Mastürbasyon yaptıkça veyahut cinsel ilişkiye girdikçe penis kalınlaşır veya uzar mı?

Gizli Üye
Mastürbasyon yaptıkça veyahutta cinsel ilişkiye girdikçe penis kalınlaşır veyahutta uzarmı?

Benim penisim yarim kat kalinlasti son iliskime girdikten sonra normal birseymi?

Güncellemeler
+1 yıl
ilk önce şişmişti penisin başından penisimin yarısına kadar inişli ve çıkışlı lakin şimdi düzeldi ama normaldekinden daha kalın.

Bu bir kere daha basima gelmisti ilk mastürbasyon yaptigimda herhalde penisin sekli degisiyordur )?
Güncellemeler
+1 yıl
Bunu biryerde okudum eger dogruysa penisim kalinlasiyor sonuçta daha 24 yasindayim

"22 yaşına kadar boy uzar. ama 18 den sonra daha az uzar. ama 40 yaşına kadar (en az) kalınlaşmaya devam eder."
Mastürbasyon yaptıkça veyahut cinsel ilişkiye girdikçe penis kalınlaşır veya uzar mı?