Yatakta kadınınızı azgın bir şekilde görmek hoşunuza gider mi?

yatakta kadınınızı azgın bir şekilde görmek hoşunuza gider mi? yoksa biraz naz mı istersiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• elbette her zaman arzulu ve edepsiz halini cok seksi bulurum kadınınutangac masum kız rolü tüm istegimi öldürebilir. istedigini gostermeli kadın. daha atesli bir ortam olur böylece.."vallla ben bu işleri bilmem erkek arkadasım istedi diye yapiyorum" modundaki duruşlarla masum görünümünü korumaya calısan kadınlara acıyorum:)

Erkekler Ne Diyor 35

• ne kadar azgın o kadar sexy...:)))

• Azgın naz fark etmez istenilen olsun sorun olmaz

• tabiki

• öyle birini görsem şaşırırım herhalde :D

• Özellikle sevişirken çıkarılan inleme sesleri çok süper birşey.

• çok

• Önce birazcık naz sonra azgınlaşan bir kaplan ister geneliyle erkekler.Çünkü onlarda arzulandıgını bilmek isterler.

• genel olarak azgın olması tercihimdir.

• parçalasın ,dağıtsın saldırsın çılgın olsun :)

• biraz naz yapmalı yoksa zevki cıkmaz ama cok da abartmamalı

• Benim hoşuma gider.

• bence istekli olması çok güzel olur

• kesinlikle görmek isterim...:)))))))))

• Çok naz aşık usandırır.

• azgın olması daha çok zevk verir ve iştahlandırır beni nazlı olması biraz soğukluk getirebilir

• Bir erkek olarak cinxel organımı incitmediği sürece azgınlığı hoşuma gider.

• azgınlık derecesine bağlı...azmak var azmak var.

• bazende kadın ipleri eline almalı, bunu yaparken de tüm dişiliğiyle bakmalı

• durum şöyle olabilir 1erkek ister kadın ister 2erkek ister kadın istemez 3erkek herzaman ister kadın inanmaz 4erkek istemez kadın istemez sırt sırta yatılır ha bide aşk olmazsa meşk olmaz gerisi ayrıntı aşk insanı her kılığa sokar

• Nazlı olsun. Fazla nazla çok zor olur ama eglencelı tarafı nazda :))

• naz can sıkıcı oluyor istek kaçırıyorhatun dediğin vahşi olucak biraz

• azgın degilde istekli olması hoşuma gider en azından azgın or...lardan farkı olur

• elbete . kadın dediğin yatakta o* gibi olmalı dışarda hanımefendi gibi olmalı...

• çoğunluk o* dan farkı yok

• azgın değilde, orgazm olurken görmek daha çok hoşuma gidiyor... titriyor yaa boyle kasılıyor falan, bazen ağlıyor, bazen zevkten altına kaçırıyor :D :D :D çok eğlenceli..

• Kadınımı azdırmak benim işimdir. Azdırır ve izlerim. Ateşli olsun yeter.

• gitmezmi domuşuk garıyı kim ister :D

• evet put gibi olmasından daha iyidirrr arzulandığını hissedersinnn

• Her ikisininde olduğu yerinde naz yerinde hırslı ve azgın olmak =) Bu dengeyi tutturmak her iki cins içinde orgazm'ı doruklara çıkarır her iki tarafta duello'dan mutlu ayrılır bence =)

• sadece yatakta azgın olmasını isterim normal hayatta normal düzeyde ama yatak odasına girdiğimizde 2 mizinde azgın olmasını isterim :)

• bazen çok ateşli ama bazende nazlı olmasını isterim..duruma göre değişir..ama genelde ateşli olmalı..

• bilmem gormem lazim

• naz olmasın.tutkulu,ihtiraslı,azgın olsun.

• bulması zor onu , şimdikiler 1 kere o işi yapınca uyu artık doymadınmı diyorlar :D

• Doğduğumuzdan beri naz çekiyoruz bıktık artık çok yorulduk nazlanmayan hatun istiyoruz.

• aslında gider onun benimle beraber olmak için istekli olması mesala yatakta üstüme çıkması penisimin üstüne kendi çıkması kendi tutum sokması ben söylemeden oral yapması falan çok hoşuma gider :)

• bence asifatoş bu konuda çok iyi,bende bahsettiğin pzisyonları seviyoru...yani kadın üstte ve kendini yönetsin...:))))

• aaa! bunları yapmak benim çok hoşuma gider..

• duruma göre.

Kızlar Ne Diyor 3

• erkegi istedigini belli eden.her türlü fantaziye açık atesli bır kadın isterler.adı üstünde seks bu çılgn ve utanmasızca olmalı.

• Cilveli kadın tercih sebebidir.

• elbette ama azgın kadın gibisi yoktur...:D

• ben tahrik olmus halimi cok seviyorum sahsen:) sevgiliminde o halime bakislarini, gozlerimin birbirine kenetlenmesi ve niyetlerin gayet ortada olmasini hos buluyorum, bir ben bir de o :) saklayacak neyimiz varkki...

Yükleniyor...