• Sor
  • Bence

İlişki sırasında çok ıslanıyorum

ben ilişkiye girerken çok fazla ıslanıyorum bu aşırı ıslaklık erkeğin içimdeyken aldığı zevki azaltır mı?normalden çok ıslanıyorum çünkü

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 17

• cok iyi bir ozellik bence.

• erkek daha mı fazla zevk alır

• ben alirim. onu cok tahrik ettigimi dusunurum. akan sivilar ile onun arka tarafının falan oksarim. bence mukemmel birsey evet.

• AzaltırÇünkü kaygan zemin iyidir ama şöyle bi cümle vardır bilirsin "yarmak" diye..Aletinin senin içinde ilerlediğini hissetmeli...

• ben de boyle olabilir mi diye dusundugum icin tedirginim:(

• Her iki türlü kadınla da birlikte oldum.
      Aşırı ıslanan vajina
      ve
      Az ıslanan vajina
      Şimdi olsa hangisine hayır diyemem diye soruyorum
      Kesinlikle az ıslanan
      Aletimin o kadının içinde ilerlediğini hissetme manyak bi zevkti..Diğerinde sanki ıslak bi zeminde ilerliyormuşum gibi oluyordu diğerin de soktukça ilerliyorsun resmen bunu hissediyosun müthiş bi his..

• Islanmak İyidir :) Keyif verir.. :)

• Güzel.zamanla düzene girer...:)

• evet çok ıslaklıl erkeğin boşalmasını yavaşlatırr..

• ıslanmak kötü bişey değil :D

• fazla olduğunu nasıl anladın? neye göre fazla?

• kendini fazla sıkma o kadar çok ıslanmazsın internetten bak bunu azaltmanın yolrına fazla ıslanmak çok zevk vermez az ıslanmakta orda seviyedeki hatun bayrağı elinde taşır :)

• Aksine zevk verir bir çok kız zevk aldığı halde kuru kalır ıslan an normal yani

• bence orta ıslaklık daha iyi yani ben mesela girerken biraz zorlanmalıyım ki keyif alabileyim

• ortamın sıcaklığını artır

• oral yaptırma boğulur çocuk.

• kuruluk problemi yaşayan kadınları düşün ve bu durumdan mutluluk duy.

• hayır tam tersine daha kaygan daha zevk verirsin

• tam tersine ne kadar ıslanırsan o kadar rahat giricek partnerin bu da daha zevk verici olur hızlı olur ben isterim yani

• Ne azaltması, aksine daha çok zevk verir.Kaygan kaygan ne güzel kayması olur ona... ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• bende de var aynısı daha kaygan olduğu için zevklerini azalltığı söylenebilir . kegel egzersizleri yap ilişki sırasında pelvis kaslarınla sıkıp bırakarak uçmasını sağlayabilirsin . aslına bakarsan çok şanslıyız . bunun için çok uğraşanlar var :)

• Aynı durum benim kız arkadaşım için geçerli. Ama gerçekten mi çok yoksa bana mı çok geliyor bilemiyorum. Yani tam olarak nasıl bir durumunuz var. Ondaki eğer o üstteyse benim popoma kadar geliyor ondaki sıvı ve bir süre sonra kuruyup pütür pütür oluyor. Fikir danışmak için sizede sormak isterim.

• çarşafları değiştirmeyi gerektirecek kadar çok diyebilirim .

• bence orta olmalı.cok kayganda olmaz kuruda.

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...