Kızlar regl dönemi seks yapma isteği artar mı?

kızlar regl dönemi seks yapma isteği artar mı ? Merak ettim :D..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bi kız arkadaşın sana regl oldugunu söyledi, ondan soruyon demi

• ssenin regl oldugun günleri merak ediyodur :D:D:D hımmm anladım baya şeytana benziyosun sen :D:D.

• neyi yapıyo merak mı ediyo:D Ben fazla empati kurarım istemeden senin yerine koydum kendimi bian ben olsam ben de merak ederdimD::DD

• yok ben vermedim valla hatta artıladım şimdi :D:D demekki seninde erkek arkadaşların aynısını yapıyor ahahah :D.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• ahh o hormonlar yüzünden çektiklerimiz ... artmazmı ya felaket bir hal alıyor . ve alınan zevk de kat be kat artıyor...

• yok zaten o konuda yani ilgi alaka ve tiksinmek gibi anlam asla uyarmam kız arkadaşımda ama birliktelikte asla yaşamam.

• herkezin kendi tercihi sonuçta saygı duyarım. ama şöyle de bir şey söyleyeyim eski erkek arkadaşım benim o dönemlerimde cinselliği geçtim oturup film izlerken falan bile sarılmak dokunmak istemezdi. kendimi inanılmaz kötü hissederdim. kandan tiksinmeyi anlarım ama o süreçte kız arkadaşa daha hassas davranmak gerekliliğini de unutmayın nolur

• Ben tiksinirim yaa hemde günah ayrıca çok aşırı derece mikrop kapma ihtimali var insanda.

• Öncekileri Göster
  • Artar... lanet olası cevap çok uzun yada çok kısa :S

• hımmm :D:D..

• tek kelimeyle iğrenççç nakadar meraklıymışsın ..

• tamam

• niye inanayım sen yok dedin D.

• istersen inann .

• Öncekileri Göster
  • artıyor ama seks yapmak değil azıyorsun o ağrıyla kimse sekse yeltenmez boşuna sevinme .

• biliyom hem günah hemde erkek tiksinir ama yani artıyormu diyorum.

• Artar.Hem de daha çok zevk verir..

• yapıyormusun regl dönemi seks :S?

• iğrençtir bence... zaten hassas bir dönem karın ağrısı sular seller gibi kanama... inançlara hiç girmiyorum... pisliktir yahuuu

• ''sular seller gibi kanama''
      kızlardan soğudum ,o nasıl bir betimleme

• harbiden kadın/kız olmak çok zor yaaa,dogum,50-55 yaşına kadar regl dönemi offf offf erkek olmak gerçekten avantaj,peki en saglıklı regl dönemi 4 gün mü sürüyor ?

• Haklısın kardeş... bazıları hiç hissetmiyormuş o dönem rahatsızlık... bazılarıysa ben gibi ağrı kesicilersiz yapamıyor ne yazık ki

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• artar ama kimse vermez, verse de sen yanaşma hem kokuyor, hem de yassağğ hemşerim

• Kesinlikle artarrr

• artiyor ama seks en iyi dusta yapiliyor o sirada haberin olsun.

• o kadar igrenc geliyorsa neden soruyorsun birader

• yaaa yapılmaz o dönem seks :D kusar insan :D sadece artıyormu istekleri merak ettim.

Yükleniyor...