Penis boyu en fazla kaç cm olur?

Bir penis en fazla kaç cm olabilir? Bir ansiklopedide ''İnsan penisi. 5 ila 40 cm arası'' yazıyor. p*rnolarda da bu boyda penis görüyorum. Gerçek olabilir mi?

Anket Sorusu

• A seç Evet. O boyutta insan penisi mümkün.
  • B seç Hayır. Mümkün değil.
Güncellemeler:
Yapısal bozukluk olan anormal penis, boyu 7cm'nin altında ve boyu 16cm'den çok daha uzun olan penislerdir.
vikipedi
40 cm penisi soruyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ırkara göre farklılık gösterir türkiyede ortalama 13-14 kenyada 18 lerde sanırım ortalama. Tabi 16 dan sonrası hormonal bozukluk olarak geçiyor. Senin dediğin penis insanın dizlerine gelir. Ve bu da dünyada birkaç kişide vardır ve hormonal bozukluktur normal bir durum değildir. Ayrıca önemli olan kalınlıktir. He tabi bamya gibi de olsun denedik. Ama uzun olursa hepsi girer mi ? Yarısı dışarıda kaldıktan sonra ne anladık o işten köklemek gerek bu yüzden max 18 cm olmalı.

• Seninki kaç? :))

• Öncekileri Göster
    • insan insana kol bacak sokar mi be :)

• İsterse sokar.

Erkekler Ne Diyor 38

• Amac ne popo delıgınden cıkarmakmı penısı.

• Dünyadaki en az bir vajinaya yetecek kadar olur.

• 40 cm olur fazlasıda.

• özel kişilerde olabilir onlarda bazı p*rnocu oluyor 16-17 cm bendeki yeterli

• 40 olmaz. Olursada tek tuk belki. benimki 18 cm.

• Hem soru sormuş hemde iyi gıda almışsın helal :D

• 40 cm e takdın heralde :D naapcan kızım fazla gelir o sana :D

• adamın birinin dizine geliyomuş. rahatsızlık ama o. Ereksiyon haline kanın çoğu orda lokalize olduğundan beyne yeterli kan gitmiyo ve adam bayılıyormuş. Ortalaması 10 cm diyolar bende 19 cm küçük diyeni görmedim :D 25 den sonra kadını zorlar bence :D uygun partner bulmak zor

• benimde bozuk o zaman yani su halde saglam olmasıda cok beklenemezde...

• 45 mi seninki de.

• Öncekileri Göster
    • ahahahhhhahahaha
      oldu mu.

• gülme başına daha beteri gelirse görürsün bu dalga geçmeyi neyse allah bildiği gibi yapsın cevap verme by.

• bu ne cesaret gizlenmeden yazmışsın :) ben bile 40 santim olanını görmedim

• Mümkün değil diye bir şey yok ama henüz resmi olarak tespit edilmiş en uzun penis 35 cm bir p*orn filimlerinde oynayan birine ait. Tabi birde bu işin bu tür filimlerde oynamayan veya bu tür bir konuyla anılmak istemeyenlerde vardır.Yani düşünki milyonlarca nüfusu olan bir ülkeden bir kadın çıkıyor ve o ülkenin en güzel kızı seçiliyor. Kaç kişi arasından maksimum 500 veya 1000 kişinin arasından. O ülkede o kızdan çok daha güzel kızlar olduğu bir gerçektir ama içlerinde sadece belli bir sayıdaki kızlar diğerlerine nazaran çok daha fazla cesaretlidir.Aynı durum büyük penisi olan erkekler içinde geçerli. Gines rekorlar kitabına girmiş resmi kişi, yukarıda da dediğim gibi ABD de bir p*orn oyuncusu.

• tr ortalaması 14-15 dıyor uzmanlar

• penis boyu 8 cm 16 cm arasındadır çok nadir 8 cm altında ve 17 cm ve üzeri vardır 100 erkekte 81 tanesinde 8 cm 16 cm arasında diğer 19 kişin yarısı 8 cm küçük diğiğer yarısıda 17 cm üzerinde yani 100 erkekte 8 veya 9 tanesinde 17 cm üzerinde var

• istatistikte bizzat tecrübelerinden mi yararlandın?

• uzman doktorların yazısında yazıyor

• türkiye standardı 13 16 cm

• Zencilerde 40cm'e kadar çıkabilir ama beyazda doğal olması pek mümkün değil gibi ilaçlar takviyeler vesaire bu şekilde olur

• yok eşşeğin .. :) nasıl bu akdar emin oluyorsn

• 40 cm ne oha :) yok öyle bişey varsa da dünyada 10 kişiyi geçmez. normalde harbi büyük olanlar 22-25 civarı oluyor daha ekstremi yüzde 0,25 falandır.

