• Sor
  • Bence

Sevgilim ayak fetişisti

sevgilim ayak fetişisti ve sevişirken tamam ama boşalma aşamasında illa ayağımı suratına dayıyıcam elimle boşalticam böyle istiyor ve bana fenalık geldi . bu işten zerre kadar zevk almıyorum aslında iyi anlaşıyoruz normalde bir de p*rno sitelerden ayak videoları çekiyor bu da 2. bayma konum kısacası sıkıntı verdi artık bu durumda ne yaptım aldattım :) memnun muyum kesinlikle evet :) acaba ayrılsam pire için yorgan mı yakmış olurum çünkü anlaşıyoruz . ama bu durumdan sıkıldım siz ne diyorsunuz? not: erkekler erkekliği bilmeli bence ayak fetişliği falan saçma şeyler seks bambaşka birşey bence

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aldattığın çocuk nası peki?seni havalara ucuruyormu?

• evet ...

• keşke tanışma fırsatımız olsaydı

Erkekler Ne Diyor 26

• Bir arkadasım bir hayat kadınıyla birlikte olcakmiş enayi soyunmadan direk corabını çıkarmış.Kadın ne dese begenirsin, Ayagınımı sokucan lan bilmem naptım demiş :) muhahah Aklıma o geldiMaharet Ayakta olsaydı millet pipisini keserdi :)

• ayak numarası kaç?

• sevgilinin yaptığı yanlış olabilir ama bunu onunla konuşsaydın keşke tekrar ve tekrar. aldatmak nedir yani böyle birşey için. ayrılsaydın madem.

• aldattıysan ne güzel işte 2 kişiyi de mutlu et kullandır kendini 2 sine de adamlar zaten sadece cinsellik için seninle buna emin ol:)

• gizli kullanıcılar toplanmış

• Aslında çook fazla erkek arkadaşım olmasına rağmen bu tür zevki olan tanıdığım yok. Erkekler arasında ciddi alay sebebi olabileceğinden söylemediklerini düşünüyorum. Sana bıkkınlık veren bu durumu karşına alıp incitmeden söylersen bir daha senden istemez Ama bu da senden saklamasına neden olur ve p*rno sitelere daha bağımlı kalır. Benim fikrim çok pasif olup her istediğini kabul etmektense biraz direnç gösterip bu fantazilerini senin yönlendirmen doğru olur. Durduramadığın şeyi yönlendirmeye çalış seyrelt biraz senden biraz ondan gitsin..

• bana da bi kere denk gelmişti.karşılıklı birbirimizin ayak parmaklarımzıı emmek falan istiyodu. garip...

• Hayır hem ilişkiler bekası adına o kadar konuşuyorsunuz, hemde birlikte olduğun eşini güle oynaya aldattığını söylüyorsun. Eşinin aykırı fantezisi yanında devede kulak kalmış. Anlamıyorum k kendi onurun terazinde iffetin yeri yok anladık ta insan anlaşıyorum deyip sevip değer verdiği birinin onuruyla oynamaz.Yemin ederim bu kadar mide bulandırıcı bir rahatlıktan sonra ayak fetişti abdest gibi gözükmeye başladı. İnsanlığın p..ci çıkmış artık

• Diğer konuda da bayanlar bu istediği yerine getiri misiniz diye konu açmış. Demek ki mesele erkek yada kadın meselesi değil, insan olma meselesiymiş.

• bence cok abartmıssın.. hele aldatma hiç olmamış.. sorun sex değil biliyo msn bence.. asıl sorun karsılıklı oturup ortak bi noktada bulusamamanız..

• sen mutlu olmadığın sex i neden yaşıyorsun o orgazım oluyor sen olabiliyor musunorgazım olamadıgın cinsellik boştur

• baştan aşağı saçmalıklarla dolu bir ilişki bence iyi bir psikoloğa gözükmeniz lazım.hem nalına hem mıhına olmuş bu ilişki.

• ayak fetişi gayet normal birşey maalesef bizim ülkemizde tabular çok fazla.yurt dışında partileri bile oluyor.Şahsen bu konuda ben hiç sıkıntı yaşamadım.Bütün kız arkadaşlarım gayet normal baktı.Bence sende öyle yap.Tamam sex önemli ama sevgilinin fantezisini de arada yap.Ayak fetişi sapıklık değildir bunu da kafanıza yazın.

• oda ilginç ben kaşını emiyorum sevgilimin :) :D

• benim tavsiyem şu şekilde, 1 hafta aynı çorabı giy, sevişme anında daya burnuna, bak bakalım bida fetişizm felan kalıyomu :)

• Ya o nedir öyle bende nefret ediyorum kendi gibi birini bulsun nerden bu hastalık bulaşır bu insanlara anlamak mümkün değil.

• hiçde normal değil bence...

• Uzun bağcıklı botlar giy çözemesin deli olsun ..

