Bayanlarda orgazm anında çiş gelmesi

Arkadaşlar kız arkadaşımla beraber olurken çişim geliyor diyor , kendinden geçiyor ama çişim geliyor dediği için mecburen yarıda bıraktık birkaç kez.Fakat internette bir yazı buldum bunun çiş değil orgazmın ta kendisi olduğu yazıyor.Acaba bu doğru mu bayan arkadaşlar ?'' kadının g noktası bir zevk üretecidir. velakin çocukluğundan beri g noktasını (cinsel organını) içinde taşıyan kadın için bir çıkmazdır bu; çünkü idrar torbası dolunca karın duvarına doğru genişleyemediği için, g noktasına basınç uygulamaya başlar.bu da (yani çiş tutmak) her kadına zevk verir. ne var ki kadın, hissettiği şeyin "cinsel bir zevk" olduğunu bilmez. kadın için o hissin adı "çiş gelmesi hissi"dir. yani biçok kadın sevişirken çişini tuttuğunu zannederken aslında orgazmını tutarlafı şuraya getiricem; mesela misyonerdeyken elinizi/avuç içinizi kadının kasığına bastırıp g noktasını (penisinizle karın duvarı arasına) sıkıştırırsanız, orgazmı bilmeyen kadın "tuvalete gitmem lazım" diyerek sizi üstünden atabilir. delicesine zevk alıyordur, ama aldığı şeyin zevk olduğunu bilmiyor ve "adamın üstüne işeyeceğim sanırım" gibisinden kontrolünü kaybetme paranoyası yapıyordur.''

Güncellemeler:
Ayrıca şunu da sorayım arkadaşlar.Klitoral orgazm ile Vajinal orgazm arasındaki fark nedir ? Vajinal orgazmı yaşatmak için kız arkadaşıma hangi yolu izlemeliyim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu bir istatistiktir aslında vajinal değil klitoral orgazmdır va aynı erkeğin penis ucu hasssasiyeti ve yapısı vardır bu nedenle o andan sonrası eger zorlama olur ise ki o noktaya getirmek kadını çok zordur ve hatta acı ile dahi olabilir ince bir nokta hazır olmak lazım beyin olarak! gerçi gerek var mı bilmiyorum sevdigin bir insanla olmak zaten her seye değer bir hazdır!

Kızlar Ne Diyor 4

• Klitoral ve vajinal orgazm her ikiside aynı anda yaşanır. vajinal orgazm klitoral orgazmı, klitoral orgazm vajinal orgazmı tetikler. ama çiş gelme olayını hiç yaşamadım. hep orgazm olduktan sonra tuvalete gittiğimde su gibi şeffaf işiyorum. belki doğrudur.

• ilişki sırasında idrar kesesine baskı olduğu için insan onu hisseder.. hatta bazen kadın tutamaz kendini ve o idrar kesesi boşalır:) bunu boşalmayla karıştımayın boşalmak daha farklı

• Sizde yalan söylemiyorsunuz fakat , başka yerlerde de yukarıdaki makale yada benzeri şeyler yazıyor.Hal böyle olunca kafam karışıyor.

• arkadaşım bundan bahsettiğinde acaba ben boşalmıyormuyum boşalmak bumudur diye araştırdım ve öğrendiğim buydu.. idrar ksesi sıkıştığı için oluyor bunlar..çok sıkıştığında kadın kendini bıraktığında afedersin yapmış oluyor yani..bu rahatlamayıda boşalmak diyorlar.. yanlış..orgazm olmak ayrı birşey

• Bak yine aklım karıştı.Biri çiş diyor , ötekisi hayır o orgazm diyor :)

• Kesinlikle doğru! Bir çok insan bilmez ve anlayamaz

• Katılıyorum..
      Bu hal genellikle ilişkiye hazırlığı zor olan kadınlarda oluşuyor..Bu kadınlarda genellikle orgazm hazzı az olan kadınlarda oluyor..İlişki sırasında 1.2 kez çişe çıkıyorlar...Sonuçta ne kendileri zevk alıyorlar...
      Ne zevk veriyorlar...

• Bu yazılanları okuduğuma aslında çok sevinmek ile beraber ilişkimiz bittikten sonra çişini yapmaya gitti.Hala onun çiş olabileceğini düşünüyorum :(

• %100 doğrudur. Yarıda bırakma aynen devam et sen.

• baya hakim konuya belli ki görmüş geçirmiş biri :)

• Peki bilgiler için çok teşekkür ederim :)

• Hiçbir kadın oral seks esnasında partnerinin ağzına işemez yahu :). Pissing fetişi olmadığı sürece. Ha muhtemelen o sizde yok.
      Bir de ilişki esnasında işese ne olacak? Bu kadar tabulara sokmayın seksi. Bırak orgazm olsun. İşemez o.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• çok zevk aldığında kendini kaybeder

• çiş değil orgazmdır o. devam et o noktada, bekleme yapma...

• aynen öyle, kadında g noktası idrar kesesine yakın olduğundan bahsettiğin şey oluyor. Sabredip tutacak başka yolu yok.

• yok çişini tutacak diyorum. Sen diyorsun ya yarıda bırakıp gidiyor tuvalete diye. Ona sabretsin diyorum yani orgazm olana kadar. Ondan sonra bıraksın.

• İşte sen sabredip tutacak demişsin ya doktorlar falan serbest bırakıp o sıvıyı çıkarsın diyor.Salsın diyor yani :)

• g noktası normalde küçük bir kesedir, sen tahrik ettikçe içi sıvıyla dolar. Sonunda da boşalır. Ben çiş demiyorum başka bişey o.

• Öncekileri Göster
  • Skirt diye bir taktik sonrası oluşan durum çişle birlikte boşalma deneyimi. bununla ilgili (ve daha farklı taktikler) internette satılan bir e-kitap mevcut. Adamın söylediğine göre bu deneyimi yaşamayan kadın orgazm olmamış sayılır.

• s**tiret bişey işte.

• squirt olmasın o?

Yükleniyor...