Dar pantolon mu mini etek mi?

erkeklere soruyorum. hangisini daha güzel ve tahrik edici buluyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dar pantolon mini etekten daha çarpıcı olabilir adamına göre

• kadınına göre

Erkekler Ne Diyor 31

• mini

• bence dar pantolon veye tayt gibi şeyler daha tahrik edici bacak ve popo kısmının bütün hatları belirgin oluyor ve bu beni daha tahrik ediyor.. tercihim.

• etek mini olması şart değil :)

• Mini etek tabiki

• burada ki konu çıplaklık değil tahrik ediciliktise en kapalı kıyafetten bile tahrik olunabilir. ee bakmasını bilene..

• dar pantolon

• mini etek tabiki

• her ikiside yeterkı yakışan kişi giysin

• mini etek ama dar olanlardan değil. salaş olanlardan. birde çok dar olmamakla beraber çok ince elbise olanlardan.

• mini etek.

• popo kalçalar güzelse dar pantolon bacaklar güzelse mini etekte çok tahrik edici olabilir ama bazende bol etek giyen bayanın yürüken kalça hareketleri ikisininde yerini dolduramaz bu daha tahrik edicidir gözümü alamam o kalçalardan çok etkilenrim

• dar pantolon...

• bu sorunun cevabı taşıyana göre değişir, kadın vardır dar ve düşük belli kot ile seks ilahesi olur, kadın vardır mini etek ile afet olur, yani kadınına bağlı :))

• Düşük bel dar kotları hiç yakıştıramıyorum kızlara hele kırış kırış kat kat oluyor bazen.Mini etek de bacaklar güzelse çok tahrik edici oluyor.

• ikiside çok sexy gösterir.ama benim favorim mini etek :p

• Bacaklarına güveniyorsan mini giy.Öle skoda bacaklara hiç gitmiyor.

• bence ninja kaplumbağa kostümü giy.

• Hangi Parçayı Belli Edeceğine Bağlı :)

• neden bu kızlar tahrik edilmeye bu kadar meraklısınız?,ulan böyle giyiniyorsunuz iyi hoş da,sonra şu dik dik baktı,yok bu laf attı,yok bani taciz etti..,anlayan anladı ben başka bişey demiyorum

• eğer yanlardan taşan birşeyler varsa hiç dar pantolon giymesen daha iyi olur.

• bacak güzelse mini etek, popo güzelse pantolon. Yalnız mini etek her zaman tahrik etmez güzelmiş der beğenirim ama seksapel pantolonun doğasında var. Mesela vücuda oturan kargo pantolonlar da çok seksi gelir bana

• Kimisinin fiziği güzel değil, dar pantolonun bi çekiciliği olmuyor. Kimisinin bacakları güzel değil mini etek yakışmıyor.. Kısacası kıyafeti taşıyana göre değişiyor

• Kesinlikle dar pantolon...

• Neden kıyafetle tahrik olalım ki ? Tahrik edince eline birşeyler mi geçecek ? Çok daha kolay etkileme yolları...

• Bakmıyorum artık.. Eskıden cazıp gelıyordu şimdi her tarafta selülit görüyorum. Sogutacak bu gidişle.

• bu da epey kolay bir yol ama:)

• Dar pantolon

• hıımmm :)) daha çekici geliyor

• hımmmm:)))

• Değişir. Kiminde etek kiminde pantolon daha güzel durur. Ben dar pantolonu daha çok severim, o ayrı.

• Tahrik kısmına yorum yapmıyorum..dar pantolon daha güzel durur bence..Ya da kişinin kendine yakıştırdığı her şey..

• Tabi ki mini etek

• frikikli mini etek:D

• dar streç pantolon daha tahrik edici kendi namıma.

• ama vücut için zararlı. ilerisi için sağlık riski var streç pantolonlarda.

• Gittigin ortama ve mekana gore degisiklik arz eder

Kızlar Ne Diyor 5

• Etek.

• mini mini:)

• ne kadar mini beynin var.

• Bacaklar kalınsa, çarpıksa, bilekler ince değilse, bacak boyun kısaysa bence giyme. Uzak dur. Bunun dışında mini etek giyersen topuğu abartma. Dar pantolon giyersen istediğin gibi abartabilirsin.Tercihim minidir.

• Bence sen direk çıplak gez bak cidden öyle daha bi tahrik olurlar hatta hepsi seninle birlikte olmak için sıraya girer ;)

• ho ho emin ol çıplak erkekten daha fazla tahrik edicidir ;)

• çıplak bir kadının tahrik edici olacağını düşünmüyorum

• :-))) güzel bir fikir. Arkadaşı ikna etsene bu önerin için. Sana benden 2 ciklet :D

Yükleniyor...