yapınca sanat.. aynen oyle yanı ..

• bana dünyanın en iyi sanatçısı gelip seni dünyan ın en iyi oyuncusu yapcam dese kabul emtem paralarınbıda istemem

• Iinsanin icinde ahlaksızlık oldumu bedava ya bile yapar ama bizim gibi insanlar dünyayı verseler bile yapmaz

• öyle ya :))

• olanlarıda vardır belki ama biz sadece kameranın gösterdiği kısmı görüyoruz ekranda . oysa sahne çekildiği sırada onlarca insanın önünde yok olmadı kestik hadi şunu yap aman kaşını kaldır gözünü kapat emirlerine tabi sahneler olduğunu düşününce açıkçası bilemiyorum . hepside olmuyordur heralde

• +1 doğru yaklaşım

• yada olanlar kamerayı unutup hooooooooooooooooppppppppppppppaaaaaaaaaaa :D

Yükleniyor...