• Sor
  • Bence

Benden hamile olabilir mi?

arkadaslar yardımcı olun lütfen piskolojim bozuldu.ben 2.5 3 ay önce komsumuzla iliskiye girdim yasım 19 kadın 26 yaslardaydı ve 4 yıllık evliydi çocukları olmuyordu iliskiiye girdikten 2 3 ay sonra hamile oldugunu duydum bu çocugun benden olma riski var mı :S

Güncellemeler:
içine bosaldım 2 defa hemde yaf ben ne edicem dün den beri paranoyak oldum kadını gördüm bugün tam konusacaktım kaçar gibi bir tavırda sergiledi :S

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• karışma kimseye onların çocuğudur mutlukalrına gölge düşürme şindi sen başka daha yaparsın evlenince :)

• :S yaf zaten kadını görmek istemiyorum artık sonradan bu olay basıma dert olmasın daha ben çocugum yahu

• Öncekileri Göster
    • ayrıca kadınların yorumlarını pek dikkate alma sana ders vermeye çalışıyorlar akıları sıra bir daha yaramazlık yapma diye sen olmazsan başkası olucak zaten bu düzen böyle :)

• yaf töbe bir daha evliye kaymam bide manitam bu kadının uzaktan akrabası birazda ondan korkuyorum ama ben artık hiç bir sey olmamıs gibi davranıcam

Kızlar Ne Diyor 4

• var tabii.

• işini bilmeyen kuşlar döner *okunu avuçlar :)

• ne demek bu :S yaf 1 defa girdim insan 1 defadan hamile kalabilir mi

• Öncekileri Göster
    • yaf dalga geçmeyin ben çok kötü durumdayım çare lazım bana

• kocası bilmiyorsa aldırsın çocuğu

• içine boşaldıysan var

• yaf ben anlamalıydım prezervatif takayaım mı dedim onsuz daha fazla haz duyarsın dedi bende vazgeçtim lanet gelsin o güne

• damızlık olarak kullanılmış küçüğümmm yazıııkkk

• aynen bende şu anda aynı duyguları hissediyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• aferın sana komsuya yan gözle bakarsın öylemı...

• babanla annen kavga ediyor annen senin babandan olmadıgını kızgın anında söylüyor. baban ne hisseder sen ne hissedersin.evlendin yıllarca cocugum diye sevdiğin yan komsundan cıktı ne hissedersin ?allah yardmcın olsun o yuzden evli kadınlardan uzak durun diye herkese tembihliyorum.

• yaf allahın belası kadın beni tahrik etti hemde ilk ilşikimdi :S bende sazan gibi kullanıldıgımı hissediyorum şu anda

• adamın sperm sayısında sorun olduğunu var sayasak bu yüzden çoçukları olmuyordur büyük ihtimal çünkü çocuk büyük ihtimal senden tarihte tutuyorsa.

• yaf ben adamın sonradan adam kısırsa bir daha çocuk yapmak isteseler olmazsa ne olucak diye düşünüyorum adam sıkar bana s.kerde ben biliyorum sağlam ayakkabı değil

• bu durum kimsenin başına kolay kolay gelmez.. o yüzden kafana takma. bence sen baba olacaksın. ama gerçeği bilmemen senin ve o kadın için iyi olacak. kadınla konuşup durumu anlat. çoçuğun kimden olduğunun öneminin olmadığını sonuç olara evlerinde artık bir bebek sesi olacağını mutlu olmasını söyle. ve bence ilişkini kes artık. konuş bunları o kadınla.

• bende öyle yapıcam saol

• kimden olduğunu bilmemen ve o kadınla ilişkini kesmen senin ve herkez için iyi olacak. hem o kadın çoçuğu doğunca eşiyle mutlu olacak seni unutacak.. o aileye bi nevi iyilik yapmış olacaksın ama tabi kimse öğrenmezse. aslında o kadını seviyorsan dna testi yaptırır çoçuk sendense evlenirsin. bu en doğru seçim aslında ama sen buna yanaşmazsın.?

• ülkemizde sperm bankası yok.ne yapsın en kolay çözüm bu hayırlı olsun.benimde başıma geldi eşinde sorun vardı benimle ilişkiye girdi sonra da eşiyle girdi ki eşi anlamasın böylece çocukları oldu.ben sadece yardımcı olmak ve yuva kurtarmak için bilerek yaptım.yine olsa yine yaparım

• pekı o cocuga karsı bır sorumluluk duyuyormusun?

• Öncekileri Göster
    • :S yaf ben çok korkuyorum

• o zaman yapmayacaktın

• hayırlıs olsun bir sevap yaptınmı diyelim günahmı yaptın diyelim komsuların couckları olcak onlarda mutlu olcak hayırsı olsun bakim kadın bundan sonra sana vermez çocugu kapmış

• ne yaptığını bilmiyor musunuz? işine boşalma vb durumu olduysa senden olabilir tabii.

• Yapacak bişey yok. Evli bi kadınla ilişkiye girdigine göre işin her boyutunu düşünmüş olman gerekirdi. O çocuk yarın öbürgün doğacak büyüyecek komşuların cocugum diye severken, çocuk sana benzerken başkasına baba diyecek. Sen ona yabancı kalacaksın. onu geçtim genç yaşta çocuğun olacak. Bu durumu unutamazsın da ömrün boyunca. Olumlu bi yanı da olabilir belki sen öyle yapmasaydn cocukları olmuyo diye ayrılacaklardı yuva kurtardın

• saol yorumun için

• Ya onun kocası ? O ne olucak yarın bırgun cocugu olucak yıllarca sevıcek kendı evladı sanıcak sonrası ne olucak aynı durumda sen olsan ne hıssederdın ?

• kardes yaf ben bilsem hamile kalıcak hayatta yapmazdım daha yeni ilk ilişkiye giricem dedim ne oldu basıma :S

Yükleniyor...