• ver kurtul:)

• bi ayak eksikti seksde de ha ayak ne alaka kardeşim en güzeli tertemiz seks ayakmış peh mide bulandırıcı

• saçma ama var işte kokuşmuş ayaklara cinsel anlam yükleyenler. ayrılmak istemiyorsan bu rahatsızlığını ona söyle ve yatakta senin önceliklerine de yer vermesini iste.

• İster ayrıl ister ayrılma. Ama adam ayak fetişi ise senden bulmazsa başkasına meyledecektir

• Sevgilinin yerinde olsam. Senin bu kadar tepki vereceğini bile bile bunu yapmazdım. Başka kadınlarla yaşardım

• Gizli kullanıcı copy-paste olmuşuz :).

• hım bu da güzel kahlo p

• İster ayrıl ister ayrılma. Ama adam ayak fetişi ise senden bulmazsa başkasına meyledecektir

• ayrılırsan ben sana talibim...

• he he tamam gel senle biz sevgili olalım :)

• Öncekileri Göster
    • ehe ehe bakarsın bellı mı olur ılerde evlenırız :p nıkaha tum kızlar soruyor ekıbı davetlı :)

• doğrusu benim gibi düşünüyor isen alırım seni , bu ekip tabiiki davetli sen yeter ki evet de ...

• bende bi çorap fetişiyim ama bunu sevgilime eziyet amacı haline getirmiyorum. o güzel ve benim istediğim çorapları giyiyor. ama bu benim iştahımı açıyor ve ona daha çok odaklanıp istiyorum. ikimizde mutlu oluyoruz. bence sevgilim kendi zevki için değil kendi zevki için boşalıyor. ayaklarını istiyor seni değil .(((

• cıddı cıddı ayrılmayı dusunmekteyım ...

• bence fetişler amaç değil ancak estetik katmak için olmalı

Kızlar Ne Diyor 4

• Cinsel beraberliği olupta uyumsuz olan çiftler kesinlikle ayrılmalı..

• cok hos bir fake konu olmus :D güldüm vallahi eline saglik

• Var öyleleri fake olmayabilir. Fetişsiz boşalamayan erkekler tanıyorum.

• tamamda kizimiz biraz garip yazmis :D ona sasirdim ,ben fake diyorum gel kiz iddiaya girelim :D haha nesine girelim?

• yok yok malesef fake degıl arkadaslar fake olmasını cok ısterdım ama ya cıddı cıddı sıkılmıs durumdayım bu muhabbetten normal sartlarda anlasıyoruz ortak noktamız cok ama bu cıddı bır sorun ımdat yanı cok mutsuzum ayrılmalı mıyım denedım baska bırıyle yatakta cok daha mutluyum ama sadece yatak mutlulugum ıcın ayrılmak dogru mu öf yanı tam ortadayım :(

• ve bu durumdan sonra aldattın, çok da memnunsun aldattığına. burda da gülücüklerle anlatıyorsun bu durumu.iyiymiş.

• Sevgilinin yaptığı yanlış. Senin yaptığın daha da yanlış.Sevgilinin yerinde olsam. Senin bu kadar tepki vereceğini bile bile bunu yapmazdım. Başka kadınlarla yaşardım fetişimi.Çoğu zaman kadınlar maalesef partnerlerini aldatmaya zorluyor. Tabularınızla yoruyorsunuz erkekleri. Sonra beni aldattı oluyor.Ha bir de ayak fetişisti erkek değil demişsin. Lakin o başka biriyle değil, seninle paylaşmak bu durumu. Yaklaşım biçimi doğru ya da yanlış buna bir şey diyemem. Fakat erkek değil demek, kusura bakma da bu insanlara hakarettir. En başta bu insanla beraber olan kendine ettiğin hakarettir.

• Arada bir fena olmaz bu tür eğlenceler. Zorluyorsa o tür şeyler ypmak devam etmemek en iyisi. Fetişist birine elbet fetişist biri denk gelir mutlu edecek.

• Öncekileri Göster
    • guzel ama bu konuda ben memnun degılım yatakta sorun varsa gunluk hayatta mutluysan nedır cozumu en azından bılıyorum kı normal bır seks benı mutlu edıyor bu fetısten hoslanmıyorum onun hoslanması kadar benım de hoslanmamam cok dogal degıl mı yazdıklarından sonra ayrılık payı daha yuksek zaten o baskalarıyla yasayacak fetısık modda ben de ıstedıgım sekılde yasayacagım gıbı gozukuyor ... bır fetıs takıntısının ılıskıyı getırdıgı boyuttur bu bence bu kadarı da fazladır bana oyle gelıyor

• Fazlaysa daha fazla sürdürme tatlım ilişkini. Zorla değil ya. Oturup konuşamıyorsanız bitecek.

Yükleniyor...