Önsevişme gerekli mi?

Önsevişme olmazsa olmaz mı? Mümkünse olabildiğince kısa olsun mu?Birleşme daha mı önemli?Sizin yorumlarınız..?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mümkünse kısa olsun hatta hiç olmasada olur:)

• kendimle alakalı söledim ben sevmiyorum dedim ona yapmaktan hoşlanmıyorum demedim:)

• en iyisi.bence ön sevişme soğuk kadınlar için hazır olamadıklarından.ben o an zaten hazırım uzatmaya gerek yok yani:)

• yoo tam tersi değilim.sadece sevmem okadar.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• Hersey o ana/istege bagli bence...

• Mandıraya dalmıyorsunuz.

• parladın birden korktum sorudan saldırcaksın diye :D

• Sakinim sinirlerime hakimim..:D

• sakin ol didint :))

• Öncekileri Göster
  • çokta uzatmanın manası yok..

• ön sevisme uzun olursa birlesme biraz zor olur:)gelecek sefere kalir:(

• aynen diyosun eminim hic birliktelin olmadi vay bee

• aynen..haklısın..
      ama evlendikten sonra.. :D ver odunu fırına yansın :)))

• yok saka yaptim evlenmeden asla gercek birliktelim olmaz cok sevsem bile

• Öncekileri Göster
  • onsevismeyi uzun tutarim, cunku bana gore sevismenin tinsel kismidir.

• partnerime bağlı önsevişmenin uzunlugu kısalığı.. O gün canı en çok ne çekiyorsa o doğrultuda şekillenir önsevişmenin uzunluğu kısalığı:)

• uzun önsevişme vajinadaki ıslaklığı giderir...yani ne kadar kısa tutulursa ilişki o kadar zevkli olur...ben zaten uzun sevişme sevmem...önsevişme tabiki gereklidir..ama fazla uzarsa isteksizlik oluşdurur kadında..

• bunca yıl boşuna okumuşum ve sevişmişim desene :)) diğer kadınlarda da aynısı oluyor mu bir konuş bakalım burcummmmmm :)

• ıslaklık bir süre olur..ilişkiyi en isteği an gerçekleşir..çok beklenirse vajina muslukmu sürekli su üretsin.kurur..sonra tam içeri girecekken zorlanır..kadınlar niye acı çekiyor sanıyorsun..erkek zamanı ayarlayamadığ ıçin..

• sana katılmıyorum, ön sevişme ile ıslaklığın gitmesi arasında doğrudan bir ilişki yok, tabi partnerin dilinde ya da elinde havlu ile çalışmıyorsa:) aksine ön sevişme ıslaklığı artırır.

• ön sevişme kadının cinselliğe hazırlnma safhası derler ama bence duruma göre değişir..sex planlanmaz..bir anda başlar..yeterince tahrik olduktan sonra ön sevişme olsada olur olmasa da.. ama tabiki olması daha güzel..dudaklarda başlıyo herşey..

• tebrik ederim, güzel tespit

• farklılık gösterir. bazen sadece öpüşmek yeterli olur. bazense uzun önsevişmeler zevklidir. sevişmenin başlama şekline göre farklıdır herbiri... her anın, her sevişmenin gidişatı farklı olmalıdır ki herşeyi yaşayabilmeli...

• evet uzun sürmesini tercih ediyorum

• 30 dakika ideal mi önsevişme için sence.Uzun iyi değil demiş kadınlar genelde.

• kesinlikle 69 forever :))

Erkekler Ne Diyor 11

• gerekli herzaman zevkli

• çiftlere göre değişir. bir standardı olduğunu sanmıyorum.

• çok daha şehvetli bir orgazm için uzun uzun sevişmeli

• önsevişmesiz sex mi olur :D :D

• gerekli

• Kadınlar amaca giderken yolda oyalanmaktan hoşlanır, erkekler ise en kısa yoldan amaca ulaşmaya çalışır. Bu düşünce ile kadınlar engelli yarışta koşan atlet, erkekler ise 100 metre koşan atlet gibidir:))

• Seksi sadece birleşme olarak görmemek lazım.Önsevişme de orgazm kadar zevk veren bir şeydir.

• Bence ilişkinin temeli..Hazlar artar, şehvetler artar.Adı üstünde ön sevişmedir ve yapılması şarttır.En uzunu mahbuldür.

• mümkünse en uzunundan keyifli bir önsevişme...

• önsevişme olmadan olur mu? ben önsevişmeyi uzun tutmayı sevenlerdenim. karşımdakininde dayanabildiği ölçüde tabi.

• ön sevişme olmazsa olmaz. mümkünse olabildiğince uzun olsun.

Yükleniyor...