Önsevişme gerekli mi?

Önsevişme olmazsa olmaz mı? Mümkünse olabildiğince kısa olsun mu?Birleşme daha mı önemli?Sizin yorumlarınız..?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mümkünse kısa olsun hatta hiç olmasada olur:)

• Çok bezgin gördüm seni:)))

• Öncekileri Göster
    • en iyisi.bence ön sevişme soğuk kadınlar için hazır olamadıklarından.ben o an zaten hazırım uzatmaya gerek yok yani:)

• kendimle alakalı söledim ben sevmiyorum dedim ona yapmaktan hoşlanmıyorum demedim:)

Kızlar Ne Diyor 10

• Mandıraya dalmıyorsunuz.

• süpersin :)) herşeyin bir usulü adabı var de mi :)) süresi ne kadar olmalı sence?

• Öncekileri Göster
    • Sakinim sinirlerime hakimim..:D

• parladın birden korktum sorudan saldırcaksın diye :D

• Hersey o ana/istege bagli bence...

• ön sevisme uzun olursa birlesme biraz zor olur:)gelecek sefere kalir:(

• :)

• Öncekileri Göster
    • aynen..haklısın..
      ama evlendikten sonra.. :D ver odunu fırına yansın :)))

• aynen diyosun eminim hic birliktelin olmadi vay bee

• çokta uzatmanın manası yok..

• onsevismeyi uzun tutarim, cunku bana gore sevismenin tinsel kismidir.

• evet uzun sürmesini tercih ediyorum

• kesinlikle 69 forever :))

• 30 dakika ideal mi önsevişme için sence.Uzun iyi değil demiş kadınlar genelde.

• ön sevişme kadının cinselliğe hazırlnma safhası derler ama bence duruma göre değişir..sex planlanmaz..bir anda başlar..yeterince tahrik olduktan sonra ön sevişme olsada olur olmasa da.. ama tabiki olması daha güzel..dudaklarda başlıyo herşey..

• tebrik ederim, güzel tespit

• uzun önsevişme vajinadaki ıslaklığı giderir...yani ne kadar kısa tutulursa ilişki o kadar zevkli olur...ben zaten uzun sevişme sevmem...önsevişme tabiki gereklidir..ama fazla uzarsa isteksizlik oluşdurur kadında..

• sana katılmıyorum, ön sevişme ile ıslaklığın gitmesi arasında doğrudan bir ilişki yok, tabi partnerin dilinde ya da elinde havlu ile çalışmıyorsa:) aksine ön sevişme ıslaklığı artırır.

• ıslaklık bir süre olur..ilişkiyi en isteği an gerçekleşir..çok beklenirse vajina muslukmu sürekli su üretsin.kurur..sonra tam içeri girecekken zorlanır..kadınlar niye acı çekiyor sanıyorsun..erkek zamanı ayarlayamadığ ıçin..

• bunca yıl boşuna okumuşum ve sevişmişim desene :)) diğer kadınlarda da aynısı oluyor mu bir konuş bakalım burcummmmmm :)

• partnerime bağlı önsevişmenin uzunlugu kısalığı.. O gün canı en çok ne çekiyorsa o doğrultuda şekillenir önsevişmenin uzunluğu kısalığı:)

• farklılık gösterir. bazen sadece öpüşmek yeterli olur. bazense uzun önsevişmeler zevklidir. sevişmenin başlama şekline göre farklıdır herbiri... her anın, her sevişmenin gidişatı farklı olmalıdır ki herşeyi yaşayabilmeli...

Erkekler Ne Diyor 11

• ön sevişme olmazsa olmaz. mümkünse olabildiğince uzun olsun.

• Bence ilişkinin temeli..Hazlar artar, şehvetler artar.Adı üstünde ön sevişmedir ve yapılması şarttır.En uzunu mahbuldür.

• Kadınlar amaca giderken yolda oyalanmaktan hoşlanır, erkekler ise en kısa yoldan amaca ulaşmaya çalışır. Bu düşünce ile kadınlar engelli yarışta koşan atlet, erkekler ise 100 metre koşan atlet gibidir:))

• önsevişme olmadan olur mu? ben önsevişmeyi uzun tutmayı sevenlerdenim. karşımdakininde dayanabildiği ölçüde tabi.

• Seksi sadece birleşme olarak görmemek lazım.Önsevişme de orgazm kadar zevk veren bir şeydir.

• mümkünse en uzunundan keyifli bir önsevişme...

• çiftlere göre değişir. bir standardı olduğunu sanmıyorum.

• çok daha şehvetli bir orgazm için uzun uzun sevişmeli

• önsevişmesiz sex mi olur :D :D

• gerekli herzaman zevkli

• gerekli

Yükleniyor...