• Sor
  • Bence

Sevgilim beni cinsellik için arıyordu onun yaptığının aynını ona yaptım ve bakın ne dedi

uzun zamandır sanal seks yapıyoruz şeyi kaklmadan beni aramazdı çok üzülürdüm boşalınca da teli suratıma kapatırdı gururum kırılırdı. ona olan sevgim bitti. ama hala bir cinsel arzu vardı. ister istemez onun yaptığını ona yapmaya başlayınca aramızda şöyle bir diyalog geçti...ben " azdım "o "okşa boşalt kendini "ben " olmaz beni hemen ara "o " sen beni resmen kullanıyon a...m..n sulanmasa aramıyorsun artık" ben " aramızda başka ne olabilir ki seni cinsellik için aradım senin hoşuna gitti" o "artık resmen kullanıyorsun beni oyuncak gibi cinsel bi meta gibi görüyorsun artık. hiç hoş değil "ben " ara hemen beniii ""( aslında azdıgım falanda yoktu :)o "bak hala ısrar edio senin ki sulandı ama benim ki kalkmadı "...,bana yaşattıklarını ona yaşatmak çok mutlu etti beni siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
bana ona mesaj yazmazsam başka kadınlara gideceğimi söylerdi . mesajlarıma cevap vermeyip mesaj atmayınca aramayınca msn gelmeyince başka erkeklerle sanal seks yapacağımı söyledim ( koca bir yalan) şu an nette ahmet var dedim yürü çabuk gel yoksa onla bitircem işi dedim. kafayı yedi.o varsa beni unut dedi. bir müddet mesaja cevap vermedim sonra hadi gel ya bundan zevlkalamadım sen daha iyisin dedim sinirlendim onla yapıp yapıp ondan zevk alamayınca beni arıyorsun dedi ben gülmekten yerlerdeyim
sonra ikinizdende iş çıkmayacak kıvancı düşünüp boşalayım ben dedim bende neler yapıcam gör bak sen istedin bunlara başladı aaa neden kıskanayım ki sen cinsel partnerimsin istediğini yap dedim küstü sonra boşaldım dedim beni mi hayal ettin seni nasıl yaptıgımı dedi hayır kıvancı dedim küfür bastı neymiş o da sanalda birini bulacakmış aynını yapacakmış bende yap tatlım özgürsün dedim
bu arada kıvanç KIVANÇ TATLITUG :):):

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ilişkiniz dibe vuruyor

• sence ilişki kaldı mı

• Öncekileri Göster
    • senin hatan da çok büyük böyle bir insanın 5 yıl boyunca düzelmesini beklemek kusura bakma ama saflıktır.başka adammı yok dünyada

• işte ılk olunca baska adam yok sanılıyor... duygularla yaklasınca anlayamıyorsun karsındakının duygularını saf duygularla yaklasıyorsun kuzuyu bır nevı kurda emanet etmek gıbı bısı :) soran arkadasım kac yasındasın bak 5 yılını vermıssın bu adam senden ıyısını buldugu an gıder arkasına bıle bakmaz sende ıyı bırını buldun mu bu coccugun kahrını cekmeyı bırak mutlu olmana bak ;)

Erkekler Ne Diyor 31

• bu yaş doruysa ben yaşımı küçültmek istiyorum

• yaş 25

• Öncekileri Göster
    • bu yaşta neden kullandırıyorsun kendini yahu sana erkek mi yok

• ence ben kendimi mi kulalnıyorum erkeği mi kullanıyorum ayrıca 24 yaşındayım

• intikam soğuk yenen bir yemektir :)

• Bu adamda zerre kadar sevgi yok ama dağ kadar fantezi ve kabul ozelligi var, kimine hayır deme özgürlüğüne sahip sanmış kendini ve cidden sana bakısı ortaya cıkmıs. Asfalttan yurumeyi haketmiş bu yaşta ..

• sence ona yaptıklarımı hak ediyor mu ?

• Dahasını hakediyor, ama sen gene de düzeyini fiiliyata düsürerek bozmamışsın , tebrik ederim seni .

• ;) intikaaaammmmm

• 10 numara olmuş. ozguveni yüksek kızları herdaim takdir ederim. örnek olacağın o kadar cok hemcinsin var ki. aferim. kız :)

• etme bulma dünyası

• kıssasa kıssas güzelmiş makine böyle yaratılmısta oda biraz usturuplu davranabilir mis ama iyi olmus her yigidin harcı değil böyle adam oynatmak sanada helal olsun:))

• çok boş muhabbet be telefon faturanıza yazık :))

• arkadaş böyle bir kız olablrmı ya sen nasıl kendını kullandırıyosn arkadaş:D bız sevsin yeter diyorz millet neler neler yapıyor:D

• sende az değilsin

• konuşmalarınız çok masummuş..bizde yüz kat fazlası olurdu...Yıllarca gece geç vakitler konuştuklarım oldu...bir çoğu evli kadınlardı..

