Kızlar için 31'in anlamı?

başlık bulamadım:D

Benim için anlamı çok komiktir şöyle diyeyim ilkokulda erkekler tahtaya 31 yazıp gülüşüyorlardı ben de kız arkadaşıma ne anlama geldiğini sordum o da " 3 popo oluyo 1 de parmak oluyo " demişti. ayyy ıyyy nası oluyo o iş öylemiymiş o falan büyük bi etki yaratmıştı aklımda, sonra bunun yapılması gereken zorunlu bir ihtiyaç olduğunu öğrendim ve 18 yaşına kadar bu düşüncem böyle sürdü taaa ki utube videolarının altında yazan yorumları anlama çalışana kadar. Adam diyoki "tek elle" yazıyorum. Ulan bir elin popoda bir elin klavyede nası oluyo şindi? Düşün düşün dur:DD:D:d.f, google'ada 31 nasıl çekilir diye soruyom cevap alamıyom D: Bigün cinsellik keşiflerim başladığında (yine 18 ama) p*rno izlemeye karar verdim. Siteye girdiğimde midem bulanıyodu zar zor keşfetmeye çalıştım işte bi videonun başlık resminde çocuk gördüm normal olan 31 çekiyodu:D Kafama o zaman dank etti aldı beni bir gülme kriziD:D:D İşte böyleeeeeeee...Bazen hiç öğrenmeseydim o sitelere girmeseydim diyorum. Evlenince her şeyi kocamda görseydim daha gizemli olurdu diyorumda işte merak napçan :D Sorum kızlarında böyle saçma düşünceleri varmıydı akıllarında ilk ne canlandı cinselliği yeni keşfettiğinde kendini nası hissetti? (Aslında amacım bunu birilerine anlatmaktı rahatladım:D)

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler arasında mast. kaba tabirle 31 diye tanımlanır.31 sayısı erkekte ilk olarak mast. anlamı taşır. :[]

1|0