Bayanlar oral seks yapmaktan hoşlanır mı?

Kimisi partnerini tatmin etmek için istemeyerek yapıyor, kimisi yapmaya bayılıyor. Siz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Basit ve eğlenceli

• emin misin basit olduğuna?=)

• Öncekileri Göster
    • beceremeyen çok kadın var ama o kadar kolay değil demek ki. sen yeteneklisin belki de?=)

• orasini bilemem ama istedikten sonra herkes her seyi becerir

Kızlar Ne Diyor 6

• Adam temizliğine dikkat eden biriyse neden hoşlanmasın ki. Seksin en keyifli aşamalarından biri bence, ve erkek açısından bakacak olursak, cinsel birleşmeden daha delirtici oluyormuş...

• hem de nasıl...=)

• aynen :)

• Seven de var sevmeyen de. Ben kisisel tercihimi belirtmemin sana bir faydasi olduguna inanmadigim icin es geciyorum bu kismi.

• Burda kimsenin verdigi cevabin kimseye bi faydasi yok amac insanlarin karsi cins hakkinda merak ettiklerini sorup genel bir fikir edinmek diye dusunuyorum.

• Öncekileri Göster
    • Yazman zorunlu degildi.

• Daha fazla uzatmaya gerek yok bence..

• Hayır...

• dilin kıvrak olması gerekli..çoğu kadın ot gibi yalıyor :))saatlerce yapabilirim zevk alarak.sonu da patlamayla olacaksa abovvv diyorum

• evet bende bayılanlardanım sevdiğim insana zevkle yaparım ve bu beni her yönden tatmin eder. kötü yanı alışkanlık yapıo =)=)

• sevdiğin çok şanslı :)

• Öncekileri Göster
    • yani yutabilmeli ve severek bence :)

• ben yutmuyorum yutma zorunluluğumda yok bunun için yanıp tutuşan bi erkek arkadaşım da yok mutluyum :)

• iğrenirim tuvalet yalamak gibi gelir

Erkekler Ne Diyor 3

• bayanların çoğu severek yapar bu işi:)

• hastası olan var ...durduramıyoruz efenim.

• meraktan mı soruyosun yoksa egolarını tatmin etmek için mi dostum?

• merak ediyorum. bu soruyla egomu ne şekilde tatmin edebilirim?

• kadına yapılan oral sex kadınız zevkten yılan gibi kıvratır. Bence vajinal organzmdan çok daha güçlü bir zevk deneyimi oluyor bayanlarda

Yükleniyor...