• iyi patlatmışsın :D

• iyi intikam değil mi

• sevdanın SON VURUŞU:D

• AHAHAHAHAH

• gidişatiniz hiç ıyi değil oturmayın kuca:)

• Aynı benim kafadansın :)

• AQ bu ne lan alem o* olmuş sokaklar sahne :p

• güncelleme yapma git boşal ne olur :(

• anasını s.kmişsin :D daha ne olsun :D

• nasıl anasını skmişim yani burdan beni sevdiğimi mi çıkıyor :)

• Öncekileri Göster
    • üzülüyorum ama :(

• yok ya ne üzülcen en ıyısı bu.

• :D ıyı yapmıssın aferın en guzel davranıs brınden ıntıkam almak ıstıyorsan ona karsı onun sılahını kullan

• yaptıklarını anlar mı bu sayede

• adamı madara etmıssın resmen ama ıyı yapmıssın aferın :D

• kusura bakmasın ama yıllarca bana böyle yaptı benim duygularım var .. heheh kendine aynını aypınca bak nasıl ağırına gidiyor

• ben çok yaptım cinsellik bir ihtiyaç tabu değil

• doğru olanı yapmışsın. yaptıysan tabi ;)

• yaptım yaptım

• bu yaştamı ? bi bitmediniz :S

• iyi yapmış sın oh anlasın

• Elindekinin kıymetini bilememiş ,kendi yaptığını yedirmişsin aferin.Bize rastlamaıyor işte senin gibisi :))

• ama en başında ona kısasa kısas dedim

• Benide kullanan olsa dünden razıyım bu şekilde :D

• Kişi kendindinden bilir İşi demişler.. o kendini tarif etmiş sana resmen.. üzülmen yersiz olur.

• lan kaç yaşına gelmişiniz muhabbete bak ama iyi yapmışsın.

• eee gerçekten azınca ne yapacan peki bundan sonra...

• sizi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim, şöyle tasarruflu bir paketiniz ( ! ) vardır inşallah : )

• onun işine gelir fuckboddy olmanız

• hahaha kabul etmedii

• Öncekileri Göster
    • yokk yaa olmaz öyle sevgil olmadan olmaz

• umarım

• erkek arkadaşın 13-14 yaşında ergen mi ?

• 35

• hal ve tavırlarına bakılırsa ergen gibi :S

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 13

• tebrik ederimm çok iyi olmuş valla oh :D

• ne kadar süre dayanacak bakalım :) bencıllıge bak yaaa cocuk gıbı sıkayet edıyor son sözunde koptum resmen :)

• bende koptum ee az yapmadı bana

• Öncekileri Göster
    • ama ilk başlatan o zaten

• onun yaptığıyla kalsaydı.sen farkını göstermiş olurdun soran

• Tam anlamiyla; İĞRENÇSİNİZ.

• herşey terch meselesi ama inanın şok oldum:S ben kocama bile böyle şeyleri yazamam

• biz aştık aştık

• mılet uzaya cıksın bızımkıler anca sanal sexte bır bırını kulansın abı sapıtmısınız sız valla yaa tıksındım

• Sanal sevgilimi nedir olay çözemedim :-) cocuklar gibisiniz

• yok sanal sevgili değil ama o başka şehirde ben başka şehirde

• Hemde başka sehirde çok mu aradın bu adamı sen :-) aklını basına topla adam gibi sevgilin olsun

• bidaha bulamz senin gibisiniama parayi basarsa 20 likler bile kucaginda yoksa bise cikmaz buadama disardaduygusuzun teki belki kafasi uckurdan baska bise görmüyo

• parası kıymetli canım benim gibisini bulamayacıgını o da biliyor ama evliliğe yanaşmıyor

• yokcanim sendesen sana hediye bile almaz ama inan disarda bir kadin dese gel sana parayla verim gider benim sevgilimde öyle pinti ama biliyo ben ona ask o yüzdede hediye bile almaz ben aliyo dum bende artik almiyacam hediye

• yok ben vermeyince paralı karıya gidecekdi ama bi türlü parasına kıyıp gidemediii emin

• Gerçekte yapmalıydın bunu.

• hahahahaah afferım kız ıyı yapmısssın :)

• teşekkür tatlım

• süpersin çok iyi yapmışsın :D peki sonuç ne kıçına tekmeyi bastın mı yoksa devam mı?

• oynuyorum onunla şimdi tatlım bana yaptıklarını bir bir aynen

• bazen böyle yapmak gerekiyo haklısın:))

• Allah akıl fikir versin.

• çok iyi yapmışsın ohhh:)

• teşekkür :)

• iyi yapmışsın. bir dahaki sefere de: artık seninle tatmin olamıyorum kıvancın hayali bile daha iyi de :)) bir daha da onunla yapma ki o da intikam alamasın ve sözlerinin inandırıcılığı olsun. Helal kız aferin!

• tamam dediğini yapıcam tatlım :)

Yükleniyor...