• Sor
  • Bence

Günde en fazla kaç kez mastürbasyon yapmak sağlığa zararlı olabilir?

kızlar bir günde en fazla kaç kez masturbasyon yapmak sağlığa zararlı olabilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• herşeyin fazlası zarar malumki. genel olarak uzmanların önerdiği günde değilde hafta bazında 3-4 civarı bildiğim kadarıyla.

Erkekler Ne Diyor 9

• en mantıklıs haftada 3 veya 4 defa.

• hoşuna ne kadar gidiyorsa o kadar yap. Korkma sağlığa zararı yok. Yeter ki vücudunu fazla zorlama...

• sağlığa zararlı bir yanı yok ama bir yerden sonra yorulursun ve yapmak istemezsin zaten. (gerçi bir kız arkadaşım vardı uzakdoğulu gün içinde durmadan birşeyler yapmak istiyordu...ben sıkılmıştım o derece yani)

• bence herşeyin fazlası zarar haftada 1 veya 2 ideal daha sonra sex hayatında zevk alamazsın zaten imkanın varsa eline gerek kalmaz :)

• 2 den fazla yapınca yan etkilerini görmeye baslıyorum.

• evet arkasdaslar herseyin fazlası zarar. sonra o hayal ettiğiniz seks pozisyonlarında masturbasyona alıstıgınız için hiç tat alamaz hayal kırıklıgına ugrarsınız..

• günde 3 5 arası yapıyorum

• günde 3 defa yapıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• çok fazla mastürbasyonun normal ilişki sırasındaki zevki azalttığını duydum, vücut sana alışabilir yani, sınırlandırmak gerek bence

• şimdiye kadar zarar görmedim.. ama bişe diyemem.. tıbbı bi konu

• hic dusunmemistim bunu :) ama zaten normal iliskiden gidelim 4 ten 5 ten sonra karin kaslari falan agriyor, kasilmalardan. masturbasyonda da aynisidir bence

• haftada 1

• nasıl yapıyosunuz yöntemler nelerdir?

• klitorisle yada çok nadir parmakla

• bence normali gibi zevki vermez gibime geliyor

• sen hiç yapmadın mı?

Yükleniyor...