Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bayanlar oral seks yapmaktan hoşlanır mı?

Kimisi partnerini tatmin etmek için istemeyerek yapıyor, kimisi yapmaya bayılıyor. Siz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Basit ve eğlenceli

0|2
    0|0
    • emin misin basit olduğuna?=)

• beceremeyen çok kadın var ama o kadar kolay değil demek ki. sen yeteneklisin belki de?=)

• orasini bilemem ama istedikten sonra herkes her seyi becerir

Kızlar Ne Diyor 7

• Adam temizliğine dikkat eden biriyse neden hoşlanmasın ki. Seksin en keyifli aşamalarından biri bence, ve erkek açısından bakacak olursak, cinsel birleşmeden daha delirtici oluyormuş...

0|2
    0|0
  • Seven de var sevmeyen de. Ben kisisel tercihimi belirtmemin sana bir faydasi olduguna inanmadigim icin es geciyorum bu kismi.

1|0
    1|1
    • Burda kimsenin verdigi cevabin kimseye bi faydasi yok amac insanlarin karsi cins hakkinda merak ettiklerini sorup genel bir fikir edinmek diye dusunuyorum.

• Yazman zorunlu degildi.

• Daha fazla uzatmaya gerek yok bence..

• dilin kıvrak olması gerekli..çoğu kadın ot gibi yalıyor :))

saatlerce yapabilirim zevk alarak.sonu da patlamayla olacaksa abovvv diyorum

1|1
    1|0
  • Hayır...

0|0
    0|0
  • evet bende bayılanlardanım sevdiğim insana zevkle yaparım ve bu beni her yönden tatmin eder. kötü yanı alışkanlık yapıo =)=)

0|1
    1|1
    • sevdiğin çok şanslı :)

• yani yutabilmeli ve severek bence :)

• ben yutmuyorum yutma zorunluluğumda yok bunun için yanıp tutuşan bi erkek arkadaşım da yok mutluyum :)

• iğrenirim tuvalet yalamak gibi gelir

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• bayanların çoğu severek yapar bu işi:)

0|0
    0|0
  • hastası olan var ...durduramıyoruz efenim.

0|0
    0|0
  • meraktan mı soruyosun yoksa egolarını tatmin etmek için mi dostum?

0|0
    0|0
    • merak ediyorum. bu soruyla egomu ne şekilde tatmin edebilirim?

• kadına yapılan oral sex kadınız zevkten yılan gibi kıvratır. Bence vajinal organzmdan çok daha güçlü bir zevk deneyimi oluyor bayanlarda

Yükleniyor...