Geçmişte yaptığım hatalar bu günlerde aklımdan çıkmıyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Geçmişte yaptığım hatalar bu günlerde aklımdan çıkmıyor ne yapmalıyım?
Arkadaşlar ben 11 yaşımda sürekli en yakın KIZ arkadaşımla sevişiyordum.
Onlarda bir odaya gizlenip oynuyorduk, nasıl olduğunu anlamadan bir birimizi öpmeye başlıyorduk sonra soyunup bir birimize sürtünmeye başlıyorduk falan.
Neden yaptığımı bilmiyorum, bunları nasıl unutabilirim?
Gerçekten çok utanıyorum.
Geçmişte yaptığım hatalar bu günlerde aklımdan çıkmıyor ne yapmalıyım?