Erkek kadını zevke getırmek için ne yapmalı?

evet sorum gayet acık :) cevaplarınızı açık birşekilde beklıyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 20

• Biraz hayalgücünü çalıştırsan ya :)

• her kadını heyecanlandıran şey farklıdır. kimi kadın güçlüyü oynamayı sever kimisi heyecan ister kimisi klasik yatak odası tutkunudur kimisi masumu oynar :) lişiye göre değişir yani :)

• kulak göğüs ve klitoris üçlemesi aynı anda olmalı püf uçurur ha uçmayanda kendine baksın ama istisnalarda yok değil hani...

• öncelikle güzel sözler söylemeli sonra yavaşca boynuna yaklaşıp nefesini hissettirmeli aynı anda hafifce göğsünü dokunmalı gerisini anlatmayım.. :)

• onun bi tekniği var ..:) ama burda söyleyemem

• kısaca ıstedıgını anladım ama her kadın faklı seylerden hoslanır genel kabul goren nedr dersn alt tarafıyla ılgılenmesı lazım oral sex kesnlıkle

• Zevke Getirmek İçin Adam 7/24 Durmadan Performans Sergilemeli.Bide''G'' Noktasında Çok Durmalı.

• öncelikle ruhuna hitap edip psikolojik olarak rahatlatmalı.sonra bedenıne hitap etmelı

• herşey açıkta sen kapalısın.. bu ne yaman çelişkdiir :D erkek kadını ancak yarım saatte zevke getirir konuşa konuşaa mooda soka sokaa

• dokunmasını bilmeli

• Kız olan sensen bunu en iyi sen bilirsin :)

• oral yapmalı :D

• eger kızsan bu senın doğanda olmalı zaten

• ön sevişmeyi uzun tutmalı kadını vucudunu iyice tanımalı hasas noktara çalışmalı

• gizli sordugun ıcın cevaplamıyorum...

• onu da mı bağa soruyon !

• önüne geç kalçanı değdir yeterlibu arada sen niye en iyi cevabı seçmedin :(

• bunu bence kadın cevaplamalı ben shsen erkek olarak ne yapcagımı cok cok ıyı bılıyrm ;))

• hangı bırını sayalımkı

• İşi bilmeli :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...