Bayanlarda orgazm anında çiş gelmesi

Arkadaşlar kız arkadaşımla beraber olurken çişim geliyor diyor , kendinden geçiyor ama çişim geliyor dediği için mecburen yarıda bıraktık birkaç kez.Fakat internette bir yazı buldum bunun çiş değil orgazmın ta kendisi olduğu yazıyor.Acaba bu doğru mu bayan arkadaşlar ?

'' kadının g noktası bir zevk üretecidir. velakin çocukluğundan beri g noktasını (cinsel organını) içinde taşıyan kadın için bir çıkmazdır bu; çünkü idrar torbası dolunca karın duvarına doğru genişleyemediği için, g noktasına basınç uygulamaya başlar.

bu da (yani çiş tutmak) her kadına zevk verir. ne var ki kadın, hissettiği şeyin "cinsel bir zevk" olduğunu bilmez. kadın için o hissin adı "çiş gelmesi hissi"dir. yani biçok kadın sevişirken çişini tuttuğunu zannederken aslında orgazmını tutar

lafı şuraya getiricem; mesela misyonerdeyken elinizi/avuç içinizi kadının kasığına bastırıp g noktasını (penisinizle karın duvarı arasına) sıkıştırırsanız, orgazmı bilmeyen kadın "tuvalete gitmem lazım" diyerek sizi üstünden atabilir. delicesine zevk alıyordur, ama aldığı şeyin zevk olduğunu bilmiyor ve "adamın üstüne işeyeceğim sanırım" gibisinden kontrolünü kaybetme paranoyası yapıyordur.''

Güncellemeler:
Ayrıca şunu da sorayım arkadaşlar.Klitoral orgazm ile Vajinal orgazm arasındaki fark nedir ? Vajinal orgazmı yaşatmak için kız arkadaşıma hangi yolu izlemeliyim ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

  • bu bir istatistiktir aslında vajinal değil klitoral orgazmdır va aynı erkeğin penis ucu hasssasiyeti ve yapısı vardır bu nedenle o andan sonrası eger zorlama olur ise ki o noktaya getirmek kadını çok zordur ve hatta acı ile dahi olabilir ince bir nokta hazır olmak lazım beyin olarak! gerçi gerek var mı bilmiyorum sevdigin bir insanla olmak zaten her seye değer bir hazdır!

    1|1