Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Günde en fazla kaç kez mastürbasyon yapmak sağlığa zararlı olabilir?

kızlar bir günde en fazla kaç kez masturbasyon yapmak sağlığa zararlı olabilir?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyin fazlası zarar malumki. genel olarak uzmanların önerdiği günde değilde hafta bazında 3-4 civarı bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bence herşeyin fazlası zarar haftada 1 veya 2 ideal daha sonra sex hayatında zevk alamazsın zaten imkanın varsa eline gerek kalmaz :)

0|0
    0|0
  • hoşuna ne kadar gidiyorsa o kadar yap. Korkma sağlığa zararı yok. Yeter ki vücudunu fazla zorlama...

0|0
    0|0
  • en mantıklıs haftada 3 veya 4 defa.

0|0
    0|0
  • sağlığa zararlı bir yanı yok ama bir yerden sonra yorulursun ve yapmak istemezsin zaten. (gerçi bir kız arkadaşım vardı uzakdoğulu gün içinde durmadan birşeyler yapmak istiyordu...ben sıkılmıştım o derece yani)

0|0
    0|0
  • 2 den fazla yapınca yan etkilerini görmeye baslıyorum.

0|0
    0|0
  • evet arkasdaslar herseyin fazlası zarar. sonra o hayal ettiğiniz seks pozisyonlarında masturbasyona alıstıgınız için hiç tat alamaz hayal kırıklıgına ugrarsınız..

0|0
    0|0
  • günde 3 5 arası yapıyorum

0|0
    0|0
  • günde 3 defa yapıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hic dusunmemistim bunu :) ama zaten normal iliskiden gidelim 4 ten 5 ten sonra karin kaslari falan agriyor, kasilmalardan. masturbasyonda da aynisidir bence

0|1
    0|0
  • çok fazla mastürbasyonun normal ilişki sırasındaki zevki azalttığını duydum, vücut sana alışabilir yani, sınırlandırmak gerek bence

0|1
    0|0
  • şimdiye kadar zarar görmedim.. ama bişe diyemem.. tıbbı bi konu

0|0
    0|0
  • haftada 1

0|0
    0|0
  • nasıl yapıyosunuz yöntemler nelerdir?

0|0
    0|1
Yükleniyor...