Vajina içinde acı neden olur?

Arada oluyor. Yürüyemiyorum geçene kadar. Ama şu anki kadar feci olmamıştı. Oturduğum yerde kaldım. Biraz kımıldasam çok feci bir acı duyuyorum vajinamın içinde. Yerimden kalkamıyorum. Midem de bulanmaya başladı. Arkadaşlar şu anda ne yapabilirim? Bunu yaşayan oldu mu aranızda?

Güncellemeler:
şu an geçti sanırım ama az önce kımıldayamıyordum. hiç bu kadar kötü olmamıştı bu acı.
ve de başım döndü feci midem bulandı. gözlerimi kapalı kendimi sıktım bekledim. bitti. inşallah tekrar etmez :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ihmal etmeden bi jinekologa görün iltihap yada kist falan olabilir .

• kesin var bir şey :(( korkuyorum...

• korkup ertelemeye kalkma sakın çok önemli bunlar belkide hiç birşey yoktur. için rahatlar. aklına kötü şey getirmemeye çalış

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 9

• yine de doktora gitmekte fayda var. durup dururken neden acısın ki..

• Neden sonra oldu bu ?

• uzun zamandır var. birden bire oluveriyor. bu seferki de birden oldu :(

• yani bekarsan cinsel ilişkiye girmişsen vajina zarar görmüş olabilir ama evli isen vajina lbir hastalık olabilir yada hamilesindir ama bekar ve bakire isen ailene yani anneme söyle bir icabına baksın olmadı acile gidin başka bir hastalık olabilir

• bakireyim. mastürbasyon bile nadiren. onla bir ilgisi yok

• Öncekileri Göster
    • geçmiş olsun
      daha bu yaşta böyle bir rahatsızlığım olması çok kötü. gitmezsem zaten ileride cinsel yaşamımı da fena etkileyecek gibi görünüyor :((

• ya acıkcası amelşyat olmaktan yusuf lanıyorum o yüzden yoksa bir seferde hallederim o yüzden

• En kötü ihtimalle kistiniz olabilir. Kısa sürede bir jinekologa görünmelisiniz. İhmal edilmemesi gereken bir sıkıntı.

• hamilesin galıba sen bacı :D

• hamile olma ihtimalin var mı?

• sıfır.

• kis falan vardır belki.desene hayatında kimse yok :(

• bir doktora git bakalım cinsellik esnasında da aynı sorunlarıda yaşarsın herhaldde

• evet onu da düşündüm. iyice korktum. ileride ne yapıcam ben :( belki vajinismusa sebep olur bu :( of Allah'ım of :(

• yok öyle düşünme bak korkularını çağırma doktora git

• bebek geliyo bebek ! çabuk sıcak suyla havlu hazırlayın doğum başlıyoooo !

• ah gizlican ah

• Öncekileri Göster
    • Teşekkürler gizlican :)

• rica ederim gizlinaz :)

• İltahap olabilir. (İdrar yollarında falan da problem olabilir.)Kendi kendine geçmesini bekleme. Doktora gitmelisin.

• of çok kötü :((

• Güncelleme için yazıyorum:
      İnşallahla maaşallahla olmaz bu işler. En kısa sürede doktora git sen canım.

• evet maalesef ki gitmem şart :(

Kızlar Ne Diyor 6

• saçmaa gelebilirr ama doğruu üşüttüğünn zamann çook oluyorrr hemdee kötüü birr acı:D

• :)
      ama benim her gün oluyor en az bir kez :(

• Hmm bakiremisinn dğilmisinn

• bakire

• iltihap yada kist olabilir .Biran önce doktora gitmelisin

• aynen aklıma gelenler bunlar. korktuğum başıma geldi

• geçmiş olsun,umarım çok önemli birşey değildir

• Teşekkür ederim

• yumurtalık ve kistlerden kaynaklanır.Bir an önce jinekoloji doktoruna gitmelisiniz.

• Sen bir doktora görün iltihap vardır.

• Sistit olmuşsundur.

• benim bir kere oldu ama sonradan geçti bende bilmiyorum sebebini :S

• bir kere olduysa şanslısın :( aman bir daha olmasın sana. benim bu ara iyice sık oluyor

Yükleniyor...