Hanımlar testis yalama olayına nasıl bakıyor?

hiç testis yaladınız mı?testis yalamayı test ettinizi mi?:D

Güncellemeler:
sorum yalnızca hanımların düşüncelerine yönelik.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Testis dedigin taşak mi oluyor

• cok kabasın Penis de bari :D

• tam üstüne bastın:D:D

• ya kopdum ya çok guzel ya

Kızlar Ne Diyor 5

• evet tabiki.yani bişey yapıyorsan tam yapacaksın.

• kılsız pürüssüz ve beyaz ve de yumuşak olcak sonra onları kendi ellerimle bi güzel sabunla ovuşturup yıkıycam :D dışı dahada yumuşayacak sonra da onları emmesi çok zevkli özellikle erkek açısından deli edici bi şey :)) onlarla oynamak ta acayip hoşuma gidiyor.. uzun şeyden daha çekici o topişler. :))

• bence de hele benimki gibi tavuk yumartası iriliğinde ise

• hayatımda bir kez o da sadece oral seks yaptım, ilk kezdi ama değmelere taş çıkartırsın dedi arkadaşım, hepsini ağzıma alamadım, ama testiste hani 2 küçük yuvarlak oynak şey var ya içinde ikisini aynı anda aldım ve emdim, cocuk cok fena oldu,dudaklarım zaten küçük, yırtılacak sandım, bence testis penisten daha çekici..

• bikere yapmışsın ama bine bedel yapmışsın vovv

• küçük yuvarlak mı sen büyüğüne denk gelmemişsin benim tekini bile ağzına sokamazsın ki

• içinde oynayan yumurtalıklardan bahsettim küçücük diye, testisleri küçük değildi

• böyle sorulara cevap vermeyi sevmem bazilari sapikca amaclari icin soruyor diye ama bilgilendirmek olsun yapmayanlar bilsin diye söylüyorum kadin direk zevk almiyor ama zevk verdigini görünce daha hevesli oluyor. esim cok seviyor. temiz olduktan sonra bazen uzun uzun o sekilde oynasiriz hosuna gidiyor farkli bir duygu oldugunu söylüyor.hatta ben yorganin altinda oynuyorum öyle o da bir seylerle ugrasiyor bazen ama cok dayanamiyor :)

• erkek için uyarıcı bir bölge zaten.eşinizle iyi sevişmeler:))

• Öncekileri Göster
    • birde sinirli anindaysa esim bogardi yüzyüze diyen o kisiye her halde :) cevaba bile kiziyor okuyunca :)

• cinsellik bölümünde evli bir çifte başka hangi iyi dilekte bulunulabilir:)gerçek hatta burda sorduklarınızın ve cevapladıklarınızın hangisini yapıyorsunuz cinayet sebepleri:D

• Evet oldu hoşlanmam ama yapmışlığım var yalama değil emme falan oldu

Erkekler Ne Diyor 3

• Böylede gereksiz sorular sormayın lütfen ya.

• Su testisi su yolunda kırılır ( Hep bu aptal espriyi yapmak istemişimdir. Yaptım içim rahatladı ohh )

• Hayırdır öyle bır düşüncenmı var:)

Yükleniyor...