Sevgilim beni cinsellik için arıyordu onun yaptığının aynını ona yaptım ve bakın ne dedi

Gizli Üye
uzun zamandır sanal seks yapıyoruz şeyi kaklmadan beni aramazdı çok üzülürdüm boşalınca da teli suratıma kapatırdı gururum kırılırdı. ona olan sevgim bitti. ama hala bir cinsel arzu vardı. ister istemez onun yaptığını ona yapmaya başlayınca aramızda şöyle bir diyalog geçti...

ben " azdım "

o "okşa boşalt kendini "

ben " olmaz beni hemen ara "

o " sen beni resmen kullanıyon a...m..n sulanmasa aramıyorsun artık"

ben " aramızda başka ne olabilir ki seni cinsellik için aradım senin hoşuna gitti"

o "artık resmen kullanıyorsun beni oyuncak gibi cinsel bi meta gibi görüyorsun artık. hiç hoş değil "

ben " ara hemen beniii ""( aslında azdıgım falanda yoktu :)

o "bak hala ısrar edio senin ki sulandı ama benim ki kalkmadı "

...,

bana yaşattıklarını ona yaşatmak çok mutlu etti beni siz ne düşünüyorsunuz ?
Güncellemeler
+1 yıl
bana ona mesaj yazmazsam başka kadınlara gideceğimi söylerdi . mesajlarıma cevap vermeyip mesaj atmayınca aramayınca msn gelmeyince başka erkeklerle sanal seks yapacağımı söyledim ( koca bir yalan) şu an nette ahmet var dedim yürü çabuk gel yoksa onla bitircem işi dedim. kafayı yedi.o varsa beni unut dedi. bir müddet mesaja cevap vermedim sonra hadi gel ya bundan zevlkalamadım sen daha iyisin dedim sinirlendim onla yapıp yapıp ondan zevk alamayınca beni arıyorsun dedi ben gülmekten yerlerdeyim
Güncellemeler
+1 yıl
sonra ikinizdende iş çıkmayacak kıvancı düşünüp boşalayım ben dedim bende neler yapıcam gör bak sen istedin bunlara başladı aaa neden kıskanayım ki sen cinsel partnerimsin istediğini yap dedim küstü sonra boşaldım dedim beni mi hayal ettin seni nasıl yaptıgımı dedi hayır kıvancı dedim küfür bastı neymiş o da sanalda birini bulacakmış aynını yapacakmış bende yap tatlım özgürsün dedim
Güncellemeler
+1 yıl
bu arada kıvanç KIVANÇ TATLITUG :):):
Sevgilim beni cinsellik için arıyordu onun yaptığının aynını ona yaptım ve bakın ne dedi