• Sor
  • Bence

Yüzüne ve ağzının içine sperm akıttıran, yutan kızlar hakkındaki düşünceleriniz ?

dünyanın birçok yerinde kızlar bel(döl)için çıldırıyor,kendinden geçiyor. ağzına doldurtmak ve yutmak için yalvarıyor hiç tanımadığı adamların... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• yemek yiyorum karşıma bu soru çıktı. midem bulandı ya :/

• niyekine ?
      bunlar hayatın gerçeği

• Öncekileri Göster
    • niyesi var mı? yemek yiyordum ve gözümün önüne iğrenç şeyler geldi. hayatın gerçeği ama çok iğrenç.

• o senin fikrin

• Sana gerçeği söylüyorum : Hiç biri bundan zevk almıyor aslında.

• hadi canım sende

• yok çok ciddiyim. şeyinizden bal damlıyo sanıyonuz !

• ben sanmıyorum
      herşey ortada
      görünen köy kılavuz istemez

• "ağzına doldurtmak ve yutmak için yalvarıyorhiç tanımadığı adamların spermlerini mideye indiriyor.hemde bir değil çok sayıda erkeğin.bu sayı yüzlere kadar çıkıyor" tek kelimeyle, "dejenere" kişisel.

• kendi dünyasında yaşıyor üstüne varma :))

• kişisel değil genel

Erkekler Ne Diyor 6

• türk kızları buna gelmez p*rnolara gelirsek ufak midilli atlar ile yapan var bu filmde olacak diye aynısını bekleme kızların cogu oralı erkek arkadası istiyor diye yapıyor 69 pozisyonu olmadan oral yapıp yada uyarılmadan yapan bir kızın zevk aldıgını zannetmiyorum hayatımda sadece 2 kere sperm yutan hatun tanıdım digerleri bosalmaya yakın cıkardılar hatta prezervatif varsa devam ediyorlar bu subat ayında amsterdama gidecegim burda görürüm artık bu tür showları :-)

• eyvallah gözüm yarasın

• onlar sadece filmlerde oluyor ki dikatli izlersen onlar bile çok seviyormuş gibi yaparlar ama ağzından dışarı çaktırmadan tükürüler

• hadi canım sende
      gözüm kör değil.en ince ayrıntısına kadar görüyorum.tükürme falan yok kardeş
      o kadar bunamadım daha

• problem yok :) normal şeyler... bu gece beraber olursam yarın kesinlikle tanımam :)

• Çok fazla p*rno seyrediyorsunuz sanırım. Kaldı ki bunları yapacak çok az sayıda bayan vardır onlarında bize denk gelme ihtimali sayısal lotodan büyük ikramiye tutturma ihtimali kadar. Türk kızları açısından bakarsak çok şükür %99 dan fazlası o kadar midesiz değil :)

• p*rno da bir gerçek
      çok az sayıda bayan vardır gerçeği memleketimiz için sanırım
      yurt dışında bunlar sıradan şeyler
      zevkler ve renkler tartışılmaz
      yapmıyorsan,sevmiyorsan bile hakaret etme yapanlara

• Yoo hakaret etmiyorum ama bunu yapanların midesiz olduğu bir gerçek. P*rno kültürünü eleştirmemin sebebi tam da bu. Bu tür saçma sapan şeyleri sıradan gibi gösterip tiynetimizi insanlık ahlakımızı karakterimizi bozuyor. P*rno bir gerçek değil dejenerasyon aracıdır.

• seyretmezsin olur biter

• ben sevıyorum oyle kızları :)

• he ya bende

Yükleniyor...