Erkekleri baştan çıkaran şeyler nelerdir?

erkekler sizi baştan çıkaran çok etkileyen şeyler nelerdir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• giyinme, düşünceler ve üslup - konuşma tarzı.giyinme derken nedense bilmiyorum ama şu ince bacaklarını gösteren kot giyen bayanlar beni çıldırtıyor :)düşüncelerden kastım düşüncelerimiz birbirimize uysun. ben felsefeden bahsederken bana ha ? demesin. bunu hakkında bir fikri olsun düşüncelerimiz uyuşmasa bile en azından konuşabilecek birkaç fikri olsun :)konuşma tarzından kastım argo , kaba laflar la kelimesi koççum kankim tarzında kelimeler telaffuz etmesin birde türkçe konuşuyorsa türkçeyi tam kullansın (gelcem değilde geleceğim veya gidekmi yerine gidelim mi demesi gibi :)

Erkekler Ne Diyor 21

• giyim,konuşma,bakışlar..

• göğüs dekoltesikadının dudaklarını ısırıp yalamasıkonuşma tarzıbazı temasları

• seksi kıyafetler ve giyinme ha bide parfumde önemli hafif bi parfum kokusuda önemlidir bnce

• önce eletrık eger o ınsan uzerınde tensel bır etkın yoksa jenna jameson olsan bırsey yapamnazsın...

• BMW M3 GTR ve Yamaha RGX 420 dz Elektronik gitar. (illa cinsel mi olması gerekiyor? )

• beni en çok tensel yakınlaşma baştan çıkarır...bir keresinde bir arkadaşımızda hemde tip olarak hiç hoşlanmadığım bir kızla bira içiyorduk...herkez uyuduktan sonra yanıma geldi ellerimi,kollarımı okşamaya ve nefesini boynumun 1 ml dibinde alıp vermeye başladı...eee bende dayanamadım tabi :)

• önce vücudu-sonra ise içi yani iç çamaşırlı olması.seksi giyinmesi

• parfume...

• öneri var mı peki ? :)

• var ama ne yazık ki ismini bilmiyorum...bazen denk geliyor...evet bu o koku diyorum ama sormaya çekindiğimden ismini bilmiyorum...düğlerimi diken diken ediyor...:D

• cinsel uyarılma konusunda soruyorsan yarı çıplak giyinmiş, hazinelerini gizleyen ve merak ettiren kızlar erkekleri kendinden geçirir. ne tam soyunuk olacak ne de tam giyinik. birde cinsel organı, kalcası ve göğüsleri açık olmayacak. bu çoğu erkekde tavan uyarılma sağlar.

• guzel ten

• temiz, bakımlı, konuşmasını bilmesi yeterli. seksi olucam diye etkilicem diye uğraşanlar çoğu zaman işi abartıp gerçekten itici oluyor.

• Bakımlı olması.Elit olması.Kültürlü olması.Birazda şımarık çok konuşansa işte tam aranılan özellik

• inatçı kızlar beni baştan çıkarmaya yeter artar bile. hoşuma gider öyle kızlar...

• genellikle bir erkeği önce görsellik sonrada sesli olan şeyler etkiler...mesela seksi bir giyim, yerine göre bir frikik verme,bazende hiçbirşey giymeme baştan çıkarabildiği gibi bazende eğilip kulağına '''şuan altımda kilotum yok azdım hadi yatağa gidelim demek '''yetebilir...

• Bence vermıycek olan sevgilisini bastan cıkartmaya kalkmasın :) Erkegi dekolte ve ona sokulup opmek sarılmak bastan cıkarır . .

• Şehvetin bizzat kendisi.

• erkeğe 100 m öteden bakış at usain bolttan hızlı koşmassa adım brave değil

• hayırdır kimi bastan cıkarmak istiyosun ?

• seksi giyinme ve konuşma

• ayni fikirdeyiz:) aferin

• teşekkür

• şu sırt dekoltesi ve göğüs dekoltesi beni bitiren noktadır.

• seksi kıyafetler

Kızlar Ne Diyor 2

• cekicilikguzel seski kiyafetler, bastan cikarici sözler

• Hafif hafif yumuşak bi tonda söylediğin güzel sözler. Şehvetli bakışların , dekolte kesinlikle :) bide elini hafif boynunda dolandırırsan fena oluyolar valla :D

Yükleniyor...