İlişki sırasında çok ıslanıyorum

ben ilişkiye girerken çok fazla ıslanıyorum bu aşırı ıslaklık erkeğin içimdeyken aldığı zevki azaltır mı?normalden çok ıslanıyorum çünkü

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 16

• evet çok ıslaklıl erkeğin boşalmasını yavaşlatırr..

• ıslanmak kötü bişey değil :D

• fazla olduğunu nasıl anladın? neye göre fazla?

• kendini fazla sıkma o kadar çok ıslanmazsın internetten bak bunu azaltmanın yolrına fazla ıslanmak çok zevk vermez az ıslanmakta orda seviyedeki hatun bayrağı elinde taşır :)

• Islanmak İyidir :) Keyif verir.. :)

• Aksine zevk verir bir çok kız zevk aldığı halde kuru kalır ıslan an normal yani

• bence orta ıslaklık daha iyi yani ben mesela girerken biraz zorlanmalıyım ki keyif alabileyim

• ortamın sıcaklığını artır

• oral yaptırma boğulur çocuk.

• kuruluk problemi yaşayan kadınları düşün ve bu durumdan mutluluk duy.

• Ne azaltması, aksine daha çok zevk verir.

Kaygan kaygan ne güzel kayması olur ona... ;)

• Güzel.zamanla düzene girer...:)

• hayır tam tersine daha kaygan daha zevk verirsin

• tam tersine ne kadar ıslanırsan o kadar rahat giricek partnerin bu da daha zevk verici olur hızlı olur ben isterim yani

• Azaltır

Çünkü kaygan zemin iyidir ama

şöyle bi cümle vardır bilirsin "yarmak" diye..

Aletinin senin içinde ilerlediğini hissetmeli...

• Her iki türlü kadınla da birlikte oldum.

Aşırı ıslanan vajina

ve

Az ıslanan vajina

Şimdi olsa hangisine hayır diyemem diye soruyorum

Kesinlikle az ıslanan

Aletimin o kadının içinde ilerlediğini hissetme manyak bi zevkti..Diğerinde sanki ıslak bi zeminde ilerliyormuşum gibi oluyordu diğerin de soktukça ilerliyorsun resmen bunu hissediyosun müthiş bi his..

• ben de boyle olabilir mi diye dusundugum icin tedirginim:(

• cok iyi bir ozellik bence.

• ben alirim. onu cok tahrik ettigimi dusunurum. akan sivilar ile onun arka tarafının falan oksarim. bence mukemmel birsey evet.

• erkek daha mı fazla zevk alır

Kızlar Ne Diyor 2

• bende de var aynısı daha kaygan olduğu için zevklerini azalltığı söylenebilir .

kegel egzersizleri yap ilişki sırasında pelvis kaslarınla sıkıp bırakarak uçmasını sağlayabilirsin .

aslına bakarsan çok şanslıyız . bunun için çok uğraşanlar var :)

• çarşafları değiştirmeyi gerektirecek kadar çok diyebilirim .

• Aynı durum benim kız arkadaşım için geçerli. Ama gerçekten mi çok yoksa bana mı çok geliyor bilemiyorum. Yani tam olarak nasıl bir durumunuz var. Ondaki eğer o üstteyse benim popoma kadar geliyor ondaki sıvı ve bir süre sonra kuruyup pütür pütür oluyor. Fikir danışmak için sizede sormak isterim.

• bence orta olmalı.cok kayganda olmaz kuruda.

Yükleniyor...