Balık burcu erkekleri sekse düşkün müdür?

Balık burcu erkekleri sekse düşkün müdür ? Onlar için sekste aşk olmalı mıdır ? Yani balık burcu erkekleri ve cinsellik hakkında bilgi verir misiniz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aşık olmadığı kimseyle sex yaşayamaz, zaten ormalde çok verici , karşı tarafı çok önemseyen, karşı tarafı mutlu ettikçe kendi de mutlu olan bir burçtur.sevişme işine gelince, günlük hayattaki o nazik erkek yatakta afedersin hayvana dönüşüp kadını 4-5 kere orgazm etmedikçe kendi de rahat etmez, o mutlu oldukça, tatmin olduça kendi de mutlu olur ve çok sağlam bir cinsellik olur.

Erkekler Ne Diyor 9

• Balıgım ağlayanalrdan değil hayalgücümü konusturtanlardanım:) Renk katarım.Duygusu olursa cok güzel olur :) neyse daha ileri gitmicem :D

• Onlar moron oluyo genelde :D

• nasıl yani :D

• Senin ... moron anladın sen onu

• Totograf fuzulisin muhatttabimda değilsin seni engelledim kendini TIrmala dur :D
      Biraz odun olur baLIk erkegi :))

• burçla sex arasında bir bağ olduğunu düşünmüyorum. kişinin özel durumu bunun cevabını verir. bu yüzden kişiyi tanımak gerek.

• Ben yay ım bilmem...:)

• bak ya yine burca göre soru geldi :D :D yok balıklar seksi sevmez tatili sever onlar yüzmeyi falan :D

• Diğerleri ile sex yaparsın balık burcu ile sexi yaşarsın.

• Ben kovayım ama cinselliğin burçla alakası olduğunu sanmıyorum cinsellik aşk varsa güzeldir :)

• balık burcu erkeği sexe doymaz illa aşık olması gerekmez,kadınını doyurmak için herşeyi yapar

• Türkiye de bütün burçların erkekleri aç kıtlık var

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...