• Sor
  • Bence

Bayanların meme uçlarının rengi değişir mi?

bazı kadınların meme uçları siyah gibi oluyo bazılarıda acık kahverengi bu neye göre değişiyor açık kahve daha güzel gözüküyo koyu renk pek iyi değil bunun sebei nedir

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sanki erkeklerın meme uçları hep ayni renkten :))) hay Allahım.

• evet aynı renkte ben hiç benimkilerin renk değiştirdiğini görmedim ama kadınların regl dönmelerinde memeleri şişiyo renk bile çok farklı oluyo hadi bu o zamanda normal diyelim regl olmadan da rengi bazen farklı oluyo bunun sebebini sordum

• dolaşım farklılıklarından ileri gelebilir regl dönemi dışındakiler

Kızlar Ne Diyor 5

• bu sanki 'kadinlar cocuk dogurunca niye agizindan cikmiyor cocuk' gibi bir soru olmus... millet sana cevab veriyor, yok ben ondan oldugunu sanmiyorum diyorsun hala daha niye diyorsun. madem biliyorsunda niye soruyorsun anlamiyorum yani. insanlar birbirine benzemez, herkesin genetigi farklidir. hormonlar yüzünden bayanlar daha hasas oluyor, meme uclari disardaki etkinlere göre degisiyor soguk hava, cinsel durumlar, cocuk dogurma, monopoz, regl vs. beyin aslinda bize kendini dikkata al diyor. bu durum böyle olmasa cocuk doguran biz degil sizler olurdunuz!

• sorumu saçma bulduysanız niye cevap verme gereksinimi duydunuz anlamadım aslında yorumunuz güzel ama yoruma başlamadan yaptınız sözler pek hoş değil ayrıca siz küçük bi penis ten size zevk vermeyen bi penisten hoşlanırmısınız hayır bütün kadınlar penis boyunu sorun eder ve yargılar

• ten rengi genetik ve yaşa göre değişkenlik gösterir. renk değişmesi ergenlik döneminde olur başlarda koyu renklidir çevresinde koyu bir halka vardır hatta. ergenliğin sonlarına doğru rengi açılır normale döner halka kaybolur. bunun dışında rengi ten rengine göre değişir :)

• kisinin kendi ten rengi ile alakali bir durum

• ama bazıları beyaz tenli meme uçları çok koyu bence ten rengiyle alakalı olmayabilir

• hamilelikte durum ayrı onu biliniyor zaten normal bi durum o zaman koyulaşması

• yaradılış meselesi arkadaşım...

• yaradılış meselasi derken arada sırada renk değişirmi yani

• hormonlar yüzünden degisiyor. cocuk dogruyoruz, monopoza giriyorsun bunlar hep sebeb... bazilarin meme uclari genis ve yumusak olur üsüdügünde kasilir, bazilarinki hep kasiktir. allahin verdigi seyden igrenmekten vazgecin, sonucta bizde sizin penis boyutunuzu yargilamiyoruz degilmi?

• Göğüslerin uç kısmı ve göğüs ucunun etrafını saran "areola" adı verilen doku, normal deriden daha farklı yapıdadır ve hem içerdiği pigmentler hem de etrafını saran yoğun kılcal kan damarları nedeniyle de, deri istediği kadar koyu renk olsun, deriden daha koyu renklidir.Bu bölgenin neden koyu renkli olduğu konusunda, henüz yeterli ölçekte denenerek tam olarak bilimsel geçerlilik kazanmamış olan bazı ek görüşler de bulunuyor. Bunlardan en anlamlı görüneni de, göğüs ucu ve çevresindeki bu renk koyuluğunun üreme sinyali ve başarılı bir çiftleşme göstergesi olabileceği. Özellikle bayanların ovulasyon (yumurtlama) günlerinde ve gebelik dönemlerinde buradaki kan damarlarının etkinliklerinde görülen artış sonucu areola’nın daha da koyulaşması, bu görüşü bir bakıma destekliyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• değişir hormonal değişim zamanlarında bu değişim daha belirgindirten renginin meme areola rengine katkısı fazladırrr :)))))))))))))

• zannediyorumki zaman içinde değişimini soruyorsun. açıkçası ben öyle günler içindeki bariz bir renk değişimine pek tanık olmadım : )

• koyu renklerden uzak dur hajı...benden sana tavsiye...:D

• Kişiye göre rengi ve büyüklüğü değişir meme uçlarının

• mutlaka kadının genetiğine ve yaş durumuna göre değişecektir...ayrıca sosyal statüsü de ((bekar-evli-anne gibi )) önemli rol oynar...sonuçtada çokda önemli birşey değil...sağlıklı olsun yeter...

• kisinin kendi ten rengi ile alakali bir durum

Yükleniyor...