• Sor
  • Bence

Kızlar için 31'in anlamı?

başlık bulamadım:D Benim için anlamı çok komiktir şöyle diyeyim ilkokulda erkekler tahtaya 31 yazıp gülüşüyorlardı ben de kız arkadaşıma ne anlama... Daha Fazla

En İyi Görüş

• erkekler arasında mast. kaba tabirle 31 diye tanımlanır.31 sayısı erkekte ilk olarak mast. anlamı taşır. :[]

Erkekler Ne Diyor 16

• 69 un anlamını merak etmedin mi peki?

• harika yazmışsın. jargonuda öğrenmişsin.

• o ne

• yani deneyimini anlatırken kullandığın dil uslup

• 18 de geç bile kalmısın bazı kızlar 13. de bilen oluyor

• 30 dan sonraki gelen rakam değilimi bunda bilemyecek ne var :))

• bende hala merak edıyorum neden 31 bı anlamı olmalı google amcaya ne sorsan cevabı var ama 31 e yok

• ah canım sana nolmuş böyle :O iyi misin? :D:D:D:D:

• iyiyim:DD:D

• aman diyim kayışı koparma :D iyi öğren bunları rezil olma sonra sağda solda :P

• Osmanlılar ilk defa masturbasyonun adını şifre olarak 31 koymuşlardır. 31 in anlamı aslında el çekmektir. Herşey yani 31 rakamında saklı..3 rakamı ters olarak yazıldığında E harfini oluşturur. 1 rakamı da ters yazıldığında L harfini oluşturur. Böylece ortaya EL kelimesi çıkar. Açıklayıcı olmuştur umarım

• 17gün

Ve erkeklerin geneli 3131 sayısını üç bin yüz otur bir olarak okumazlar :)

• kocanın karşısına kezban gibi çıkmaman güzel olmuş. biraz genel kültür çiftler için iyidir. yosa hayat boyu kocanın bilgisiyl yetinir dururdun

• Güzel bir keşif olmasada öğrendin demek :)

• yok canm kızlar 32 de takılıyor

• ondalık sayı sisteminde 3 ondalık ve 1 birlik ifade ediyor benim için :D kızlar da 52 çekiyorlarmış sen onu araştır asıl :D

• evlenince kocandan görmezsin, kocan 31 mi çekecek önünde :))

• yok onu onun için demedim normal birleşimi kastettim :D

• way beee :) helal olsun şimdiki kızlar kendi mast yapıyo sen daha 31 i bilmiyon :)

• :D öğrendin mi sonunda 31 i

• Güzel paylaşım olmuş =) Ben de ilk denememde 31 kere git gel yapmıştım ve bir sonuca ulaşamayınca çok üzülmüştüm.. Sonraları keşfettim kerametin rakamda olmadığını :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bende küçükken 31 kere yapınca boşaldıklarını zannederdim 31 in bir anlamı olmalıydı :D sonra öğrendim ama 18 de değil tabi :D

• ben erkek olduğum halde 31 kere yapınca boşalıyo zannediyodum :D

• aynen bende sayıyıodum 31 32 oluyo niye gelmiyo diye :D

• 62 nin anlamı ne kadınlarda buda bir şaçmalık daha

• Niye 31 diye düşünmüştüm 30 değil ya da 32 sonradan ogrendım kı ebcet hesabında 31 el çekmek demekmiş:)

• Mesela İbne kelimesi 58 sayisina denk geldigi için
      "lan 58 in evladı" falan şeklinde...

• Hiç p*rno izlemedim :/ 31'in ne olduğunu da biliyorum ama xd

Yükleniyor...