• sana 20 den fazla sayabilrm dostm. adamn tekinde 2 tane var altlı üstü sen hala ne sayıklıyosn?

• Öncekileri Göster
    • oha .mk olaya bak. valla ben görsem seksten soğurdum heralde. bunalıma sokar abi korku filmi gibi :D hahaha. öff nerden bulmuşlar lan öylesini :D

• oha :O

• yoktur bence benim ki 11 cm

• ahhhahahahha

• Öncekileri Göster
    • iş görmezmi yani(

• i*ne misin lan milletin kadınına yazıyorsun. engelledim gevşek.

• onlar milyarda bir çıkar o da sana kalmaz tatlımmmm...

• yuuhhh 40 cm haa Atlarda ve eşeklerde oluyosa bilemem :D D

• Arkadaşım ortalaması 11-14 cm. 15 cm üzeri iri penis. (övünülecek bir şey yok bunda minyon partnerde sıkıntı yaratıyor anal seven erkek için sıkıntı. 25 yaş üzeri bayanlar için çok fazla sıkıntı değil :))P*rno filmlerde genelde iri penisli olanları seçiyorlar birde kamera yakın çekim olduğunda doğal olarak iri görünüyor. (tabi montajları unutmamak lazım)Gene araştırmala göre zenci penisi iri olur olayı efsane zira bir çok afrika ülkesi ortalaması Türkiye ortalaması kadar. 40 cm hayal bile edilmez 19 cm bile acı veriyorken selamun kavlen o ne öyle ya sondaj aleti gibi :)) Dip not: Kadınlar dedikoduda erkekler yatakta abartmayı sever. İnanma sen küçük hanım her yazana :)

• kac olur bilmiomda 10 cm si bi kadına yeter

• hangi şirketin anketörüydün sen

• BigCockz P*rno Yapım Şirketi'nin.

• hayırlı işler

• ya nadirde olsa olabilirde yalnız şöle bir olay var bayanların onu almaması diye bir konuda yok ilk başlarda zorlansada sonrasında alışırda daha sonrası var o büyüklükte bir alete alışan bayan daha sonra normal ebatlardan nasıl zevk alacak burasını düşünün

• 8 cm 16 cm arasında orta boy diye gecer 8 cm altında ufak penis 16 cm üzerindekiler 17 başlar 35 kadar çıkanlar büyük penis türkiye penis ortalaması 13 cm dir

• akciğere kadar yolu var pampa :D

• önemli olan işlevidir lafı hep penisi küçük erkeklerin avunma yöntemi olmuştur ha :D ya kız büyük istiyo işte daha ne desin :D ha büyütmenin de yöntemleri var hiç çaresi yok değil :D bu afrikadaki herifler baş kısmına taş bağlayıp geziyolarmış, e adamlarınki de ortada haliyle yöntem başarılı, bunun modern hali de traksiyon cihazı tabi ki. şunu da belirteyim 40 cm mümkün değil olmaz, bu organ içine kan alarak büyüdüğü için o kadar kanı nasıl pompalasın bünye kaldırmaz , adamın tansiyonu düşer valla :D ayrıca benimki de 17 cm belirteyim dedim :D

• link Adam 34cmBuda inik görüntüsü :\ link

• Açık seçiği yok mu bunun :/

• Bilmem :\ Bunların açık seçiğinden aramıyorum ben pek :\

• benimki bozuk ozaman

• Seninki ne kadar?

• 2.5cm

• Olsun <3

• tebrikler kız acık acık yazmısın helal sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benımkı 18 cm gerisini de bilmem :)

• ilaclarla falan büyütüyolar. öyle p*rno yıldızı olunuyo zaten. yapmacık cok kötü :(

• 40 cm hiç görmedim

• Görürsen ayarla bana.

• görememki

• 40 cm fazla gelmez mi sana :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 4

• ben 20 santim üzerine bi kişide rasladım gerisi hep aynı 9-15 civarı

• hmm.. ama biliyorsundur ki önemli olan aslında kalınlık :)

• seninki çokmu kalın

• Kaç erkekle yattın?

• guinnes rekorlar kitabında en ucun boy: 37 cm ile yerli yani siyahi bir insana aitmiş.. :)) düşünsene kadının bacak arasından sokuyor ağzından çıkartıyor :D istisnalar olabiliyor.. ama sen türkiyedesin rahat ol burdaki erkeklerde en kısa 7-8 cm. türkiyedeki erkeklerin %80 inde 12-14 cm arası... geri kalanı istisnalar..

• ilginç

• iyi bi araştırma yapmışsın doğrudur

• türkiyedeki erkekler değil de senin gördüklerindir o ;)

• :) 40 mı yuh yaniii klavye kadar ...

• aynen klavye kadar :D

• ne klavyesi klavyeden byk

• 40 cm mi :s o kadarda istemez yani

• yani o ne 40 cm

Yükleniyor...