Saksoda en can alıcı nokta neresidir?

ilk defa yapmıyorum ama keşfedemedim bir türlü. ucu mu, yoksa aşağıdaki yumurtalıklar mı, ya da dibine kadar alınca mı. özellikle belli bir noktası yok mu bunun daha etkili olması için. kafam aşağıda olduğu için erkek arkadaşımın yüz ifadesini göremiyorum kafamı kaldırmaya çalışamıyorum eli saçımda oluyor .elimle denedim yüzünden anlarım diye ama ağıza alındığı zamankiyle bir olmaz diye iyice kararsız kaldım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yumurtalıklardan penise doğru uzanan bir damar var. bu damarın penis ucuyla birleştiği bölge, asıl zevk noktası orası erkeklerde. (yani penis ucunun alt kısmı) bu damara penis ağzının içindeyken dilinle küçük vuruşlar ve masaj yapabilirsin. bir de testislerle anüsün arasında kalan perine kısmı da oldukça zevk verir.

• tecrubeee kesınlıkle harıka anlatılmıs

• bravo +1

Erkekler Ne Diyor 25

• kafasi en etkili yeridir

• deneye deneye bağdat bulunur

• hafifçe acıtmadan dişle.. bu arada diline piercing tak..

• Bas kisminin altinda ufak bi cikinti var, oraya dil at en can alici yer orasi bence

• en can alıcı noktası ucunun alt kısmıdır.. müthis zevk verir partnerini ucurabilirsin böylelikle ama sonra sana yapcaklarına dayanman lazım :D

• hepisini yap en kısa hangisinde boşalıyorsa o nokta en can alıcı noktadır

• citroen sakso al alabildiğini al

• o ne demek

• kafasi en etkili yeridir

• uç kısmı zevk noktasıdır fakat ateş önemlidir gözün bir kez ona bakıcak iştahlı olucaksın toplarıda ağzına alcaksın ve yanınıda farklı bişi bence video izle

• bende çok video var sevgili tadında fakat link yok pc de hepsi

• videolardaki kadınların dudakları midemi bulandırıyo :S izlerken sanki erkek olan ben mişimde kadın benim şeyimi ağzına almış gibi birşey oluyor. belli taktikleri öğrenmek için de sağlam bir video gerekli. öylesini bulmak için baya araştırmak lazım. ama ben soğuyorum saksodan o zman videodaki kadınlar yüzünden

• Sende yaparken tat alıyosan eğer ondan büyük zevk yok emin ol ;))

• en sevdiğim konu olduğundan çok tavsiye verirdim de :D neyse dene bakalm;)

• tamam bunu da deneyeyim :)

• yok hayır.. Sen utanmadan çekinmeden sıkılmadan büyük bir şevkle yapıyorsan yeterince zevk veriyorsundur. sadece tepkilerine bak ona göre yolunu çizebilirsin. daha detaylı anlatabilirim de burası pek uygun değil ;)

• Öncekileri Göster
  • başı ve topları en çok etkilidir bide başının alt tarafı

• dibine kadar al ağzına ve özellikle kafasının alt kısmını yala..

• en can alıcı nokta boşalma anında oluyor anlatılmaz yaşanır dedikleri bu olsa gerek :D

• gıkı bile çımıyor ?
      enterasan bir şey demekki böyleleride varmış

• anlatılmaz yaşanır bir durumsa sevgilimin neden gıkı bile çıkmıyor. bi bakmışım boşalmış . ben belli ediyorum mesela. ama onda neden belli olmuyor. geliyor demese bilemicem yani.

• şunu yapman yeter.dilini ucunda ağır ağır gezdir.bırak sonra tekrar ağır ağır gezdir mahvolmazsa bende bu cinsellik bölümüne bir daha girmem

• memnun olursada burdayım bul beni yeni taktikler için :D

• bul tabiii burdayım :)

• mahvolvazsa bulurum seni bi daha girme diye bak :)

• Şahsen bende penisimin başı en hasas yer gövdesine hafif ısırıklar atıldımı daha bi can alıcı oluyoo:)

• Sen uzan yataga ensen yatagin ucuna gelsin basin asagi dogru sarksin. Partnerin o sekilde agzina versin. Cok derine girer ve gidip gelirken bosalabilir bilie o sekilde.

• Baska sorun olursa ozelden yazabilirsin. Buradaki cogu yorum sinirimi bozuyor. Artik baskalarinin yazdiklarini hic okumadan yazuyorum ne yazacaksam. :)

• Rica ederim. Ben tesekkur ederim. Ogurme reflexine calisman lazim. Pratik yaparsan azalir.

• dibine kadar diyorsunuz derin olsun flan ama kusasım geliyo refleksten dolayı. taaa nerelere gidiyo ağzıma sığmayınca boğazımın ilerisindeki nokta kusma isteği getiriyo. ama bu pozisyonda deneyeyim birde madem umarım hoşuna gider. teşekkürler

• yumurtalıkları avucla ve oksa sonrada tamamını al

• Erkeklerin bir çoğu deepthroat'tan normal oraldan almadığı kadar büyük bir zevk alır. Yani dibine kadar almak diyebiliriz.

• penis başının yan taraflarında çok küçük tırtıklı yerler vardır.Orası vajinayı uyarır size zevk veren kısım orasıdır

• testislerimin emilmesi çok hoşuma giderdi herhalde

• beni değil erkeği uyaran kısmı sormuştum

• dişlemedıgın surece em onu emın ol cıldırıyor olacaktır

• bende uyarırım cunku dısledıgın zaman zevk ucup gıdıo

• arada uyarıyor dişlerini değdirme diye. o zaman bütün zevki gider mi değdiği anda yoksa sık olmaması yeterli mi

• yumurtalıkların aşağısına inmeyi dene ;P

• benim en çok hoşuma giden ağzında yabancı madde varmış gibi yapmaması agzına alıp agzının içinde emer gibi yapması diliyle sürekli uyarması böyle yaparsan neresine yaptıgın cokta önemli değil.

• dibine kadar alınca oluyor en can alıcı nokta

• Dibine kadar al acikta kalmasin o yeterli

• toplar ve komple alınması tabi..

• yok siz diyorsunuz diye öyle dedim anla diye :D ayrıca burada başka bişi denmez :D

• bende top diyecektim de gülersiniz diye demedim :) demek ki erkeklerde top diyormuş. teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Yumurtalıklarıyla makat bölgesinin arasında kalan yeri yala derim ;)

Yükleniyor...