Bayanlar niçin külotlu çorap giyiyor? Amaç seksi olmak mı ihtiyaç mı?

külotlu çorap benim fikrimce bayanlara müthiş bir şekilde yakışıyor. peki bayanlar bu durumun farkında oldukları için yani sexi olmak için mi tercih ediyorlar yoksa bilmediğimiz farklı ihtiyaçlardan dolayımı? ve buna niçin külotlu çorap deniliyor:) külot giyilmiyor sanırım külotlu çorap giyildiği zaman.yani iki külot olmuyordur herhalde:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Külotlu çorabın altına külot giyiliyor.Külot gibi ağı olduğu için öyle denmiş.Kadınlar neden külotlu çorap giyer.Bacaklarını daha güzel göstermek için.

• kesmedikleri tüyler görünmesin diye belki bi de.

• alakası yok kadınlar erkeklere benzemez akıntı diye bir şey var ve ne zaman ne kadar geleceği belli olmaz kulot giymese paçasından aşağıya akar

Kızlar Ne Diyor 10

• Büyüynce anlarsın daha çok gençsin demek ki.. Blaaa blaaa

• Giyinmek için, ihtiyaç bu! Sen nasıl pantolona kemer takıyorsan, bizde etek altına çorap giyiyoruz bu kadar :DBunu sakın bir bayana sorayım falan deme, güler valla :DSeksi görünmek için giyen kadın tanımadım, tanımıyorum, tanımak da istemiyorum :D

• İhtiyaç ve seksi görünmek..=)

• peki hangi durumlarda ihtiyaç ve kimseden net bir cevap alamadım bu çorapları giyerken külot giyiyormusunuz.

• :) ben hem şık gözükdüğü için hemde kendimce seksi olmak için giyiyorum. hoşuma gidiyor bukadar kardeşim

• bu konuda amaç sexi gözükmek ise son derece isabetli bir tercih.kesinlikle müthiş sexi ve çekici

• bravo...

• seksi görünmek de bir ihtiyaçtır arkadaşım...:)

• işte budur...:))))

• yaş 25-29 emin misin? neyse kültolu çorap denmesinin nedeni bele kadar uzanması ve bir lastikle beline oturması bilmem kafanda canlandırabildin mi :) külot gibi yani :) ikincisi külotlu giymezsen dizaltı yada diz üstü olanalr var onlarda her boy etekle kullanılamazlar zaten rahat değildirler kayarlar. diz üstü olanlarda jartiyer falan kullanmak lazım rahat edebilmek için ( ki hiç rahat değildir bence ) yeterli mi bilgi :)

• az çok canlandıra bildim tam olarak olmasada:)bu arada yaşım 26 niçin şaşırdın

• Öncekileri Göster
    • şundan dolayı şaşırdım iç çamaşırı almak için gideceğin aşağı yukarı her mağazada kadın mankenlere giydirilmiş külotlu çoraplar vardır. yada annen vardır kız kardeşin vardır vardır mutlaka bi görmüşlüğün

• gayey açıklayıcı

• ben daha şık ve seksi gözükmek için giyiyorum.benim için çıplak bacaktan daha hoş bir görüntü çoraplı bacak.bu yüzden yazın en sıcak havada bile giyerim...

• evet uzun süre kalınca çok beter kokuyor.

• hahahahahahah cok guldum ne yalan soyleyeyım cok saf geldın gozume bı erkek olarak:)) ıc camasırının bu corapla alakası yok normal gıyınıyorsun , bunuda kıyafet ıcın falan gıyıyorsun yanı ıhtıyactan degıl kışın bı elbıse gıydıgınde falan ornegın..

• ben gülünücek bişi göremedim.merak ettim ve sordum merak edip birinin eteğinin altından bakmak dahamı güzel olurdu:)

• komık geldı sorun sadece neyapayımm:))

• Daha sexy olmak icin giymiyoruz.. Bacaklarımız cıplak olmasın diye giyerız yada bacaklarımız beyaz olduğu icin yada elbiseye cok güzel yakıştığı icin. Ve iç camaşır hala giyiliyor yanı alakası yok.

• :) guzel bayana ne giyse yakısır önemli olan kalp güzelligi

• 27 yaşında olduğundan emin misin arkadaşım. İhtiyaçtan giyiliyor.

• eminim nolmuş?27 yaşına kadar külotlu çorap giymiş biri ile sevişmişmi olmam gerekiyordu?

• Öncekileri Göster
    • Ne bileyim. 27 yaşındaki erkek genelde bilir bunları. Şaşırdım soruyu görünce.

• bilmeyi çok isterdim:)

Erkekler Ne Diyor 10

• elbette emin olamam böyle bir konuda fakat havalar soğuk olduğunda ki Ekim Nisan ayları arası uzun bir dönem soğuktan korunmak da önemli bir neden olabilir. bilmem bu konuda ne derler

• ismine kanma kardeşim. külotta giyiyorlar : )

• içimde bir külot bir de sort var,üstünde de esorfman:P

• külotlu çorap diince aklıma babaannem geliyor lan ne seksiliği:D

• kız arkadaşınıza çorap giydirip seviştiğinizde anlıcaksınız çorabın güzelliğini.. elleriniz adeta dans edicek kaygan çorabın üzerinde onun bacaklarını okşarken...

• Bence soran haklı. kadınların normal kıyafeti 1970 lere kadar etekti. O yıllardan önce pantolonla sokağa çıkan kadına erkek gözüyle bakılırdı. Şimdi ne oldu ne külotlu çorap ne de etek giyen kadın kalmadı gibi birşey. O zaman neden tüm kadınlar bir erkek kıyafeti olan pantolonla sokağa çıkıyorlar. Pantolon giyerek erkek gibi görünmekten utanmıyorlar mı? Bence pantolon giyen kadın erkeksi görünüyor. Soru haklıdır. Esas utanması gerekenler devamlı pantolon giyen ve hemen hemen hiç etek giymeyerek erkekleşmiş kadınlardır.

• Bence tahrik edici... eger giyen bayan güzel ise... aman alllaaah... zaten bacak hastasiyim, ayak ve el hastasiyim... bakimli düzgün ve güzel olmasi sartiyla tabii :)o yüzden kimi bayanlar ihtiyac veya güzelligi artirmak icin giyer, belki hic tahrik edici bir amaclari yoktur ama erkek farkli düsünebilir. benim gibi mesela

• aslen kadınlar bunu rahat olsun diye giyiyorlar elbette ,sexy olmak her kadının sevdiği bir olgu,bunu her türlü yapabiliyorlar,külotlu çorapla veya değil...

• çorabı bilemem ama altındaki bacağı güzelleştirdiği kesin. :)

• ihtiyaç...ne yapsınlar hiçbirşeyde giymesinler mi?

• yazdığımı tekrar okudumda kızlar hiç bişey giymeyin bundan sonra çıplak gezin diye bişi yazmamışım farklı bir soruyu okuyup cevabını yanlışlıkla buraya yazdın sanırım

Yükleniyor...