Panpanın anlamı..? merak..

geçen gün panpanın anlamını söledi arkadaşım ben çok kullanırdım ( yatak arkadaşım ) demekmiş şoklardayım sizce anlamı ne panpa ne demek ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayır öyle birsey yok, panpa qanqa gibi yeni nesil q w kullananlara tepki olarak dogmustur. 2.nesil yazarim incide

Erkekler Ne Diyor 17

• yok artık daha neler

• Seni yemiş arkadaşın :D

• :))

• kanka gibi kullanıyor ergenler, kankayı da sevmem de o ayrı mesele

• inci sözlük 'tekilerin kanka yerine kullandıkları tabirdir, dediğin şeyle de alakası yoktur :) cevap verilmiş ama ben de onaylıyım dedim :D

• body işte.. yataktaki dost :d

• panpa emo ların arasında kanki kanka olarak kullanılır...

• pompa'dan türediği rivayetler arasındadır .

Lakin Panpa ve Pampa olarak 2 farklı şekilde söylenir ...

İlkini biz normal insanlar diğerini ise Hilal cebeci Kullanır O.o

Bknz: 4. nesil was here

• panpanın anlamı onun bunun cocugu demek kmse bosuna yeni nesil falan filan demesin kimse kendını de kandırmasın bosuna ...

• yenilikte sınır tanımayan gençliğin, totosundan uydurduğu bir yakıştırma. Renault Kango Pampa diye bir model var :)

• valla arkadaş güzel açıklamış, panpanın benim bildiğim kankadan bir farkı yok ama türkçe sürekli değiştiği için bizde şaşırıyoruz artık.

• panpa pompa demek oluyor :)

• neyse ne beyaaau fffffffffassss

• milletin de canı sıkıldıkça birşeyler diyesi çıkıyor

• öyle olsa hilal cebeci panpişlerim derken ikiyüzbini aşkın takipçisi ile fantezi düşünmüş olamaz sanırım :)

• hiç belli olmaz o garıya :D

• kanka kankardeşin kısaltması yani zamanla millet ağzını eğdikten sonra panpa'ya dönüştü.

bu emocu takılan gruptan yayıldı (emo müzik türüdür) açılımı emotions (duygular) demektir.

bak ne çok şey öğrendin

• aynen teşekkürk

• ha ha ha sazan avı :-)

• oo doktorum ;)

• hayda ben kanka nın daha sempatik hali olarak kullanıyorum,er arkadasa söylerim,kızlara bile

• :))

• eyw panpa :D

• yok ya bence söle değilmiş öyle kanka demekmiş :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Şimdi ben sana panpa dersem yatak arkadaşım mı demiş oluyomuşum oh my gosh

Yükleniyor...