Dul kadınlar erkeksiz yaşayabilir mi?

Dul kadınlar erkeksiz yaşayabilir mi? Dul kadınlara olan ilgi sizce çok mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• (Kocası ölen kadın Hindu geleneklerine göre yaşamayı haketmiyor. Hindular ölülerini gömmek yerine yaktığı için, ölü koca yakılırken beraberinde eşi de diri diri yakılıyor. )hindistan da eşi ölen kadın yaşamayı haketmiyorsa boşanma söz konusu bile olamaz heralde..)bizim ülkemizdeki dul kadınların(medeni hukuka göre bekar)hindulardan iyi durumda olması bile kötünün iyisi denilebilir..yaşamak için olmazsa olmazlar sıralaması olsa sanırım en sonlarda olurdu..dul kadınlara olan ilgi hz.muhammede kadar uzanan eski bir süreç..ee müslüman bir ülke olduğumuza göre!:)

Kızlar Ne Diyor 7

• niye onlar da insan değil mi..evli yada bekar ne farkı var..ilgi olduğu bir gerçek yanlız..ne sanıyolarsa..sanki 7 24 seks yapıyolar:)

• karakter meselesi dul bekar evli ayırt etmek doğru değil bence

• yaşar tabi neden yaşamasın dul kadınlara ilgi çok evet kapı açık olduğu için girilmesi kolay o yüzden...

• cnm arkadasım sende dulsun ama be kadar acık olma neden girilmesi kolay olsun bence sen hiçde basit kadın değilsin

• erkeklerın dusuncesını soledım zaten bende kadınların basıt oldugunu ıma etmedımkı...

• Dullukla ne alaka? Her insan bir eşe ihtiyaç duyar sonuçta

• Niye yasayamayaLim Ki ? Dünyanin merkezimi erkekLer? Erkeksiz yasanmiyormu bu dünyaa?...Bal gibide yasaniyor!...Senin anan bacinda bosansin yada esleri ölsün dul kalsinlarda onlardan tecrübe edinirsin...Dul bacilarin anan erkeksiz yasayabiLiyormu..Bazi karaktersizler insan dul diye kullanmayi düsünseler bilee onLara yem oLmadan yasaniyor...Zamani gelincee birini seviyor insann yeniden yuva kuracagini hayaL ediyor...öyle yani.. :)

• Dul kadınlar da sevme sevilme ihtiyacı hissederler.Ama cinselliği yaşadılar diye sırf cinsellik yaşamak amacıyla bir erkekle birlikte olabileceklerini sanmıyorum.Zaten kadın azgın bi kadınsa dul-bekar farketmez önüne gelenle yapar o işi.Dul kadınlara çoğunluk namussuzmuş gibi yaklaşıyo buna çok üzülüyorum.Evet dullara ilgi çok.Onlara rahat kadın gözüyle bakılıyo.Cinselliği rahatça yaşayabileceklerini düşündükleri için.Ve bu yüzden de dullara çoğunlukla rahat verilmiyo.Çok üzülüyorum bu duruma..

• cinselliği rahatça yaşama özgürlüğüne sahip olarak görülmeleri çok iyi bir tespit. ikincisi de azgın kadın her zaman yapar fikrine de katılıyorum. işte burada kadını azgınlaştıran ne oluyor buna ne etki ediyor?

• Kadını azgınlaştıran kadının yapısıdır.Dul bekar farketmez...

• kadınları bu şekilde sınıflandıran beyinlere karşıyım.evlenirken bile kızlara kırmızı(dur) boşanmışlara sarı(hazır ol) dullara yeşil(geç) kuşak bağlanır.trafik lambasında olduğu gibidir anlamlarıda zaten..yazık yaa..erkek hep aynıdır ama kuşaksızdır..dul kadınlar elbette yaşarlar erkeksiz.kocası sevdiği ölmüş bir kadın zaten uzun bir süre başka bir erkeği düşünemezki..hiç olayın farklı yönüne bakılmıyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• yaşayabilir neden yaşayamasınki

• Dul kadınla normal kadının farkı ne ben onu anlayamadım. arada bir bağ kurarsan sevinirim. soru havada kalmıs.

• erkekten kastın eve ekmek getiren faturayı ödeyen haftada bir kez yatağa giren bireyse, ekonomik özgürlüğüne kavuşmuş kadın neden erkeksiz yaşayamasın.

• çevrende yakınında varsa bir bak sor onlar yapabiliyorsa erkeksiz her kadın yapabilir demektir.

• Yaşarlar tabiki çevremde baya dul kadın var, hiçbiris de erkek delisi değil, dul kadın olmak zor bizim toplumda

• tabi dururlar

• aşk bu aşk yaşatır elbet. anadolumuzun ne ninelerini tanıyorum kocası 50 yıldır vefat etmiş olmalarını ve namusuna leke sürmeyecek kadar namuslu türk kadınlarını! bakmayın son dönemde çıkan izdivaç programlarına neyse uzun lafın kısası don't stop

Yükleniyor...